میانمار در کمیسیون انتخابات مجموعه نوامبر 8 تاریخ برای انتخابات

یانگون, جولای 1

میانمار اعلام کرد در روز چهارشنبه آن را به برگزاری انتخابات در نوامبر 8 به صورت ملی و منطقه ای و دولت و پارلمان.

دولت اتحادیه کمیسیون انتخابات اعلام کرد که تاریخ در بیانیه خود در Facebook صفحه.

آخرین انتخابات پارلمانی در سال 2015 را به قدرت لیگ ملی برای دموکراسی حزب آنگ سان سو چی پس از بیش از پنج دهه از حکومت نظامی.

سوچی حزب موفق به کسب یک پیروزی تا حدودی از طریق اتحاد تاکتیکی با اقلیت های قومی و احزاب بودند که هم مشتاق به خلاص شدن از شر حکومت نظامی.

سوچی یک زندانی سیاسی پیشین که برنده جایزه صلح نوبل برای رهبری غیر خشونت آمیز دموکراسی برای بیش از دو دهه باقی مانده است تا کنون در این کشور محبوب ترین سیاستمدار.

این محکومیت بین المللی از دولت او برای اجازه دادن به نیروهای امنیتی برای انجام گسترده سوء استفاده از مسلمانان اقلیت Rohingya — رانندگی بیش از 700 ، 000 به دنبال ایمنی در کشور همسایه بنگلادش — به نظر می رسد بعید است که به بازی در هر نقش مهمی در مبارزات انتخاباتی آینده.

شکست دولت او برای رسیدن به یک طرح قابل اجرا به گروه های قومی استقلال آنها به مدت طولانی به دنبال و در برخی موارد همچنان به مبارزه در درگیری های مسلحانه — اتحاد جدا آنها را به لحاظ سیاسی و به نظر می رسد آنها به احتمال زیاد به دنبال تقویت احزاب خود به جای متحد با سوچی است.

یکی دیگر از موانع برای سوچی و حزب او است و ادامه نفوذ نظامی است.

حتی اگر میانمار در حال حاضر انتخابات قانون اساسی تصویب شده در سال 2008 در حالی که ارتش همچنان قدرت را می دهد که نیروهای مسلح یک چهارم از کرسی های تحتانی و فوقانی خانه ملی مجلس به آنها حق وتو قدرت بر هر گونه تغییر در منشور.

کمیسیون انتخابات اعلام کرد که بیش از 37 میلیون نفر واجد شرایط برای رای دادن و 97 احزاب خواهد بود رقابت انتخابات. در مجموع وجود دارد 1,171 صندلی های در معرض خطر در سطح ملی و ایالتی و منطقه ای سطح. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>