NBFCs ممکن است شدید آمار با توجه به توقف امداد با توجه به وام گیرندگان; NPAs به احتمال زیاد به ساقه تا این حد

NBFCs, HFCs, NPAs, bad asset, loan moratoriumICRA هشدار داد که ضعیف رشد اقتصادی و تاثیر آن بر جریان نقدی از NBFCs به احتمال زیاد برای صدمه زدن به دارایی های با کیفیت از NBFCs بیش از HFCs.

اقدامات امداد با توجه به وام گیرندگان در قالب یک دوره توقف ممکن است به شدت ضربه کیفیت دارایی های مالی غیر بانکی شرکت در مالی جاری. دارایی های غیر نمایشی از NBFCs ممکن است به افزایش 5 تا 7 درصد در ماه مارس سال 2021 که در حدود 3.4 درصد در ماه مارس سال 2020 گفت: گزارش آژانس رتبه ICRA. این گزارش همچنین هشدار داد که ضعیف رشد اقتصادی و تاثیر آن بر جریان نقدی از NBFCs به احتمال زیاد برای صدمه زدن به دارایی های با کیفیت از NBFCs بیش از مسکن امور مالی شرکت ها (HFCs) با قسمتی NPA افزایش به 9.5 درصد تا پایان سال مالی جاری.

همچنین تخمین زده است که دارایی های تحت مدیریت (اوم) از NBFCs ممکن است رو به زوال تا حدود 10 درصد تحت مهلت قانونی اعلام کرد در میان coronavirus بیماری همه گیر. این خطر با توجه به توقف طولانی مدت دوره است که به احتمال زیاد به تحت تاثیر مجموعه ای از NBFCs به عنوان نمونه تحت مهلت قانونی برای برخی از بزرگ NBFCs است به عنوان بالا به عنوان 70-80 درصد در حالی که برای شرکت های مالی مسکن (HFCs) متوسط حدود 28 درصد گفت یک متر Karthik معاون رئیس جمهور و بخش سر (بخش مالی رتبه بندی), ICRA.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: مودی دولت کمک می کند تا باله چون به خلاص شدن از شر بدهی های موجود; تصویب ویژه نقدینگی طرح برای NBFCs, HFCs

با توجه به طولانی مدت استرس های مالی در NBFCs دولت نورد بسیاری از بسته ها و طرح های ارائه کوسن به شرکت های مالی. اما این تلاش ها نمی تواند به طور قابل توجهی کاهش وضعیت مودی گفته تحلیلگران در یک توجه داشته باشید در ماه گذشته.

در ضمن به ارائه کمک های مالی به NBFCs و HFCs به مودی دولت امروز تصویب ویژه نقدینگی طرح از طریق Special Purpose Vehicle (SPV). بانک مرکزی هند گفت که SBICAP است که یک شرکت تابعه از بانک دولتی هند راه اندازی یک SPV به مدیریت این عملیات و با هدف کاهش مداوم خطرات به بخش مالی. این SPV خواهد خرید کوتاه مدت مقالات از واجد شرایط NBFCs یا HFCs که می تواند استفاده از منابع مالی در این طرح صرفا به منظور خلاص شدن از بدهی های موجود.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net