نیویورک دادستان کل اعلام کرد که 19 میلیون دلار حل و فصل در Harvey Weinstein دعاوی

نیویورک, ژوئن 30

به توافق رسیده است به حل و فصل نزدیک به 19 میلیون دلار دو سوء رفتار جنسی دعاوی از طرف چندگانه زنان در برابر زندانی سابق هالیوود مغول Harvey Weinstein وکلای گفت: در روز سه شنبه.

اما وکلا به نمایندگی از شش نفر از زنان را ساخته اند که اتهامات علیه Weinstein به نام پیشنهاد معامله یک “کامل sellout” که نیاز نیست 68 ساله و سابق تهیه کننده فیلم به قبول مسئولیت و یا پرداخت از جیب خود.

حل و فصل که هنوز هم باید مورد تایید یک قاضی فدرال و یک دادگاه ورشکستگی را حل و فصل یک دعوی در دادگاه در برابر Weinstein خود شرکت تولید و برادر خود را در سال 2018 توسط نیویورک دفتر دادستان کل است.

این امر همچنین پایان دادن به یک کلاس جداگانه طرح دعوی در دادگاه اقدام به ارمغان آورد در سال 2017 به نمایندگی از نه زنانی که متهم Weinstein از آزار و اذیت جنسی و یا حمله به نیویورک دادستان کل Letitia جیمز گفت.

“بعد از این همه آزار و اذیت و تهدید و تبعیض این بازماندگان در نهایت دریافت برخی از صورت ظاهر از عدالت” جیمز گفت در توییتر.

او گفت: معامله خواهد آزادی زنان از عدم افشای توافق نامه است که آنها مانع از صحبت کردن علنی در مورد Weinstein, یک بار یکی از هالیوود قوی ترین مردان است.

یک وکیل که نماینده طبقه ای از زنان که به ارمغان آورد در سال 2017 دعوی ویتنی Siehl به نام مشتریان خود را قهرمانان بود که “مشتعل یک جنبش” با رفتن با خود کرده است.

اما وکلای داگلاس Wigdor و کوین Mintzer گفت: حل و فصل شد “عمیقا ناعادلانه” را برای مشتریان خود و دیگر زنان که حق ندارد به دنبال ادعاهای علیه Weinstein و دیگران در دادگاه.

“ما به طور کامل شگفت زده است که دادستان کل است که مصرف یک victory lap برای این ناعادلانه و نابرابر پیشنهاد و از طرف مشتریان ما خواهد شد به شدت اعتراض در دادگاه” Wigdor و Mintzer گفت: در بیانیه نوشته شده است.

Weinstein داشت گناه در منهتن دادگاه جنایی در ماه فوریه از نظر جنسی آزار سابق دستیار تولید میمی Haleyi و تجاوز سابق بازیگر مشتاق جسیکا مان اعتقادات مورد ستایش قرار داد به عنوان یک پیروزی برای #MeToo جنبش است. او محکوم ماه آینده به 23 سال زندان.

Weinstein شده است که متهم به سوء رفتار جنسی با بیش از 100 زن به کشش دهه هنوز هم چهره محاکمه در تجاوز و حمله جنسی اتهامات در لس آنجلس.— ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de