همه گیر غرق ژاپن کسب و کار خلق و خوی به پایین ترین سطح از سال 2009 بحران

بانک مرکزی ژاپن “tankan” نظرسنجی همچنین نشان داد غیر بزرگ-تولید کنندگان خلق و خوی چهار به یک دهه پایین به عنوان مستند اقدامات در جای خود قرار داده ممکن است از طریق کسب و کار مجبور به تعطیل و مصرف کنندگان به ماندن در خانه.

بسیار خوانش تقویت انتظارات ژاپن است که رهبری برای رکود عمیق با توجه به خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

“صنایع در سراسر هیئت مدیره به نظر می رسید که ضربه سخت شده توسط یک کاهش شدید در تقاضا تأکید بر آسیب های گسترده ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس” گفت: Hiroshi از جلو, لب گنده ارشد اقتصاد در BNP Paribas اوراق بهادار.

تیتر شاخص برای تولید کنندگان بزرگ’ تمایلات آمار -34 در ماه ژوئن بدتر از متوسط پیش بینی بازار برای -31 و پایین ترین سطح از ژوئن 2009 است. 26-نقطه قطره از مارس دوم-سریعترین سرعت کاهش در ضبط.

شاخص اندازه گیری غیر بزرگ-تولید کنندگان تمایلات سقوط کرد 25 امتیاز برای -17 در ماه ژوئن بدترین خواندن از دسامبر 2009.

بزرگ شرکت انتظار می رود به افزایش هزینه های سرمایه 3.2 درصد در سال تا مارس سال 2021 بیش از بازار برآورد 2.1% افزایش اما پایین تر از برنامه های ساخته شده سه ماه پیش.

“وجود دارد یک شانس بزرگ شرکت ممکن است تجدید نظر در پایین خود را صرف برنامه” گفت: Shinichiro کوبایاشی اقتصاددان ارشد در Mitsubishi UFJ تحقیق و مشاوره است. “سرعت هر گونه بهبود اقتصادی خواهد کند.”

در نشانه ای از دل تنگی مؤثر است و بازار کار, شرکت های انتظار به بریده بریده استخدام های جدید 5.6% در سال مالی 2021 از یک سال پیش خواهد بود که اولین قطره از سال 2010.

در میان شرکت های بزرگ, sentiment رکورد نزولی برای رستوران ها و هتل ها و ماشین سازان. اما سوپر مارکت صفحه اصلی و مراکز خرده فروشان دیدم شرایط بهبود در تقاضا برای “stay-at-home” و teleworking کالا یک بانک مرکزی گفت: با توجه به یک جلسه.

ژاپن تضعیف به رکود اقتصادی برای نخستین بار در 4-1/2 سال در ماه های ژانویه-مارس و تنظیم شده است به رنج می برند عمیق ترین آن پس از جنگ رکود در سه ماهه جاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de