Sebi مسائل SoP برای مقابله با پیش فرض ها ممکن است توسط تجارت پاکسازی اعضای

Securities and Exchange Board of India, SEBI SoP list, SEBI issues SoPs, sebi defaulters, Sebi, default, trading, clearing members, stock exchange, clearing corporation, depository, Standard Operating Procedure,stock exchange default, Sebi همچنین گفت: SoP تهیه شده است به منظور هماهنگ و اطمینان از یکنواختی در عمل در میان تمام بورس های پاکسازی شرکت ها و خزاين در یک زمان محدود به شیوه ای.

Sebi در جمعه بیرون آمد و با مجموعه ای از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد برای بورس پاکسازی شرکت ها و خزاين برای مقابله با پیش فرض ها ممکن است از طریق تجارت یا پاکسازی اعضای.

در این چارچوب است که به اجرا در آمده است از 1 اوت است با هدف حفاظت از منافع غیر قراردادی مشتریان از تجارت اعضای یا پاکسازی اعضا در این رویداد به احتمال زیاد به طور پیش فرض توسط بازرگانی عضو و یا پاکسازی عضو.

اخبار مرتبط

این روش عملیاتی استاندارد (SoP) ميشمارد اقداماتی که نیاز به انجام است که یک بورس یا پاکسازی شرکت است که به یک تجارت یا یک پاکسازی عضو است به احتمال زیاد به طور پیش فرض در بازپرداخت وجوه یا اوراق بهادار به مشتریان خود با توجه به یک دایره.

تنظیم کننده نیز گفت: SoP تهیه شده است به منظور هماهنگ و اطمینان از یکنواختی در عمل در میان تمام بورس های پاکسازی شرکت ها و خزاين در یک زمان محدود به شیوه ای.

در دسامبر 2018, Sebi تا به حال مشخص شده مکانیزم هشدار دهنده برای جلوگیری از انحراف از مشتریان اوراق بهادار. ذکر شده بود که هشدارها باعث شده در یکی از بورس های پاکسازی شرکت و یا سپرده گذاری از طریق مکانیزم هشدار دهنده باید فورا با دیگران به اشتراک گذاشته و با توجه به کارگزار بورس یا شرکت سپرده گذاری مربوط می شود.

این SoP میسازد پایین اعمال می شود آغاز شده توسط بورس/ clearning شرکت/ خزاين درون یک چارچوب زمانی پس از تشخیص سیگنال های هشدار اولیه و برخی دیگر باعث, به عنوان در هر دایره.

این اقدامات باید از آغاز شروع, سهام, بورس, بورس سهام, پاکسازی شرکت ها و خزاين.

جدا از مکانیزم هشدار دهنده تنظیم کننده نیز برخی دیگر باعث شروع اقدامات از جمله هنگامی که وجود دارد کمبود منابع مالی یا اوراق بهادار قابل پرداخت به مشتریان با 10 تومان کرور. بورس ممکن است معیارهای مختلف در شرایط کوانتومی.

ماشه دیگری خواهد بود که به یک تجارت یا یک پاکسازی عضو اتحاد موفق به دیدار با حل و فصل تعهدات. همچنین افزایش ناگهانی در تعداد سرمایه گذار شکایت علیه یک تجارت یا پاکسازی عضو برای عدم پرداخت وجوه و یا انتقال اوراق بهادار به عنوان در هر Sebi.

که نشان می دهد علت اخطار صادر شده است برای اعلام یک تجارت یا پاکسازی عضو به عنوان قاصر توسط هر ارز تابعه آن و شرکت های تابعه آن نیز اعضای دیگر بخش ارز و یا پاکسازی شرکت نیز باید با قرار دادن در حالت تعلیق. بیشتر از همه پوزیشن های باز باید مربع و دارایی های خود را باید منجمد دایره ای گفت.

بورس خواسته شده است نه به اخراج یک تجارت عضو تا زمانی که به طور پیش فرض مجموعه مقالات در حال اتمام است.

در میان دیگران بورس پاکسازی شرکت ها و خزاين باید به دنبال جدول زمانی با توجه به هر اقدام در SoP. در صورت هر گونه انحراف دلایل برای همین باید ثبت شود.

با مقدمه ای از یکنواخت عضویت ساختار تجارت عضو و پاکسازی عضو در سراسر همه بخش های Sebi گفت: تجارت عضو را باید خوب به طور پیش فرض از مشتریان خود برای پاکسازی عضو. همچنین عضو پاک را باید خوب به طور پیش فرض از آن مشتریان/ تجارت اعضای پاکسازی شرکت.

“به طور پیش فرض از تجارت عضو ممکن است نه لزوما به طور پیش فرض از پاکسازی عضو اگر پاکسازی عضو همچنان به تحقق حل و فصل تعهد با پاکسازی شرکت.

“برای حفاظت از منافع غیر قراردادی مشتریان تجاری عضو و/یا غیر قراردادی مشتریان/ تجارت اعضای از پاکسازی عضو در این رویداد به احتمال زیاد به طور پیش فرض توسط تجارت عضو/ پاکسازی عضو وجود دارد نیاز به روش عملیاتی استاندارد (SoP) برشمردن مراحل انجام شود…,” دایره ای گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de