تایوان باز می شود برای کمک به مردم در حال فرار از هنگ کنگ پس از چین عبور امنیتی جدید قانون

تایپه, جولای 1

تایوان افتتاح یک دفتر در روز چهارشنبه برای کمک به مردم در حال فرار از هنگ کنگ پس از چین اعمال شده جدید از قوانین امنیت ملی در این شهر با یک وزیر ارشد گفت: تایوان خواهد همچنان به حمایت از آزادی و دموکراسی در هنگ کنگ.

ستیز را که قانون به اجرا در آمد در روز چهارشنبه را مجازات جنایات تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان منادی بیشتر استبدادی دوران برای مالی توپی.

تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ برنده گسترده و متقابل حمایت دموکراتیک و چینی ادعا تایوان که در آن قوانین را به طور گسترده محکوم کرد. برخی از 200 دلار هنگ Kongers گریخته اند به این جزیره پس طرفدار دموکراسی تظاهرات آغاز شد و در سال گذشته گروه های حقوق بشر می گویند.

رئیس جمهور Tsai و نشستند ون در مارس شد اولین رهبر دولت در هر نقطه به تعهد اقدامات برای کمک به هنگ کنگ افرادی که ترک با توجه به آنچه آنها را به عنوان سفت چینی کنترل.

در سخنرانی خود در گشایش دفتر در مرکز شهر تایپه چن مینگ-tong سر از تایوان چین-سیاست سرزمین اصلی امور شورا گفت: این مرکز نشان می دهد که عزم خود را برای کمک به هنگ Kongers.

“این یک نقطه عطف مهم برای دولت به حمایت بیشتر از دموکراسی و آزادی در هنگ کنگ” چن گفت.

تایوان سهام با معترضان عمیق نفرت و بیزاری برای پکن است که هرگز در کنار استفاده از زور را به این جزیره تحت کنترل آن است.

چن هشدار پکن به دنبال هدف قرار دادن مردم در کشورهای دیگر با قانون است.

“این نه تنها اهداف ساکنان هنگ کنگ. آن را نیز سفارش صادر شده توسط امپراتوری آسمانی به مردم در سراسر جهان,” او اضافه کرد: با اشاره به دولت چین.

قوانین جدید اعمال خواهد شد به دائم و غیر دائم ساکنان هنگ کنگ. برای برجسته قانون بر پکن را انکار می کند خفقان هنگ کنگ آزادی و محکوم تایوان قصد دارد برای کمک به هنگ Kongers.

اواخر روز سه شنبه چین تایوان امور اداری گفت: قانون جدید خواهد بود “قطع دست سیاه” از تایوان را دخالت در هنگ کنگ است.

دفتر باز در حساس سالگرد بازگشت از هنگ کنگ مستعمره سابق بریتانیا به چین حکومت در سال 1997.

چن کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از مردم آنها انتظار برای آمدن و یا چگونه بسیاری از برنامه های کاربردی آنها دریافت کرده است.

تایپه-بر اساس منابع دیپلماتیک گفته اند که آنها انتظار دارند تنها رادیکال ترین و کمتر به خوبی خاموش هنگ Kongers برای آمدن به تایوان با دیگران ترجیح می دهند برای رفتن به کشورهای غربی مانند کانادا, بریتانیا و ایالات متحده است.

چن معاون چیو Chui-Cheng گفت: حدود دو دوجین افراد در دفتر جدید و که آنها در حال حاضر دریافت کرده “بسیاری از تماس”.

کسانی که به تایوان خواهد نیاز به انجام این کار از نظر قانونی و اداری است حداقل 20 خطوط تماس ویژه ای به زمینه سوالات چیو اضافه شده است.

کمک های لازم داده خواهد شد از جمله محل اقامت او گفت:. — رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>