تهران انفجار: انفجار گاز در درمانگاه در تهران, کشته شدن 19

Tehran blast, Tehran blast toll,gas leak in tehran, iran capital, Tajrish Bazaar, latest news on tehran blast, world newsفیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد مردم جمع شده بودند در خارج از ساختمان. (عکس از آسوشیتدپرس)

یک انفجار از نشت گاز در یک کلینیک پزشکی در شمال تهران کشته و 19 نفر ایرانی تلویزیون دولتی گزارش روز سه شنبه. مقامات در ابتدا گفت: 13 نفر مرده بودند اما جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی تهران, بعد گفته تلویزیون دولتی که تلفات افزایش یافته بود به 19.

دولتی خبرگزاری ایرنا نیز به نقل از ملکی عنوان کرد و گفت مرده شامل 15 نفر زن و چهار مرد. ملکی افزود: آتش نشانان نجات 20 نفر است.

اخبار مرتبط

تصویری ارسال آنلاین به نظر می رسد نشان می دهد بیش از یک انفجار و ضخیم سیاه و دود از شعله های آتش.
حمیدرضا گودرزی معاون فرماندار تهران گفت: تلویزیون دولتی که نشت از مخازن گاز در ساختمان بود به علت انفجار و آتش.

مردم در نزدیکی تجریش بازار با عجله به صحنه مانع یک عملیات امداد و نجات, مقامات گفت. فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد مردم جمع شده بودند در خارج از ساختمان.

تلویزیون دولتی گفت که وجود دارد می تواند بیشتر انفجار به دلیل وجود تعدادی از مخازن اکسیژن باقی مانده در مرکز پزشکی. شاهد مرجان حقیقی به اسوشیتد پرس گفت که پلیس مسدود شده جاده ها به محله.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>