Unshackling هند صنعت معدن

The reforms also envision an investment of Rs 20,000 crore for building the necessary infrastructure that can further enhance the mined outputs.اصلاحات نیز پیش بینی سرمایه گذاری 20 ، 000 تومان کرور روپیه برای ایجاد زیرساخت های لازم است که بیشتر می تواند افزایش استخراج خروجی.

توسط Saurabh <url>

برای سال های بسیاری هند سیاست ساختار در صنعت و معدن تا حد زیادی رانده شده اند به اطمینان حاصل شود کافی کنترل و توازن برای جلوگیری از سوء استفاده از ارزش ذخایر معدنی بی پروا خرید زمین و جنگل زدایی. حق چارچوب سیاست را تشویق پایدار زیست محیطی تعادل بودن عادلانه در توزیع بیش معدن اجاره به مناسب کسب و کار با هدف به حداکثر رساندن تولید ناخالص داخلی این کشور ایجاد مشاغل جدید و امکان دولت برای کسب ارزش درآمد از طریق آگهی به نسبت قیمت حق امتیاز در استخراج خروجی. سیاست ها باید در طول سال تکامل یافته تر در خط به نگه داشتن برخی از بخش های رقابتی جهانی مانند, تولید, قدرت, سیمان, فولاد, آلومینیوم, در میان دیگران. به عنوان یک نتیجه شده است وجود دارد یک بهبود در عملکرد بخش های مرتبط در طول چند سال گذشته. هند یکی از بالا-پنج جهانی کارگران معدن در جهان است و یکی از بزرگترین تولید کنندگان زغال سنگ و فولاد و آلومینیوم و روی است. امروز کشور این است که تولید قدرت بیش از آنچه در آن است که مصرف و سرانه مصرف برق از 1,181 kWh (منبع: بخش برق و تحليل مرکزی برق قدرت GoI) افزایش در سال در سال در نرخ 12.23%. با وجود همه این دستاوردهای دولت فعلی فکر آن می تواند عاقلانه برای ایجاد چند تغییر در شیوه معدن اداره می شود و مدیریت در کشور است.

اخبار مرتبط

آخرین اصلاحات در بخش معدن اساسا پوشش قوانین مناقصه برای استخراج از معادن حقوق (یعنی مشارکت و فرایند اجازه تجاری معدن و غیره) و اقتصاد جدید در آینده نسل نقدی برای دولت و پیشنهاد برنده (مربوط به قیمت گذاری درآمد های دسترسی به بازار و تمبر پرداخت incentivising خروجی و بهره وری از استخراج معدن). اصلاحات نیز پیش بینی سرمایه گذاری 20 ، 000 تومان کرور روپیه برای ایجاد زیرساخت های لازم است که بیشتر می تواند افزایش استخراج خروجی. با باز کردن این بخش برای تشویق بیشتر بازیکنان خصوصی برای تجاری معدن و درآمد های اندازه گیری از معدن بهره وری را تغییر تمرکز از مجموع تناژ استخراج زغال سنگ به سود/ساعت معدن خروجی. این, به نوبه خود خواهد شد در جذب سرمایه گذاری برای آخرین فن آوری تصویب به خصوص در اکتشاف و تولید روند و آن را نیز در آورد دیجیتال دیگر مداخلات برای افزایش نرخ گودال سر تخلیه.

همانطور که ما حرکت از ‘اکنون’ به ‘بعدی’ و ‘فراتر از’ فاز نیاز برای استخراج از معادن در حال رفتن در هر نقطه. برخی از نکات کلیدی است که کارگران نیاز به نگه داشتن در ذهن که آنها پیشنهاد شامل داشتن یک روشن متوسط تا دراز مدت استراتژیک قصد گرفتن داده ها به همان اندازه که ممکن است در این معدن که آنها پیشنهاد برای داشتن یک درک عمیق از اقتصاد معدن را از طریق زندگی خود را از جمله هزینه های ‘کوه در می رم” یا “معدن بسته شدن’. کارگران معدن باید انتخاب کنید بلوک های معدن با اندازه مناسب, مربوطه, کیفیت, با توجه به مرحله توسعه و حصول اطمینان از قانونی گواهی عدم سوء پیشینه تایید شده که متناسب با جیب خود اندازه و مهمتر از همه درک خطرات و که به درستی متناسب در نمونه های موجود از معدنچی کسب و کار. اما وجود خواهد داشت تجارت آف را در هر معدن بلوک در چندین پارامتر از بازگشت در تاریخ سرمایه گذاری (ROI). معدن مدیریت تخصصی علوم; نیاز به تخصصی مهندسی فن آوری دیجیتال و سرمایه گذاری برای ملاقات با فرض هزینه و درآمد, مشخصات, و, از این رو بازدهی معدن نباید دست کم گرفت. کارگران معدن نیاز بیشتر به اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که تقاضا به سمت قفل در حداقل 60-65 ٪ از خروجی برنامه ریزی معدن طرح و به دنبال خطرات پنهان/هزینه های operationalising بلوک (به عنوان مثال زمین و در دسترس بودن و تاثیر بر چرخه آب, کار در دسترس و بهره وری در منطقه جنگل مصوبات در میان دیگران). تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, جلوگیری از برنده نفرین و غرور در حراج. وجود مجازات برای معدنچیان اگر آنها قادر به پاسخگویی به آستانه مورد نیاز از زغال سنگ خروجی از مربوطه خود را در ذخایر. برای چاشنی کارگران معدن به دنبال ایجاد امنیت بیشتر از عرضه این محصور نقاط ممکن است اما برای اولین بار تجاری معدن آنها نیاز به برنامه ریزی مجدانه و وضوح در این جنبه ها قبل از آنها پیشنهاد برای معادن.

با توجه به تجربه قبلی این کشور با توجه به استخراج کلید نگرانی های تجاری معدن را تا حد زیادی ناشی از عدم اطمینان درگیر در چنین پروژه/سرمایه گذاری از زمان خرید به تاریخ operationalisation. این به نوبه خود یک تابع از زمان گرفته شده برای گواهی عدم سوء پیشینه خرید زمین و در دسترس بودن اطلاعات دقیق در اکتشاف و معدن در نظر دارد. دولت را به کار اضافه کاری برای از بین بردن چنین اتصالات. تجربه خصوصی جامعه معدنی در حراج برای اولین بار از 41 بلوک از معادن در حال رفتن به بسیار مهم برای تعیین ارزیابی باقی مانده 400 عجیب و غریب بلوک برای زغال سنگ. ما تنها سه هفته به دور است.

نویسنده شریک و ملی رهبر فلزات و معدن ای هند است. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de