FDA آمریکا بیرون می آید و با هدایت برای COVID-19 واکسن تصویب

بیش از 100 واکسن در حال آزمایش در سراسر جهان در برابر این ویروس که تاکنون بیش از 126,100 زندگی در ایالات متحده با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مارس اعلام کرد که یک برنامه به نام “عملیات پیچ و تاب سرعت” برای سرعت بخشیدن به توسعه COVID-19 درمان و واکسن به کشور است و هیچ کدام مورد تایید برای درمان COVID-19.

چندین شرکت از جمله مدرن, Inc Pfizer Inc و AstraZeneca Plc در مسابقه برای توسعه یک واکسن.

“در حالی که FDA متعهد به تسریع این کار ما را نمی خواهد قطع گوشه و کنار در تصمیمات ما” FDA گفت: در روز سه شنبه.

کارشناسان گفته اند که آن را می تواند 12 تا 18 ماه برای یک واکسن به توسعه می شود.

واکسن توسعه دهندگان نیز خواسته شده است برای داده ها برای حمایت از مصرف در دوران بارداری و برای نشان دادن ایمنی و اثربخشی در کودکان, سلامت تنظیم کننده گفت.

“دستورالعمل های کاملا استاندارد آنها نگاه بسیار شبیه به واکسن آنفلوانزا دستورالعمل” گرگوری لهستان مدیر مایو واکسن گروه تحقیقاتی گفت.

“من فکر نمی کنم که یک نوار بالا. من فکر می کنم که یک کم شاید مناسب نوار برای نسل اول COVID-19 واکسن.”

واکسن آنفولانزا هستند و 30%-70% موثر در هر سال با توجه به Jefferies تحلیلگر Michael Yee. این دستورالعمل می تواند دیده می شود به عنوان یک نسبتا نوار بالا با توجه به ضرورت تسریع در دسترس بودن واکسن یی اضافه شده است.

دکتر Anthony Fauci, ایالات متحده آمریکا, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص هشدار داد که هیچ تضمینی وجود ندارد از امن و موثر واکسن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>