CamScanner چینی برنامه ممنوع در هند: اینجا پنج گزینه است که شما می توانید به

PhotoScan has been designed by Google.PhotoScan طراحی شده توسط گوگل است.

CamScanner جایگزین: دولت هند به تازگی ممنوع به عنوان بسیاری از 59 برنامه های چینی از جمله سیستم عامل محبوب مانند Infinite UC اخبار و WeChat بیش از نگرانی های حریم خصوصی. در میان برنامه نیز CamScanner یک نرم افزار است که تبدیل شدن به یک کاربر مورد علاقه خود را برای قابل حمل و دستی اسکن ویژگی های. آن را نیز به کاربران اجازه ذخیره اسناد خود را در ظاهر محل امن.

اما در حال حاضر که آن را ممنوع اعلام شده است, این مهم است که کاربران خود را حذف اسناد مهم از برنامه و شروع به دنبال گزینه های دیگر اگر سند اسکن شده است بخش مهمی از زندگی روزانه خود را. در اینجا برخی از برنامه های است که می تواند جایگزین CamScanner دادن به شما ویژگی های هستند که یا مشابه و یا در برخی موارد حتی بهتر است.

اخبار مرتبط

مایکروسافت آفیس لنز

این برنامه یک ابزار قدرتمند به عنوان آن می تواند اسکن اسناد مهم از انواع مختلف یادداشت های دست نویس وایت برد های هوشمند و همچنین نمودار. تصاویر کلیک با استفاده از این برنامه همچنین می تواند تبدیل به PDF به اسناد ورد و یا فایل های پاورپوینت. کاربران همچنین گزینه ای برای صرفه جویی در این اسناد اسکن شده در OneDrive, OneNote و یا کاربران دستگاه های محلی. این نرم افزار همچنین پشتیبانی از OCR و خودکار لبه اسکن.

آینده از مایکروسافت نیز وجود دارد مقدار زیادی از آشنایی و اعتماد — ارتباط با دفتر لنز که باعث می شود آن را یک لحظه توصیه در هر روز داده می شود.

Adobe اسکن

یک جایگزین قابل اعتماد برای CamScanner, Adobe اسکن دارای تکنولوژی OCR است که می تواند کمک به آن را تشخیص دست خط و همچنین به عنوان متن چاپ شده است. این برنامه می تواند انواع مختلفی از اسناد و مدارک از جمله رسید کارت های کسب و کار, تصاویر و غیره به نرم افزار Adobe PDF. این برنامه ساخته شده در الگوریتم است که تشخیص نوع از اسناد و مدارک در حال اسکن و محصول اسکن شده تصویر درآمده است.

این برنامه می آید از سازندگان فتوشاپ, پس دوباره آن را کردم که آشنایی زاویه برای رفتن آن است که باعث می شود آن را یک توصیه آسان برای کاربران است.

گوگل درایو

گوگل درایو در میان متنوع آن استفاده از موارد نیز اجازه می دهد تا کاربران خود را اسکن اسناد و مدارک. بر خلاف مایکروسافت آفیس لنز و Adobe اسکن آن را ارائه نمی دهد بسیاری از ویژگی های. اما آن می آید بسیار مفید در اقدام به عنوان یک اسکنر ساده برای تبدیل اسناد فیزیکی به دیجیتال هستند. علاوه بر این پس از آن است که پشتیبانی شده توسط درایو آن تضمین می کند که کاربران را قادر به دسترسی به نسخه دیجیتال از اسناد و مدارک خود را از تقریبا در هر نقطه.

Evernote

Evernote است که معمولا شناخته شده برای توانایی خود را برای سازماندهی یادداشت ها و اسناد و یادداشت اما آیا شما می دانید که آن را نیز می آید با یک ساخته شده در اسکنر به طوری که اسناد را می توان ذخیره به سرعت ؟ علاوه بر این مقالات و تصاویر از وب نیز می تواند ذخیره شده در برنامه و اسناد می تواند به راحتی به اشتراک گذاشته. جدای از این نرم افزار همچنین دارای تکنولوژی OCR برای تشخیص دست نوشته.

PhotoScan

PhotoScan نیست در واقع یک اسکنر سند اما هی نه هر کس است که به دنبال به اسکن اسناد و مدارک در همه زمان ها. PhotoScan طراحی شده توسط گوگل با هدف اسکن عکس so high-tech ابزار برای اسکن اسناد و مدارک چیزی است که می توان انتظار داشت. این برنامه می تواند اسکن تصاویر با جزئیات و همچنین الگوریتم به طور خودکار تشخیص لبه های حذف تابش خیره کننده و لکه ها و تصاویر با کیفیت بالا.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>