امامی Agrotech انتظار دارد 150 تومان کرور روپیه کسب و کار از آخرین نوع روغن خوراکی این مالی

امامی Agrotech شده است راه اندازی یک چای گیاهی در گجرات Kandla پمپاژ در اطراف تومان 500 کرور.

امامی Agrotech این روغن خوراکی و سوخت زیستی بازوی متنوع امامی گروه در روز پنج شنبه گفت که انتظار دارد به ساعت حدود 150 تومان کرور روپیه کسب و کار این مالی از آخرین نوع روغن خوراکی در پشت یک آگاهی بیشتر از نیاز برای سلامتی است. این شرکت با راه اندازی موجودی هوشمند ایمنی, تقویت کننده نفت نوع جدید تحت عنوان ‘آن سالم و خوشمزه’ روغن پخت و پز نام تجاری به عنوان حدود 85 درصد از آن کانال های توزیع در حال بازگشت به حالت عادی در حال حاضر پس از Covid مربوط به اختلالات.

“ما انتظار داریم که 150 تومان کرور روپیه کسب و کار از ما تازه راه اندازی روغن خوراکی در هشت ماه. ما سرمایه گذاری در اطراف تومان 5 کرور در تحقیق و توسعه (R&D) برای توسعه این محصول در حالی که یکی دیگر از 5-7 تومان کرور روپیه بود صرف توسعه ظرفیت. ما خواهد بود با صرف حدود 100 تومان-عجیب و غریب کرور در دو سال آینده برای بازاریابی این محصول” امامی مدیر گروه Aditya V Agarwal گفت: FE.

اخبار مرتبط

صحبت کردن در, راه اندازی محصول, Agarwal وجود دارد گفت: افزایش نگرانی خانواده سلامت به طور کلی در پست Covid-19 جهان و مصرف کنندگان در جستجوی محصولات غذایی و مکمل برای افزایش خانواده خود ایمنی است. در میان این شرکت R&D تیم آخرین نوع روغن خوراکی برای رسیدگی به این نیاز اساسی یک مصرف کننده است.

او گفت: حدود 85 درصد از شرکت کانال های توزیع در مناطق شهری و روستایی شد و برگشت به حالت عادی در حال حاضر. “در حال حاضر وضعیت در دو کشور بسیار بد است. ما انتظار داریم که ما کانال های توزیع به طور طبیعی زمانی که وضعیت در این دو کشور را بهبود بخشد. آن را ممکن است یک یا دو ماه زمان” Agarwal اضافه شده است.

در حال حاضر ظرفیت تولید روغن های خوراکی می ایستد در 7000 تن در هر روز برای این شرکت است. آخرین مالی درآمد خود را از فروش بود در 12,000 تومان کرور. آن را به تولید روغن های خوراکی تحت مارک — سالم و خوشمزه و Himani بهترین انتخاب و تولید بیودیزل.

امامی Agrotech شده است راه اندازی یک چای گیاهی در گجرات Kandla پمپاژ در اطراف تومان 500 کرور. “با توجه به Covid مربوط به اختلالات با این نسخهها کار در پروژه متوقف شد قبلا” Agarwal اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>