اولین بار در راه آهن هند تاریخ! بدون قطار به تعویق افتاد; راه آهن رکورد 100% دقت

برای اولین بار در تاریخ ملی حمل و نقل 100 درصد دقت از قطار به دست آمده است.

راه آهن هند ایجاد دقت ضبط! یک رکورد جدید ایجاد شده توسط Piyush Goyal-led آهن هند – برای اولین بار در تاریخ ملی حمل و نقل 100 درصد دقت از قطار به دست آمده است. با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط راه آهن هند به عنوان در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 در مجموع 201 آموزش خدمات اجرا شد و تمام 201 قطار وارد در مقصد خود را در زمان مناسب. هیچ قطار شد, تاخیر در راه آهن هند شبکه و کامل 100 درصد دقت ثبت شده توسط ملی حمل و نقل در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است. در حال حاضر تنها 15 جفت AC فوق العاده و 100 جفت از قطار ویژه علاوه بر Shramik ویژه قطار در حال اجرا برای مسافران است. قبلی بهترین دقت ثبت شده توسط راه آهن هند بود 99.54 درصد در 23 ژوئن سال 2020 تنها با یک قطار به تاخیر افتاد.

ماه گذشته چهار راه آهن هند’ بخش از جمله دهلی نو بدست آورد تا به حال ثبت شده 100 درصد دقت ویژه قطار که در حال بهره برداری در این جریان COVID-19 بحران همه گیر. از آن گزارش شد که همه 88 قطار ویژه خدمات فسخ در راه آهن هند’ دهلی نو بدست آورد زد ، دیگر از دهلی بخش سه دیگر راه آهن بخش که گزارش 100 درصد دقت ویژه خدمات قطار بودند آگرا بخش Prayagraj بخش و جانسی را بدست آورد. در حالی که در 22 ژوئن 2020 ملی حمل و نقل ثبت دقت رای در 98 درصد در سراسر شبکه خود را.

اخبار مرتبط

ماه گذشته نیز شاهد راه آهن هند ضبط عظیم بهبود آن در آموزش حمل و نقل عملیات. وزارت راه آهن اعلام کرده بود که در 21 ژوئن 2020 با متوسط سرعت حمل و نقل ریلی در راه آهن هند’ شبکه تا به حال نزدیک به دو برابر نسبت به متوسط سرعت قطار باری در سال گذشته.

طبق اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط وزارت راه آهن طی ماه ژوئن 2019 متوسط سرعت راه آهن هند’ آموزش حمل و نقل خدمات 23 کیلومتر در ساعت است. در حالی که طبق اطلاعات ثبت شده توسط ملی حمل و نقل در 21 ژوئن 2020 با متوسط سرعت قطار حمل و نقل خدمات در ماه ژوئن سال 2020 حدود 42 کیلومتر در ساعت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de