مدیر سابق Religare شرکت با مسئولیت محدود رزرو برای شرکت به میزان بیش از Rs 3 کرور

Religare, Religare fraudبا توجه به شاه متهم شد یک مدیر در هیئت مدیره REL از تاریخ 17 نوامبر 2017 به 13 فوریه 2018.

پلیس دهلی به ثبت یک پرونده یک مدیر سابق Religare شرکت محدود (REL) و دیگران به اتهام خیانت این شرکت به میزان بیش از Rs 3 کرور در انتخابات گفت: در روز پنج شنبه.

پلیس گفت Religare Finvest محدود (RFL) یک شرکت تابعه از نگارش در آمد در سراسر یک معامله است که در آن ساختگی فاکتورها مطرح شد و اسناد جعلی ایجاد شده به تقلب شرکت به میزان بیش از Rs 3 کرور.

اخبار مرتبط

پس از انجام یک پرس و جو داخلی از فاکتورها RFL شکایت مدیر سابق نگارش و دیگران در اقتصادی جرم بال پلیس دهلی کیفری برای نقض اعتماد, فریب داد, جعل, جنایی, اختلاس, جنایی توطئه و abetment.

“ما ثبت نام یک شاه در روز چهارشنبه در برابر مدیر سابق در هیئت مدیره از نگارش و دیگران به صورت غیر قانونی باعث از دست دادن بیش از Rs 3 کرور به RFL. تحقیقات در این زمینه در جریان است” یک افسر ارشد پلیس گفت:.

با توجه به شاه متهم شد یک مدیر در هیئت مدیره REL از تاریخ 17 نوامبر 2017 به 13 فوریه 2018.

در صنوبر RFL اعلام کرده است که مدیر هرگز برگزار شد هر موقعیت مدیریت در RFL و تا به حال هیچ قدرت به اجازه هر گونه پرداخت از طرف شرکت.

RFL همچنین ادعا شده که این مدیر با استفاده از قدرت و نفوذ منحرف بودجه این شرکت باعث غیر قانونی دست به این سازمان به شاه گفت.

او و دیگر شناخته شده و ناشناخته افراد در توطئه با یکدیگر و به منظور بهره مندی نهادهای خود را جعلی فاکتورها و siphoned بودجه از RFL به شاه اعلام کرد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>