پدرم تایید ‘نمایشگاه و دوست داشتنی’ به نام ‘تب و تاب بودن و دوست داشتنی’

پدرم نیز گفت: علاوه بر کلمه ‘عادلانه’ شرکت خواهد کرد همچنین رها کردن کلماتی مانند ‘روشن’ و ‘سفید’ از ارتباطات خود از این محصولات است.

پدرم در روز پنجشنبه را تایید کرد این شرکت تغییر نام آن محبوب محصولات مراقبت از پوست کرم Fair & Lovely به عنوان تب و تاب بودن و دوست داشتنی. این حرکت پس از این شرکت تصمیم به رها کردن کلمه ‘عادلانه’ از ‘نمایشگاه و دوست داشتنی’ با نام تجاری زیر در رسانه های اجتماعی انتقاد پس از #blacklivesmatter تظاهرات در ایالات متحده است.

این است که بخشی از شرکت را تغییر علامت تجاری تلاش برای برجسته تر و فراگیر رویکرد نسبت به مفهوم زیبایی به پدرم گفت. این شرکت بیشتر گفت: در طول چند ماه آینده تب و تاب بودن و دوست داشتنی خواهد بود در قفسه و آینده نوآوری ارائه خواهد شد بر این گزاره است.

اخبار مرتبط

علاوه بر این مردان محدوده Fair & Lovely نیز بود به نام “براق & خوش تیپ’ در حال حاضر در. بسیاری از برندها شده اند انجام مراحل به ارائه این ایده فراگیر تر از زیبایی و تغییر علامت تجاری محصولات خود را به پروژه ای است که.

پدرم نیز گفت: علاوه بر کلمه ‘عادلانه’ شرکت خواهد کرد همچنین رها کردن کلماتی مانند ‘روشن’ و ‘سفید’ از ارتباطات خود از این محصولات است.

“با توجه به جلو با نام تجاری سفر به سوی فراگیر تر چشم انداز زیبایی این شرکت متوقف خواهد شد با استفاده از کلمه ‘عادلانه’ در نام تجاری ‘Fair & Lovely’. جدید با نام در انتظار مصوبات قانونی و ما انتظار داریم که برای تغییر نام در چند ماه آینده” Hindustan Unilever (پدرم) تا به حال در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته.

با این حال رسانه های اجتماعی ناراضی به نظر می رسد تنها با حذف کلمه “عادلانه” به عنوان محصول ادامه خواهد داد به فروش می رسد به عنوان یک انصاف کرم.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>