جانی دپ ‘همسر شخص برتر از اقران’ مورد تهمت می توانید پیش بروید و انگلستان و قوانین قاضی

دپ 57 ساله ستاره “دزدان دریایی کارائیب” فیلم suing تلخیص ناشر, اخبار, گروه روزنامه و سردبیر اجرایی دن Wootton در لندن دادگاه عالی برای افترا بیش از یک مقاله Wootton نوشت: در سال 2018 تماس دپ یک “همسر شخص برتر از اقران”.

هفته گذشته قاضی اندرو نیکول حکومت که دپ تا به حال به طور کامل پیروی با حکم دادگاه و با تهیه اطلاعات از تلفن همراه متون به دستیار او که خورشید حقوقی تیم گفت: با اشاره به دست آوردن مواد مخدر برای بازیگر.

کاغذ وکیل آدم Wolanski استدلال کرد که نقض بدان معنی است که این مورد باید پرتاب کردن اما Nicol روز پنجشنبه گفت که نمی خواهد فقط.

“این ادعا بسیار پیشرفته و محاکمه قریب الوقوع است,” او گفت:. “با وجود نقض, که من پیدا کرده اند و با وجود آقای Wolanski است مطالب ارسالی من را قانع کرد که دادگاه این ادعا ناعادلانه خواهد بود.”

دپ, ازدواج بازیگر Amber Heard در مارس 2015 اما او برای ثبت طلاق تنها پس از 15 ماه. او را متهم او را از سوء استفاده فیزیکی در طول رابطه خود اتهامات او را رد می کند.

این افترا دادگاه است که با توجه به شروع سهشنبه آینده است و انتظار می رود طی سه هفته. هر دو دپ و شنیده انتظار می رود به شواهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de