قاضی به طور موقت بلوک بگو همه کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن زاده

نیویورک, جولای 1

یک ارسال به تمام کتاب توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده نمی تواند منتشر شود تا زمانی که یک قاضی تصمیم می گیرد محاسن ادعا توسط برادر رئيس جمهور است که انتشار آن را نقض یک پیمان میان اعضای خانواده یک قاضی گفته است.

ایالت نیویورک دیوان عالی کشور قاضی هال B. Greenwald در نیویورک, نیویورک, صدور یک فرمان در شنبه نیاز به خواهرزاده, مریم تهمت و ناشر به توضیح دهد که چرا آنها نباید مسدود شده و از چاپ و نشر کتاب: ‘بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد خطرناک ترین در جهان است ؛

جلسه راه اندازی شد در ماه ژوئیه 10.

کتاب برنامه ریزی برای انتشار ژوئیه 28 نوشته شده توسط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن از فرد Trump Jr., رئیس جمهور, برادر بزرگتر که در سال 1981 درگذشت. آنلاین شرح آن می گوید: این نشان می دهد “یک کابوس از صدمات مخرب روابط و غم انگیز ترکیبی از غفلت و سوء استفاده است.”

قاضی ممنوع “چاپ و نشر, چاپ یا توزیع هر گونه کتاب یا هر بخش وابسته به آن را” قبل از او تصمیم می گیرد اعتبار Robert S. مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کند.

رابرت تهمت استدلال می کند مریم تهمت باید مطابق با یک قرارداد کتبی میان اعضای خانواده است که حل و فصل اختلاف بر فرد مغلوب ساختن پیشی جستن را که یک کتاب در مورد آنها نمی تواند منتشر شود و بدون اجازه آنها.

مریم تهمت وکیل تئودور J. Boutrous جونیور و ناشر Simon & Schuster, وعده فوری تجدید نظر شود.

“محاکمه در دادگاه موقت سفارش محدود است و تنها به طور موقت اما هنوز قبل از خویشتن داری در هسته سیاسی در سخنرانی که به صراحت نقض متمم اول قانون اساسی” Boutrous گفت.

“این کتاب که در آدرس امور عمومی نگرانی و اهمیت در مورد نشستن رئیس جمهور در سال انتخابات نباید سرکوب حتی برای یک روز” Boutrous در بیانیه ای گفت.

آدم Rothberg یک Simon & Schuster, سخنگوی, گفت: ناشر نا امید شد اما به نظر می رسد به جلو “برای غالب در این مورد بر اساس خوبی تاسیس با توجه به سوابق قبل از خویشتن.”

چارلز سخت تر از یک وکیل برای رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: موکل وی “بسیار خوشحال”. او در بیانیه ای گفت که این اقدامات توسط مریم تهمت و ناشر بود “واقعا قابل سرزنش”.

“ما مشتاقانه منتظر به شدت litigating این مورد و به دنبال حداکثر داروهای موجود در قانون برای عظیم خسارت,” او گفت:. “کوتاه از اقدامات اصلاحی به بلافاصله خود را متوقف فاحش رفتار ما دنبال این مورد به پایان است.”

در دادگاه مقالات رابرت تهمت نگهداری مریم تهمت بود بخشی از حل و فصل نزدیک به دو دهه پیش که شامل یک بند محرمانه به صراحت گفت که آنها نمی خواهد “انتشار هر حساب در مورد دادخواهی و یا رابطه خود را” مگر اینکه همه آنها موافقت کرد. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>