Meghan Markle شد ‘حامله محافظت نشده’ و ‘ممنوع از دفاع از خودش’, نشان می دهد, دادگاه مقالات

لندن, جولای 2

Meghan, the Duchess of Sussex, احساس “محافظت نشده” توسط خانواده سلطنتی بریتانیا در حالی که حامله بود با پسرش مورچه با توجه به لندن بالا دادگاه اسناد ثبت شده به عنوان بخشی از اقدام قانونی علیه یک روزنامه زرد.

Meghan همسر ملکه الیزابت نوه شاهزاده ” هری ” است که تحت پیگرد ناشر در ارتباط روزنامه ها بیش از مقالات خود را ایمیل در روز یکشنبه روزنامه چاپ شده در سال گذشته که شامل بخش هایی از نامه دست نویس او فرستاده بود به او پدر جدا توماس Markle در ماه اوت سال 2018 است.

Markle و دختر خود را ندارد صحبت از او بیرون کشیده و از ظاهر شدن در عروسی خود را به هری سه ماه قبل پس از تحت عمل جراحی قلب و پس از اخبار او در صحنه عکس با یک عکاس پاپاراتزی.

ایمیل توجیه انتشار این نامه گفت: پنج unnamed دوستان مگان که به هنگام تولد مورچه در مارس 2019, قرار داده شده بود نسخه خود را از حوادث در مصاحبه با مجله ما مردم است.

“مدعی شده بود این موضوع تعداد زیادی از نادرست و مخرب مقالات توسط انگلستان تلخیص رسانه ها به طور خاص توسط متهم که باعث فوق العاده ای پریشانی عاطفی و آسیب به سلامت روان” وکیل او گفت که در حال ارسال به دادگاه است.

“به عنوان دوستان او تا به حال هرگز دیده می شود او در این دولت قبل از آنها به درستی نگران برای رفاه او به طور خاص به عنوان او باردار بود, محافظت نشده توسط موسسه و ممنوع از دفاع از خودش است.” — رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de