نیوزیلند protocol wine studio از دست می دهد کلید به عنوان دستیار انتخابات بافندگی در میان همه گیر نبرد

دیوید کلارک خروج که همچنین به دنبال انتقاد های شخصی خود را نقض سخت مستند قوانین پیش از آن در سال می آید به عنوان نیوزیلند سر به سپتامبر انتخابات عمومی.

“آن را تبدیل به طور فزاینده ای برای من روشن است که من در ادامه به نقش منحرف از دولت به طور کلی پاسخ به COVID-19 جهانی و همه گیر” کلارک بود که مورد انتقاد قرار گرفتن خانواده اش در ساحل, سفر و رانندگی را به یک دوچرخه سواری در کوهستان, مسیر گفت.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio که قبلا رد تماس به گونی, Clark, با استناد به خود نقش مهمی در پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر گفت: او موافقت خود را با تصمیم گیری.

سه سال پس از تبدیل شدن به جهان جوانترین زن رهبر protocol wine studio باقی می ماند محبوب ستایش برای او دلسوز پاسخ به سال گذشته, Christchurch, تیراندازی و سریع دست زدن به coronavirus بحران است.

اما اشتباهات توسط وزرای او کشیده اند و ادعا می کند از مخالفان عدم وجود استعداد در کابینه یک برنامه به طور بالقوه آسیب رساندن به اتهام پیش از ماه سپتامبر انتخابات.

Protocol wine studio محبوبیت سر به فلک کشید در اوایل بیماری همه گیر به عنوان او در زمان اقدام قاطع محدودیت گسترش آن تحمیل یکی از سخت ترین تعمیرات جهان مستندات. اما نظر سنجی های منتشر شده در هفته گذشته نشان می دهد محافظه کار حزب ملی موفق به اصلاح برخی از کار منجر شود.

“او هیچ اعتماد به نفس در هر کس دیگری به رها کردن توپ” رهبر حزب ملی تاد مولر گفت.

اعطای دانکن عنوان استاد سیاست در دانشگاه مسی اوکلند گفت: مخالفان اعطا شده بود یک فرصت برای “صحبت از شکست دولت برای ارائه و بی کفایتی.” کلارک استعفای کمک خواهد کرد که تعدیل شعارهای او اضافه شده است.

Protocol wine studio اعلام کرد در اوایل ماه ژوئن که نیوزیلند را حذف کرده بودند coronavirus اگر چه او هشدار داد وجود دارد که تقریبا قطعا موارد جدید به عنوان او برداشته اجتماعی محدودیت فاصله.

تنها چند روز بعد از آن نشان داد که زنانی که وارد از انگلیس بودند که اجازه خروج از قرنطینه در اوایل دلسوز زمینه بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

این کشور هنوز هیچ مورد شناخته شده از جامعه انتقال وجود دارد 18 فعال موارد در مرز از طریق بازگشت زلاند جدید.

Protocol wine studio منصوب وزیر آموزش و پرورش کریس Hipkins موقت به عنوان وزیر بهداشت تا سپتامبر انتخابات. این دومین بار در 18 ماه Arden است reshuffled کابینه خود را جای او وزیر مسکن در سال گذشته پس از او آمد زیر آتش برای شکست دولت گل سرسبد عمومی پروژه های مسکن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de