‘جناح راست’ ارتش آلمان واحد منحل

برلین, جولای 1

آلمان دفاع Mnister منحل یک شرکت از نیروهای ویژه در روز چهارشنبه گفت: فرهنگ از جناح راست افراطی گری شده بود اجازه داد به منظور توسعه یک “دیوار پنهان کاری.” وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer به رسانه ها گفت که “سمی رهبری” در آن شرکت داشت به پرورش یک راست افراطی نگرش در میان برخی از اعضای Kommando Spezialkraefte (KSK) واحد است.

کل سازمان آموزش و استقرار در حال کوچک به عنوان تحقیقات مربوط به افراط گرایی همچنان ادامه دارد و اصلاحات در حال اجرا است. می آید در یک زمان از گسترده تر نگرانی هایی است که در آلمان انجام داده است و نه به اندازه کافی برای مقابله با جناح راست افراطی گری در درون خود در بوندس نظامی به طور کلی.

Kramp-Karrenbauer تاکید کرد که او احساس اصلاحات بود و البته حق به جای انحلال کل واحد و گفت: “اکثریت قریب به اتفاق مردان و زنان در KSK و در بوندس به عنوان یک کل در حال وفادار به قانون اساسی ما با هیچ سوالی یا buts.”

این KSK تشکیل شد به عنوان یک واحد ارتش در سال 1996 و خدمت در افغانستان و بالکان و عملیات خود را در حال مخفی نگه داشته است. محققان نظامی شده اند به دنبال به واحد پس گروهی از رسانههای آلمانی گزارش داد در سال 2017 است که در یک حزب دور رفتن اعضای نمایش داده می شود هیتلر درود می فرستم. — AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de