روسها اعطای پوتین مناسب برای گسترش حکومت خود را تا 2036 در لغزش رای

نتایج رسمی منتشر شده در پنج شنبه پس از 100 درصد از آراء شده بود شمارش نشان داد که سابق KGB افسر که حکومت روسیه برای بیش از دو دهه به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر بود و به راحتی برنده این حق را برای اجرا به صورت دو شش ماه شرایط پس از یک جریان به پایان می رسد در سال 2024.

این بدان معناست که پوتین, 67, حکومت می تواند تا سن 83.

کمیسیون مرکزی انتخابات گفت: 77.9 درصد از آرا شمارش شده در سراسر جهان بزرگترین کشور حمایت کرده بود تغییر قانون اساسی است. فقط بیش از 21.2 درصد رای دادند و در برابر آن ،

الا Pamfilova رئیس این کمیسیون گفت که این رای شده بود و شفاف است که مقامات در حال انجام همه چیز را برای اطمینان از یکپارچگی آن است.

سیاستمدار مخالف پوتین تا به حال نمایش های مختلف و به نام رای نامشروع و غیر قانونی نشان می دهد طراحی شده برای legalise ریاست جمهوری پوتین برای زندگی است.

“ما هرگز به رسمیت شناختن این نتیجه” Navalny گفت: حامیان در یک ویدیو.

Navalny گفت: مخالفان نمی خواهد مردم در حال حاضر به دلیل رمان coronavirus همه گیر اما این کار را انجام دهید در اعداد بزرگ در پاییز اگر آن نامزد مسدود شد از شرکت در انتخابات و یا نتایج خود را تحریف شده.

“آنچه پوتین ترس بیشتر است خیابان” گفت: Navalny. “او… را ترک نمی کند تا زمانی که ما شروع به به خیابان در صدها هزار نفر و میلیون ها نفر.”

روس ها شده بود را تشویق به بازگشت پوتین به قدرت حرکت شرح داده شده توسط منتقدان به عنوان یک قانون اساسی کودتا با جایزه تساوی ارائه آپارتمان و تبلیغ کمپین برجسته دیگر اصلاحات قانون اساسی در همان اصلاحات بسته نرم افزاری از قبیل حقوق بازنشستگی حفاظت و عملا ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان.

یکی کردن پرداخت از 10,000 roubles ($141) منتقل شدند به کسانی که با کودکان در پوتین را به عنوان مردم به رهبری به ایستگاه های رای گیری در روز چهارشنبه آخرین روز رای گیری برگزار شد بیش از هفت روز به سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش ویروس.

مسکو ساکن میخائیل ولکوف گفت: او می خواهم رای به نفع اصلاحات است. “ما نیاز به تغییرات رادیکال و من برای آنها” او گفت:.

“به عنوان خوانده شده چیزی و رای’

دیگران کمتر علاقه مند شدند.

“من نمی بخوانید درباره اصلاحات اگر من صادق” لیودمیلا یکی دیگر از رای دهندگان گفت. “چه نقطه از رای گیری اگر آنها در حال حاضر تصمیم گرفتم برای شما. مثل این است که در کشور ما – به عنوان خوانده شده چیزی و رای دادن. من رای دادند.”

مشارکت 65%, انتخابات, مقامات گفت.

پوتین در حال حاضر طولانی ترین خدمت رهبر مدرن در تاریخ روسیه پس از دیکتاتور شوروی جوزف استالین ساخته شده هیچ اشاره ای به چگونگی تغییرات می تواند تاثیر خود را حرفه ای در یک شب-از-رای در سخنرانی روز سه شنبه.

او گفت: او هنوز به تصمیم گیری در مورد آینده خود را. منتقدان که شبیه پوتین به روز دوم تزار می گویند آنها مطمئن هستند که او دوباره اجرا خواهد شد اما برخی از تحلیلگران می گویند او ممکن است بخواهید به نگه داشتن گزینه های خود را باز برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک اردک لنگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>