تاتا به منظور بالا بردن قدرت 2,600 تومان cr از پروموتر راه اندازی InvIT برای تجدید biz

تاتا قدرت را موضوع 49,05,66,037 سهام سهام ترجیحی اساس به تاتا و پسران خصوصی محدود (“تاتا پسران”) به صورت یک کل در نظر گرفتن 2,600 تومان کرور.

تاتا قدرت در روز پنج شنبه گفت: هیئت مدیره خود را تایید کرده است یک پیشنهاد برای افزایش 2,600 تومان کرور روپیه از طریق صدور اولویت سهام به آن پروموتر تاتا و پسران. “هیئت مدیره این شرکت تایید صدور سهام عدالت از طریق ترجیحی موضوع به پروموتر تاتا و پسران در قیمت 53 تومان به ازای هر سهام به اشتراک گذاری برای کل مبلغ 2,600 تومان کرور روپیه موضوع را به سهامداران مصوبات” نظارتی تشکیل پرونده گفت.

این هیئت همچنین در داد-اصل موافقت برای راه اندازی از InvIT (Infrastructure Investment Trust) برای شرکت های تجدید پذیر کسب و کار و شرایط برای بحث با سرمایه گذاران بالقوه. تاتا قدرت را موضوع 49,05,66,037 سهام سهام ترجیحی اساس به تاتا و پسران خصوصی محدود (“تاتا پسران”) به صورت یک کل در نظر گرفتن 2,600 تومان کرور.

اخبار مرتبط

موضوع قیمت برای سهام عدالت ثابت شده است در 53 تومان به ازای هر سهام به اشتراک گذاری به نمایندگی از 15 درصد حق بیمه را به روز شنبه بسته شدن قیمت آن اضافه شده است. تاتا و پسران’ سهام افزایش خواهد یافت از 35.27 درصد به 45.21 درصد در تخصیص سهام عدالت به موجب ترجیحی موضوع است. در نتیجه تاتا گروه سهام را افزایش می دهد از 37.22 درصد به 46.86 درصد است.

تاتا قدرت در حال کار بر روی یک چرخش استراتژیک به طرح تقویت مبانی این شرکت از طریق ترکیبی از سرمایه گذاری و کسب و کار تجدید ساختار است که deleverage ادامه ترازنامه و بهبود ساختار سرمایه شرکت است. این اقدامات در حال انتظار برای بهبود اصول و منجر به بهبود در دراز مدت ارزش سهام آن اضافه شده است.

دراز مدت برنامه ریزی استراتژیک شامل کاهش بدهی موجب تقویت ترازنامه و بهبود کلی بازگشت معیارهای از طریق: سرمایه گذاری از غیر هسته ای و برخی در خارج از کشور سرمایه گذاری; بازسازی برخی از کسب و کار برای باز کردن ارزش و ساده سازی ساختار شرکت و شرکت های تابعه آن. در نتیجه این شرکت تصمیم گرفته است به دنبال راه اندازی InvIT برای آن انرژیهای تجدید پذیر کسب و کار و افزایش حقوق صاحبان سهام به منظور کاهش بدهی غیر قابل تحمل در تاتا قدرت و/یا شرکت های تابعه آن.

مروج این شرکت به طور کامل حمایت از این طرح و مایل به بازگشت این شرکت به آن اضافه شده است.
حمایت از تاتا و پسران سیگنال های قوی خود اعتقاد راسخ در چشم انداز آینده این شرکت است. این به سود همه سهامداران با کاهش بدهی اجازه می دهد کسب و کار برای ادامه سرمایه گذاری و اجرای آن در دراز مدت استراتژی رشد آن اضافه شده است.

مجمع عمومی سالیانه سهامداران برگزار خواهد شد در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 جایی که این شرکت به دنبال خواهد سهامداران تصویب ترجیحی موضوع است.

اظهار نظر در طرح جمع آوری صندوق تایید شده توسط هیئت مدیره Praveer سینها, مدیر عامل شرکت & MD تاتا قدرت گفت: “این سهام افزایش نشان می دهد اعتماد به نفس reposed توسط گروه تاتا در این شرکت قابلیت و تقویت بیشتر تلاش برای کاهش بدهی و سرمایه گذاری این شرکت برای سرمایه گذاری در آینده رشد.

“هیئت مدیره در اصل تایید برای راه اندازی یک InvIT یکی دیگر از گام مهم به سوی بازسازی انرژیهای تجدید پذیر کسب و کار و آنلاک ارزش. این همراه با سرمایه گذاری های مختلف غیر هسته ای و دارایی های خارج از کشور کمک خواهد کرد در deleveraging در آماده سازی برای بلند پروازانه رشد برنامه ریزی ده سال آینده.”

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>