تاتا به منظور بالا بردن قدرت 2,600 تومان کرور روپیه از تاتا و پسران به د-اهرم ترازنامه

تاتا قدرت است که در حال حاضر در روند تنوع درآمد خود را از منابع.

تاتا و پسران را دم 2,600 تومان کرور روپیه به تاتا قدرت به کمک ژنراتور برق د-اهرم ترازنامه است. هیئت تاتا قدرت روز پنج شنبه به تصویب ترجیحی موضوع در 53 تومان به ازای هر سهام سهم 15 درصد بالاتر از روز شنبه قیمت بسته شدن آن را افزایش می دهد پروموتر را shareholding حدود 10 درصد به 45.21%

این هیئت همچنین مصوب در اصل یک سرمایه گذاری زیرساخت های اعتماد (InvIT) از شرکت انرژی های تجدید پذیر نمونه کارها. تاتا قدرت سهام بسته شده در Rs 49.85 در BSE در روز پنج شنبه تا 8.4% از روز پیش.

اخبار مرتبط

توسعه در یک زمان می آید زمانی که تاتا قدرت گرفتن تعدادی از مراحل را برای کاهش استقراض که ایستاده بود در Rs 43,578 کرور روپیه در ماه مارس سال 2020 است. به گفته تحلیلگران صنعت از انرژی های تجدید پذیر InvIT پتانسیل برای کاهش بدهی این شرکت با بیش از 16,000 تومان کرور.

کل تجدید پذیر در سبد انرژی خواهد بود که در تاتا قدرت انرژی های تجدید پذیر و ساختار جدید است که انتظار می رود نهایی تا پایان Q2FY20. “هیئت مدیره در اصل تایید برای راه اندازی یک InvIT یکی دیگر از گام مهم به سوی بازسازی انرژیهای تجدید پذیر کسب و کار و آنلاک ارزش” Praveer سینها, مدیر عامل و MD تاتا قدرت گفت.

بخش عمده ای از تاتا قدرت را کاهش بدهی است که رانده شده توسط فروش دارایی های غیر هسته ای. آن را دریافت 112 میلیون دلار از فروش آفریقای جنوبی Cennergi نیروگاه در مارس آن استفاده خواهد شد به بازپرداخت وام. این شرکت همچنین امضا قطعی توافق با آلمان Oldendorff حامل برای فروش سه کشتی در نظر گرفتن $212.8 میلیون. تاتا قدرت خود را فروخته است دفاع بازو به یک گروه شرکت و نیز برنامه ریزی برای خروج از کسب و کار قدرت در زامبیا. “بزرگترین deleveraging است به احتمال زیاد رانده شده توسط جدایی از تجدید دارایی” تحلیلگران در HSBC اوراق بهادار به تازگی اشاره کرد.

تاتا قدرت است که در حال حاضر در روند تنوع درآمد خود را از منابع و انتظار انرژیهای تجدید پذیر و مشتری مداری کسب و کار — توزیع خورشیدی پشت بام میکرو شبکه خورشیدی و پمپ های اتوماسیون خانه و وسیله نقلیه الکتریکی (EV) شارژ — به کمک حدود نیمی از درآمد این شرکت در پنج سال آینده. تاتا برق خورشیدی شرکت ماژول خورشیدی ساخت بازوی نیز دریافت ماژول عرضه قرارداد به ارزش 3,500 تومان کرور روپیه از NTPC در FY20.

تاتا قدرت نیز teaming تا با تاتا موتورز و دیگر خودروسازان برای ساخت ایستگاه های شارژ برای وسایل نقلیه الکتریکی و امید به رشد کسب و کار از نه شهرستانها. به تازگی آن را با همکاری جگوار لندرور در هند به صورت end-to-end شارژ راه حل برای دومی محدوده هیجانی, وسایل نقلیه راه اندازی می شود در هند. در همکاری با بنیاد راکفلر در Q3FY20 تاتا قدرت راه اندازی TP تجدید پذیر Microgrid با مسئولیت محدود به مجموعه ای از 10000 میکرو شبکه بیش از شش سال است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de