توییتر حذف تصویر توییتی با تهمت نقض سیاست

San Francisco, جولای 2

توییتر اقدام علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این زمان از بین بردن یک تصویر او در توییتی گفت: تصویر تجاوز شرکت سیاست حفظ حریم خصوصی.

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر نشان داد یک “الگوی رفتاری” نسخه ای از عکس های گرفته شده توسط نیویورک تایمز در سال 2015. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی همراه با عکس: “در حقیقت آنها بعد از من آنها پس از شما. من فقط در راه”.

پس از NYT شکایت به توییتر میکرو پلت فرم وبلاگ نویسی حذف تصویر. صدای جیر جیر در حال حاضر نشان می دهد که “رسانه ها نمایش داده نمی شود” اطلاع رسانی در مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

اواخر ماه گذشته توییتر پرچم یک صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن است که به ترویج خشونت گفت: اگر معترضان به راه اندازی یک “منطقه خودمختار” در واشنگتن آنها خواهد بود در ملاقات با “نیروی جدی”.

این چهارمین بار توییتر قرمز-پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن جیر برای ستایش خشونت یا نقض سیاست های خود.

توییتر در اوایل برچسب تصویری توییتی توسط او که تمسخر سی ان ان به عنوان دستکاری رسانه ها.

در توییتر با برچسب دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی ساخته شده است که ادعاهای دروغین در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای در کالیفرنیا است.

Facebook نیز حذف مغلوب ساختن پیشی جستن در آگهی مبارزات انتخاباتی شامل یک نماد استفاده می شود توسط نازی ها برای سیاسی مخالفان گفت: ad نقض سیاست های خود را.—IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>