19 زائران سیک کشته در پاکستان زمانی که قطار برخورد با ون

به گفته پلیس این مرده که شامل دو فرزند شد و همه ساکنان غربی پاکستان در شهر پیشاور خانه را به بسیاری از پاکستان تقریبا 40000 سیک ها.

حادثه رخ داده در یک بدون سرنشین راه آهن عبور نزدیک به شهر Sheikhupura در بزرگترین استان پاکستان پنجاب پاکستان راه آهن روابط عمومی رسمی Quratulain و گفتگو کرد.

19 کشته شدند همه مسافران نشسته در ون سفر از شهر Nankana صاحب به Farooqabad – هر دو سایت احترام پیروان آیین سیک.

سیک ها ریور Nankana صاحب واقع در نزدیکی شرق پاکستان شهر لاهور که مرزهای هندوستان به عنوان محل دین خود را آغاز کرد و در جایی که بنیانگذار آیین سیک, Guru Nanak متولد 1469.

نخست وزیر پاکستان عمران خان ابراز ترس در این حادثه در یک پیام در توییتر.

به عنوان نخست وزیر خان به نظارت بر ساخت و ساز های ویژه عبور از مرز به نام “Kartarpur راهرو” اجازه می دهد سیک ها از هند به سفر عتبات در پاکستان ادامه داد: با وجود روابط خصمانه بین دو کشور.

خان همچنین گفت: پاکستان راه آهن ایمنی خواهد بود بررسی شده است. پاکستان راه آهن شاهد تعدادی از حوادث در طول چند سال گذشته از جمله مکرر برخورد بین وسایل نقلیه و قطار.

سال گذشته آتش سوزی در یک قطار محفظه کشته شدن بیش از 70 مسافر.

“تحقیقات در حال انجام به شکل سهل انگاری در پشت آن” منطقه افسر پلیس غازی صلاح الدین و گفتگو کرد.

پاکستان راه آهن نیز گفت: درخواست شده بود دستور داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>