21 زائران سیک کشته شدن به قطار قوچ به اتوبوس در پاکستان Sheikhupura

لاهور جولای 3

حداقل 21 پاکستان زائران سیک بازگشت از Nankana صاحب کشته شدند روز جمعه هنگامی که راننده مینی بوس آنها در سفر بودند در این گزارش سعی کردم به یک میانبر برای جلوگیری از عبور از راه آهن و خودرو به یک قطار مسافربری در این کشور در استان پنجاب گفته است.

با توجه به مهاجر اعتماد ملک تخته (ETPB) که به نظر می رسد پس از امور اقلیت گفت که 22 نفر از جمله 21 سیک ها—11 مردان و نه زنان و کودکان از پیشاور—جان خود را از دست در کشنده مربی-برخورد دو قطار مسافربری در Shjiekhupura. یک مرد مسلمان نیز کشته شده در این حادثه.

مینی اتوبوس حامل حدود 26 زائران سیک همه از پیشاور آمار لاهور محدود Shah Hussain بیان شد که در آینده از کراچی در عبور از نزدیکی Sheikhupura منطقه حدود 1.30 ساعت, پلیس گفت:.

با توجه به نجات مقامات حداقل پنج نفر در این حادثه مجروح شدند همه آنها منتقل شده به ستاد منطقه بیمارستان Sheikhupura سحر روزنامه گزارش شده است.

“آنها آمده بودند به Nankana صاحب از پیشاور. پس از اقامت در Nanakana صاحب آنها ترک برای پیشاور. این ETPB امنیتی تا به حال همراهی آنها تا حدود Nankana صاحب,” او گفت:.

دروازه در عبور بسته شد و راننده ظاهرا سعی کردم به یک میانبر به جای انتظار برای دروازه برای باز کردن ارشد افسر پلیس غازی صلاح الدین به خبرنگاران گفت: در محل سقوط.

ETPB سخنگوی امیر هاشمی گفت: اتوبوس حامل زائران بیشتر سیک به Gurdwara ساشا سودا در Farooqabad در منطقه است.

“آنها آمده بودند به Nankana صاحب از پیشاور. پس از اقامت در Nanakana صاحب آنها ترک برای پیشاور. این ETPB امنیتی تا به حال همراهی آنها تا حدود Nankana صاحب,” او گفت:.

پلیس باید گزارش را رد کرده است که سطح عبور شد بدون سرنشین.

پاکستان و راه آهن و مدیر ارشد اجرایی Dost علی Laghari راه اندازی یک کمیته متشکل از سه افسران ارشد به منظور بررسی این حادثه است. آن را به حال اولیه آن گزارش شنبه “به طوری که آن را می توان مشخص کرد که کدام طرف مقصر بود”.

“عمل خواهد شد مطابق با قانون در برابر هر کس که مسئول این حادثه” راه آهن گفت:, و اضافه کرد که یک بخشی مهندس متوقف شده است از خدمات و پرس و جو راه اندازی شد.

وزیر پیشین راه آهن شیخ رشید دستور داده است تا مقامات به اقدام فوری علیه کسانی که مسئول این حادثه است.

نخست وزیر عمران خان ابراز غم و اندوه حادثه و کارگردانی مقامات به بهترین ارائه کمک های پزشکی به مجروح شدند.

“تسلیت و نماز به خانواده متوفی. [I] را کارگردانی مقامات مربوطه برای اطمینان تسهیل و مراقبت برای تمام خانواده,” او گفت:.

نخست وزیر اعلام کرد که راه آهن’ “ایمنی عملیاتی دستورالعملهای عملیاتی استاندارد بررسی می شود بلافاصله”.

پنجاب وزیر عثمان Buzdar ابراز غم و اندوه را در از دست دادن زندگی و منتقل تسلیت به خانواده های متوفی.

با توجه به بیانیه ای که وزیر کارگردانی در بخش بهداشت و درمان به ارائه تمام امکانات ممکن است به مجروح شدند.

مخالفت پاکستان مسلم لیگ نواز جمهور Shehbaz Sharif گفت: این اخبار از زائران سیک’ مرگ در حادثه “انده”.

“تمدید کنم من صادقانه ترین همدردی به خانواده های داغدیده خود جبران ناپذیر از دست دادن” یک صدای جیر جیر خود را در اتاق به نقل از شریف عنوان کرد و گفت.

روز جمعه تصادف می آید پس از یک سری اخیر کشنده حوادث راه آهن در پاکستان است.

بیش از 70 نفر کشته شدند که یک کراچی-راولپندی قطار آتش در طول سفر خود در ماه نوامبر سال گذشته است. PTI

من صمیمانه تسلیت به خانواده های 19 #سیک زائران که جانشان را از دست دادند و کسانی که مجروح در حالی که بازگشت به Gurdwara ساشا سودا در لاهور محدود قطار از #کراچی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>