بزرگ برای کمک به مالیات دهندگان: اواخر هزینه برای عدم پر کردن GST بازده برش به شدت

“Additionally, if there is any tax liability then a maximum late fee of Rs 500 per return would be applicable to such GSTR-3B returns filed up to September 30, 2020,” the government said in a statement.“علاوه بر این اگر وجود دارد هر گونه بدهی مالیاتی سپس حداکثر دیرکرد از 500 تومان در هر بازگشت خواهد بود قابل استفاده برای چنین GSTR-3B واصل گرداند تا 30 سپتامبر سال 2020” دولت در بیانیه ای گفت.

دولت در روز جمعه به شدت کاهش هزینه دیر نیست برای پر کردن ماهانه خلاصه بازگشت GSTR-3B توسط دربندی آن را در 500 تومان در هر بازگشت از تومان 5,000 زودتر. این است که قابل استفاده برای بازگشت با شروع از ماه جولای 2017 تا جولای سال 2020 موضوع به این شرط که بازده ثبت شده توسط سپتامبر 30.

بیشتر مدیره مرکزی غیر مستقیم مالیات و گمرک (CBIC) در حال حاضر اطلاع داده است که وجود خواهد داشت nil هزینه های اواخر و اگر وجود دارد هیچ بدهی مالیاتی. “علاوه بر این اگر وجود دارد هر گونه بدهی مالیاتی سپس حداکثر دیرکرد از 500 تومان در هر بازگشت خواهد بود قابل استفاده برای چنین GSTR-3B واصل گرداند تا 30 سپتامبر سال 2020” دولت در بیانیه ای گفت.

اخبار مرتبط

CBIC گفت که این تصمیم را بر اساس انواع نمایندگی درخواست برای کمک های بیشتر در اواخر هزینه شارژ برای مالیات دوره از آوریل تا جولای سال 2020 در علاوه بر این به قبل ارائه شده برای کمک به فوریه تا مارس این سال و کمک های ارائه شده برای تمیز کردن گذشته تعلیق از بازگشت از ماه جولای سال 2017 به ژانویه سال 2020 است.

آن اضافه شده است که یک هزینه دیر است و در طراحی ساده تر و آسان تر به پیاده سازی بر روی خودکار مشترک پورتال.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>