سیاه, پلیس می گویند تبعیض قوم و خویش پشت پلیس آمریکا نژاد فاصله

برخی از این ورزشکاران در حال حاضر 18 تا 20 سال از جمله پسر خود را. آنها ممکن است به دنبال فرصتهای شغلی در اجرای قانون Boone, معتقد است, اما مرگ جورج فلوید ساخته شده است که کمتر احتمال دارد به دلیل خشم کارگردانی در پلیس به خصوص در جوامع است.

“هنگامی که ما رفتن به فروشگاه مواد غذایی در شهر ما برای متوقف شده بود پرسید:” چرا شما همه این کار را برای ما دارد؟'”, گفت: Boone ستوان.

فلوید را به قتل توسط یک پلیس سفیدپوست در ماه مه باعث شده تازه موشکافی از خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. مردان سیاه و سفید بیش از دو برابر احتمال مرگ در تعامل با پلیس آمریکا از سفید آنهایی که یک سال 2018 مطالعه نشان داد.

برخی از پلیس کارشناسان معتقدند یکی از راه های مقابله با بحران است که برای جذب بیشتر آمریکایی های سیاه و سفید به اجرای قانون و ترویج آنها را به رتبه بالا. پلیس آمریکا نیروهای باقی می ماند به طور کلی سفیدتر از جامعه است که آنها را احاطه کرده است با وجود چندین دهه تلاش برای اصلاحات.

سفیده اختصاص 71.5 درصد از 701,000 سوگند افسران پلیس محلی در ایالات متحده در سال 2016 اداره دادگستری آمار و اطلاعات نشان می دهد در مقایسه با حدود 60 ٪ از جمعیت. آمریکایی های آفریقایی تبار به حساب 11.4 درصد از محلی نیروهای پلیس در مقایسه با حدود 13 درصد از جمعیت یک قطره از 11.9 درصد در سال 2013 است.

در سراسر کشور به طور متوسط ماسک بسیار بزرگتر شکاف در شهرهای بزرگ که هر دو سفید کمتر و بیشتر پلیس سرانه نسبت به بسیاری از مناطق روستایی حومه و شهرهای کوچک.

رویترز صحبت به بیش از یک دوجین سابق و فعلی مأموران اجرای قانون و همچنین عدالت کیفری کارشناسان و خانواده های افسران پلیس. سیاه و نمایندگی ما در نیروهای پلیس شده است مانع از تبعیض در استخدام و ارتقاء آنها می گویند و هشدار می دهند برخی از آن می تواند کوچک بیشتر است.

“جورج فلوید است که چنین زمین شکستن وضعیت. آن است که قطعا بر استخدام از اقلیت ها برای مدت زمان طولانی” گفت: گروهبان آنتونی راسل سابق استخدام سرپرست که سر یک سیاه افسران وکالت در بالتیمور کانتی مریلند.

او و دیگر سیاه افسران گفت: دلایل متعددی وجود دارد که چرا تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار در لباس آبی رنگ پایین هستند از جمله برنامه آزمون های اریب در برابر سیاه نامزدها ساده خویش و قوم پرستی در ارشد رتبه و طولانی بی میلی سیاه به بخشی از یک گروه که اجرا تبعیض نژادی در جنوب دهه پیش.

فدرال تلاش

مسابقه شکاف در آمریکا پلیس باقی می ماند تلفظ در شهرهای بزرگ و مناطق و در میان رتبه بالا با وجود سال های طولانی تلاش برای اصلاح آن است.

وزارت دادگستری (DOJ) داده ها نشان می دهد که 90 درصد از روسای پلیس محلی در ادارات و 81 درصد از سرپرستان بالا گروهبان سفید در سال 2016 – در مقایسه با 4 درصد و 9 درصد آمریکایی آفریقایی تبار بود

در شهر نیویورک 47.7 درصد از یونیفورم افسران سفید هستند و 15% سیاه در مقایسه با 42.7 درصد و 24.3 درصد از جمعیت. برخی از 80 درصد از ماموران پلیس در بالتیمور کانتی در مقایسه با 57% از جمعیت.

ما سازمان های اجرای قانون افزایش تلاش ها برای جذب, سیاه, افسران پس از مایکل براون گزارشی مرد بود به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس در فرگوسن میسوری در سال 2014.

یک نیروی کار توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما توصیه می شود اصلاحات برای بازسازی اعتماد از جمله بهبود تنوع. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کنار گذاشته کسانی که تلاش و محدود نظارت اصلاحات-ابتکار ادارات محلی پلیس در سال 2017.

یک DOJ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییرات هیچ تاثیری بر فشار بر نیروهای پلیس به استخدام بیشتر اقلیت.

در 2019 در DOJ واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر بالتیمور کانتی را در اداره پلیس ادعا مسابقه تبعیض در ورود به سطح استخدام. آن گفت: این شهرستان مشغول کرده بود ناخواسته اشتغال تبعیض توسط پایگاه استخدام گیری در امتحانات که مربوط به کار است و به طور نامتناسبی محروم آفریقایی-آمریکایی متقاضیان است.

بالتیمور کانتی و آن نیروی پلیس طرح یک بررسی جامع از پلیس استخدام و استخدام و “کانتی رهبری به شدت معتقد است که اداره پلیس باید نگاه مانند جوامع آن را در خدمت” گفت: Sean Naron سخنگوی این شهرستان است.

در سراسر کشور, سیاه, استخدام در صورت قوم و بیشتر مشکلات در زمینه بررسی بیشتر موانع ارتقاء و بالاتر و انضباط نرخ پس از استخدام با توجه به سونیا Pruitt ملی, سیاه, پلیس انجمن و دیگر کارشناسان پلیس.

“ما یک عدم واجد شرایط سیاه و قهوه ای و کاندیداهای زن اما آنها در حال بررسی کردن در طول فرآیند سابقه و یا در آکادمی و یا در زمینه آموزش برنامه” Pruitt گفت.

او گفت: Black استخدام هستند و به طور معمول وجین کردن به دلایلی که نمی نگه دارید تا سفید نامزدها.

اما روبرتو Villasenor یک Latino رئیس پلیس سابق شهر توسان و یک عضو از اوباما-دوران نیروی کار در پلیس گفت: گروه او تا به حال تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی اقلیت نامزد است و او آگاه از هر گونه مشکلات با درمان متفاوت در طول استخدام با نیروی خود را.

سفید افسران گاهی اوقات احساس اقلیت نامزدهای دریافت درمان ترجیحی او اضافه شده است. همه همان مشکلات در استخدام و حفظ سیاه و قهوه ای افسران باقی می ماند و پلیس بخش نیاز به تبدیل شدن به بیشتر و متنوع است.

“این رو به یکی از رانندگی تماس به بیرون آمدن از این و بگو: بیایید تغییر چهره پلیس. نه فقط ظاهرا اما به معنای واقعی کلمه.'”

برای افسران می توان آن را یک دلسرد محیط زیست برای یک کار چالش برانگیز که در آن شکایات مربوط به تبعیض می تواند باعث اقدامات تلافی جویانه کشته شدند.

Boone در مریلند می گوید: او در نقل مکان کرد و به کار دیگری پس از جمع آوری داده ها در نامتناسب رد از اقلیت نامزدها. “من متوجه شدم که افرادی که سیاه و سفید و یا قهوه ای شدن بودند رد صلاحیت” او گفت:. “من تا به حال شماره, اما آنها نمی خواهند به گوش دادن.”

بون و 11 سایر اقلیت افسران واصل طرح دعوی در دادگاه در سال 2018 ادعا سیستمیک نژادپرستی در نیروی. در ماه ژوئن رئیس پلیس نام برد و در ادامه با توجه استعفا داد.

بون می گوید: او است که باعث افزایش توجه به مشکلات او مواجه می شوند در نیروی, اما توصیه خود 19 سال به دنبال یک حرفه ای متفاوت است.

“مانند هر پدر و مادر می خواهم پسرم را به دنبال من قدم به قدم? بله من خواهد بود. می خواهم او را به انجام بهتر از من ؟ بله. من کاملا مطمئن هستم که این محل به این دلیل است که.”

“من نمی خواهم به بخشی از این”

رجینا Holman کار برای پلیس لاس وگاس برای 28 سال از جمله چهار سال به عنوان همکاران.

پس از فلوید مرگ Holman 18 ساله نوه که ناپدری نیز یک افسر پلیس گفت: “او یک حرفه ای در اجرای قانون بود و نه در آینده.

“او به من گفت که او هرگز به عنوان یک پلیس. او از دست داده احترام پلیس به دلیل چیزهایی که اتفاق افتاده است” گفت: Holman, رئيس جمهور از, نوادا, سیاه, پلیس انجمن.

مایکل براون سابق Prince george’s County افسر که در حال حاضر قطار پلیس و نیروهای امنیتی گفت: فلوید مرگ و بعد از آن فیلم در رسانه های اجتماعی از افسر پلیس سفید تمسخر این حادثه خیلی شوکه دانش آموزان خود را که برخی از ترک.

“ما در واقع ریختن برخی اشک در اینجا است که روز بعد” براون گفت: از کلاس درس خود را از حدود 10 دانش آموزان است. “من تا به حال افسران راه رفتن و می گویند” شما می دانید چه من نمی خواهم به بخشی از این.'”

قهوه ای بود و اخراج از نیروی خود را در سال 2016 برای انجام ناخوشایند یک افسر که او را انکار می کند. او گفت که او می آموزد دانش آموزان خود را که policing “نجیب حرفه ای” است که اجازه می دهد تا ماموران برای کمک به جوامع خود. اما او نیز سهام خود را تجربه منفی در نیروی پلیس است و بخشی از طرح دعوی در دادگاه در برابر Prince george’s County است.

با وجود همه چیز را او می گوید او امیدوار است دوباره به زور روزی. “من به شما گفتن در حال حاضر من بهترین زمان در زندگی من بود که یک Prince george’s County افسر پلیس به مقابله با جامعه من.'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>