بوئینگ ارتباطات رئیس استعفا بیش از چندین دهه در مقاله زنان در مبارزه با

خروج خود را برگ بوئینگ در تلاش برای پر کردن نقش حیاتی برای چهارمین بار در کمتر از سه سال فقط آن را به عنوان مبارزه برای تقویت نام تجاری خود را پس از طولانی مدت ایمنی ارتینگ از آن بوئینگ 737 MAX jetliner.

این کار تبدیل به صنعت بزرگترین صندلی داغ به عنوان بوئینگ fends off انتقاد برای دست زدن به آن از 737 MAX بحران است.

“مقاله من بود 29 ساله جنگ سرد نیروی دریایی خلبان غلط سهم به یک بحث بود که زندگی در زمان” Golightly گفت: در بیانیه گنجانده شده در بوئینگ اعلام.

“استدلال من بود embarrassingly اشتباه و توهین آمیز است. در این مقاله است و نه بازتابی از من چه کسی هستم; اما با این وجود من تصمیم گرفته اند که به نفع شرکت من را مرحله” Golightly گفت.

با توجه به گزیده ای آمریکا نیروی دریایی وب سایت موسسه دسامبر 1987 مقاله با عنوان “حق به مبارزه” گفت: “موضوع این نیست که آیا زنان می توانند آتش M-60s به, کتک کاری در گوشهای MiGs یا درایو مخازن. معرفی زنان به مبارزه را نابود منحصرا نر ناملموس از جنگ مبارزه و زنانه تصاویری از مردان مبارزه برای صلح و خانه و خانواده است.”

Golightly گفت: کارکنان در یک ایمیل دیده می شود رویترز روز پنج شنبه که محرومیت زنان در آن زمان بود “سیاست های دولت و پشتیبانی گسترده در جامعه است. این نیز اشتباه است.”

Golightly کاهش یافته است به نظر فراتر از بوئینگ بیانیه و ایمیل خود را.

Golightly خروج پس از فقط شش ماه در طی آن او گفته شد که به معرفی تغییرات گسترده و به دنبال آن هیئت مدیره بررسی داخلی ناشناس اخلاق شکایت که پرچم مقاله خود را.

او تصمیم گرفت بعد از بحث و گفتگو با بوئینگ اجرایی دیو کالهون و دیگران Golightly گفت: در ایمیل خود.

Golightly پس از عمل بوئینگ اعضای در حال حاضر احساس فشار از 15 ماه حداکثر بحران ابراز کرده کمی صبر برای یک برنامه به طور بالقوه مخرب جدید حواس پرتی افراد آشنا با این موضوع گفت.

ما کارفرمایان بوده است بیشتر پاسخگو به شکایات مربوط به جنسیت و برابری نژادی و تنوع سوخت در بخشی از #MeToo جنبش در برابر آزار و اذیت جنسی و ضد نژادپرستانه فعالیت پس از قتل مردان سیاه پوست توسط پلیس.

بوئینگ به تبلیغ آن تعهد قوی به بهبود تنوع هر چند زنان در آن شورای اجرایی کاهش یافته و از پنج به دو از ابتدای سال 2019 با توجه به بوئینگ گزارش سالانه و وب سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>