می تواند مستاجران جلوگیری از پرداخت اجاره بها با توجه به Covid-19 وضعیت ؟

rent, rent agreement, Covid-19, lockdown, Can tenants stop paying rent due to Covid-19 situation, Transfer of Property Act اگر توافق شامل یک “نیروی Majeure” شرط در جایی که قسط می تواند معوق آن خواهد شد توسط ترتیبات منطقه قرارداد عمل می کنند.

ما شاهد یک شرایط فوق العاده که نه تنها ناراحت است همه ما مالی و سلسله مراتبی استانداردهای بدین وسیله و در عین حال علاوه بر این دارای عمیقا تحت تاثیر ارتباط ما – هر دو رابطهای و اجتماعی است. عملا در تمام بزرگ جوامع شهری که در آن وجود دارد به طور کلی همگرایی بیشتر دربدر نیروی کار کله پاچه اضطراب و نارضایتی است که بی تردید با توجه به این موضوع از غیر قسط اجاره توسط مستاجر و مالک.

بشریت تحت استرس در تلاش برای فرار از خطرات این بیماری همه گیر غالب در سراسر جهان است. این بار که روزی با بحران وخیم تداوم در تمام حوزه های زندگی است. از دست دادن بزرگ باعث شده که به اقتصاد ما با هزاران نفر از افراد چپ بیکار قادر به پاسخگویی به هزینه های روزمره مانند اجاره ماهانه. به عنوان یک نتیجه فوری مستاجر هستند که اخراج توسط صاحبخانه در پیش فرض های ساخته شده در پرداخت. در نور وحشتناک حوادث مستاجر اخراج در مستند دولت صادر شده اخیر دایره به نفع مستاجران’ منافع اجازه می دهد تسهیلات در پرداخت اجاره. در اصطلاح حقوقی مستاجر و صاحبخانه باید یک رابطه قراردادی محدود اجاره توافق اجرا است. توافق در درجه اول بر اساس شرایط و ضوابط توافق شده توسط طرفین در حدس و گمان از اتفاقات آینده. با این وجود یک بیماری همه گیر شد از تخیل هر فرد در حالی که ورود به یک قرارداد اجاره.

اخبار مرتبط

بررسی تطبیقی نظریه سرخوردگی در بخش 56 هند قرارداد عمل و بخش 108(e) از انتقال ملک در عمل در اینجا بسیار مهم است. این کمک خواهد کرد ما با قدردانی از تعهد مستاجر در موارد جایی که قدرت Majeure شرایط از دست رفته است در اجاره سند. تحت انتقال ملک در عمل اگر توسط آتش طوفان یا سیل و یا خشونت از ارتش و یا اراذل و اوباش و یا دیگر نیروی غیر قابل مقاومت هر ماده بخشی از این اموال بود کاملا نابود اجاره نامه باید در این گزینه از اجاره نشین شود از درجه اعتبار ساقط. در این نمایش بخش 56 قرارداد عمل هیچ نرم افزار برای اجاره و به جای آن Section108 (e) اعمال خواهد شد تا آنجا که نا امیدی مربوط به اجاره و نگران است.

در هر صورت برای زمان اضطراری حتی ترتیبات Section108 (e) از انتقال ملک در عمل نیز غیر قابل اجرا در این زمینه است که این سرزمین بود نه تخریب و نه معلوم بود برای همه زمان نا مناسب برای انگیزه های پشت این شغل.

در زبان شخص غیر روحانی آن می توان گفت که آن را خارج از خط به پیش بینی است که مستاجر باید برآورده تعهد خود را در ” قابل توجه شرایط, برای مثال, COVID-19 همه گیر که در آن او می تواند به عنوان در حال حاضر تحت پول فوق العاده مربوط به فشار. قانون غالبا inclines نسبت به منطق. تحت قانون دکترین نیروی Majeure’ مشخص است که تعهد یک گردهمایی معلق است به طور خلاصه و یا معوق برای تمام زمان اتفاق می افتد زمانی که یک مناسبت در خارج از توانایی برای کنترل تجمعات ارائه شود که اجرای یک توافق غیر قابل درک رخ می دهد.

آن را به عنوان یک گردهمایی که تعهد آن است به انتشار یک تعهد – پرداخت ماه به ماه اجاره در این مثال – امن است صرف نظر از اینکه آیا آنها غفلت به انجام این کار هنگامی که به این مناسبت در نظر گرفته شده توسط قانون می تواند تعجب آور و خارج از توانایی خود را برای کنترل. بود که آن را به عنوان ممکن است به “چشم پوشی از اجاره” خواهد تکیه بر واقعیت ها و شرایط از هر مورد. ناچیز عدم استفاده و یا عدم استفاده از اموال نمی تواند به درمان به عنوان یک مناسبت رندر ملک “سخاوتمندانه و یا برای همه زمان نا مناسب”. این تصمیمات کمک به پاسخ به چند شرایطی که یک مستاجر یا مالک می تواند مقابله با مشروط بر این که آیا توافق منتقل رضایت بخش نیروی Majeure’ شرط.

با این وجود سوال این است که چه خواهد بود درمان اگر نیروی majure بند شده است گنجانده شده در توافقنامه است. این وضعیت یک بیماری همه گیر شد, شرایط پیش بینی نشده و شناخته نشده بود قبلا که میکشد ما را به موقعیت. ناچیز حضور یک نیروی Majeure’ شرط در یک درک نمی خواهد واجد شرایط دیاری برای چشم پوشی. که با استثنا و تا زمانی که وضعیت عدم استفاده و یا رسیدن به محل به دلایل به صورت فراگیر در طول COVID همه گیر است مشخص مقتدرانه بین احزاب است. اگر تصدی درک آرام است و نمی در نظر بگیرید ‘مستند’ وضعیت تعلیق اجاره در طول مستند زمان-قاب نمی تواند نگاه شود به سادگی با توجه به این مستند و یا عدم استفاده از این محل.

اگر توافق شامل یک “نیروی Majeure” شرط در جایی که قسط می تواند معوق آن خواهد شد توسط ترتیبات منطقه قرارداد عمل می کنند. در شانس کردن که مفاد این توافق نامه نمی تواند جای “قدرت Majeure شرایط” و یا اگر هر یک از نیروی Majeure شرایط گذشته توافق, اظهارات بخش 56 هند قرارداد عمل 1872 می تواند مصرانه خواست و بزرگ است. بیشتر در مناسبت مستاجر به نظر می رسد برای امنیت تحت ترتیبات او می تواند انجام دهد مانند و فقط در حساب اموال به طور کامل خرد رندر ساختمان به صورت تمام وقت و سخاوتمندانه نا مناسب برای استفاده است. در امتداد این خطوط هیچ چیز سوغات یک ساکن یا مقیم گذشته از, و به جز در صورت توافق قطعات یدکی نفع خود.

با وجود راه است که پیشرفت همه گیر آورده اند ممکن در مورد فوق العاده دشواری را برای ساکنان و با وجود دولت نیز ذکر صاحبان به آغوش مهربان نظر در شرایط استاندارد و بدون هر چیزی را به مقابل در اشغال درک ‘مستند’ چون از رمان coronavirus را نمی توان مورد استفاده توسط مستاجر به عفو خود را از قسط اجاره تحت قانون است. آن بستگی دارد و کاملا بر خود الزام برنامه بازی. یک وضعیت ایده آل خواهد بود برای مستاجر به ترتیب و بحث در مورد چشم پوشی deferrals با مالک ماندن دور از پیچیدگی های دادستان است.

(با سونام Chandwani از بنیانگذاران و مدیر عامل شریک KS حقوقی & همکاران)

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de