چین ک بازیگری ‘به شدت’ در محله اصل ‘حمله’ هند: آمریکا, سناتور

واشنگتن جولای 3

حزب حاکم کمونیست چین اقدام “به شدت” در آن محله و آن اصل “تاخت و تاز” هند, کشته شدن 20 نفر از سربازان خود را یک سناتور آمریکایی گفته است.

در چند هفته گذشته بیش از یک دوجین از نمایندگان کنگره آمریکا سخن گفته اند در برابر چینی علیه هند و آمده اند در حمایت از دهلی نو است.

“در سراسر حاشیه حزب کمونیست چین (CCP) اقدام به شدت. اساسا حمله هند و کشته شدن 20 سربازان هندی,” سناتور تام پنبه گفت: در طبقه سنا در روز پنج شنبه.

در جنوب دریای چین را مورد حمله قرار داده و یا در غیر این صورت تهدید تحولات از ویتنام و مالزی و فیلیپین. آن را به طور فزاینده تجاوز در تایوانی و ژاپنی حریم هوایی این سناتور جمهوری خواه گفت.

چین ادعا می کند تقریبا تمام دریای جنوب چین هر چند تایوان و فیلیپین و برونئی و مالزی و ویتنام همه ادعا می کنند بخش هایی از آن است.

همچنین بخوانید: چین تحت یازدهم پا ‘تهاجمی’ در سیاست خارجی نسبت به هند: کنگره گزارش کمیسیون

در هنگ کنگ به تازگی-تحمیل قانون تامین به وضوح ثابت می کند که حزب کمونیست چین را عدم رعایت تعهدات خود که آیا به مردم خود و یا به کشورهای خارجی پنبه گفت.

“وجود دارد اقدامات این هفته (جایی که) پکن به طور موثر به پاره کردن اعلامیه مشترک از آن ساخته شده با بریتانیا به حکومت تحویل مسالمت آمیز از هنگ کنگ به عنوان طلبانه چین شکسته است تعهد خود را به ایالات متحده به سازمان بهداشت جهانی ، سازمان تجارت جهانی و دیگران” گفت: بالا سناتور آمریکایی.

سناتور میچ مک کانل در سخنرانی خود در مجلس سنا در حمایت از دفاع ملی مجوز عمل (☀) 2021 ادعا که چین مشغول بود و بین المللی در تحریک.

اصلاح ☀ 2021 نقل مکان کرد توسط سناتور کوری گاردنر این هفته پشتیبانی از هند در برابر چینی تجاوز در Galwan دره در شرق لاداخ و می گوید: دو کشور باید به سمت د-افزایش وضعیت در امتداد خط کنترل واقعی (لاک).

گسترش و تجاوز از جمهوری خلق چین در داخل و اطراف مناطق مورد مناقشه از جمله لاک زدن, جنوب دریای چین این جزایر Senkaku است که قابل نگرانی می گوید: متمم.

بین المللی تحریک چین تنها شدت “در طول این بیماری همه گیر که به کمک آنها بدتر – در برابر تایوان در برابر هند در برابر فیلیپین و غیره” مک کانل گفت: در روز چهارشنبه.

در ضمن هندی-کنگره آمریکا رجا Krishnamoorthi در بیانیه ای روز پنج شنبه گفت: این تجاوز باید روشن و آمریکا حل و فصل برای مقابله با هند و دیگر متحدان خود در منطقه است.

“ما باید کار را به د-تشدید این تنش ها در حالی که ارسال یک پیام روشن به چین که طلبی خود تحمل نخواهد شد” Krishnamoorthi گفت.

“هند یکی از نزدیک ترین دوستان و حیاتی است که ما ایستاده با هند در مواجهه با دولت چین مرز تجاوز,” او گفت:.

“دولت چین با استفاده از COVID-19 pandemic به پرتاب آرنج در همسایگان خود در تبدیل شدن به یک رشد الگوی پرخاشگری,” او اضافه شده است.

هندی و چینی ارتش در حال قفل شده است و در یک بن بست تلخ در مکان های مختلف در شرق لاداخ برای چند هفته گذشته و تشدید تنش منیفولد پس از 20 سربازان هندی کشته در خشونت برخورد در Galwan دره در 15 ژوئن.

دو طرف در حال برگزاری دیپلماتیک و نظامی در سطح مذاکرات به سهولت این وضعیت در طول لاک. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de