کنگره گریه ناپاک بیش از بازداشت از آن اقلیت همراه رهبر Shahnawaj علم می گوید سانتی متر Adityanath سوء استفاده پلیس

کنگره انتقاد یوگی Adityanath دولت بیش از بازداشت اقلیت همراه رهبر Shahnawaj علم ، (فایل)

اوتار پرادش کنگره رئیس جمهور Ajay Kumar Lallu را متهم به BJP دولت “پایمال” دموکراسی در دولت با سوء استفاده از پلیس نامیده می شوند و دستگیری از حزب اقلیت همراه رئیس Shahnawaj علم به غیر قانونی, غیر دموکراتیک و زمینه صادر کند.

“کنگره کارگران هستند که مورد آزار و اذیت سراسر کشور توسط یوگی Adityanath دولت و دخیل در موارد نادرست. BJP دولت سرکوبگر است و زیر پا گذاشتن دموکراسی سوء استفاده پلیس از” اوتار پرادش کنگره در کمیته نیروهای مسلح گفت: در روز پنج شنبه.

اخبار مرتبط

“اواخر شب بازداشت و از حزب اقلیت همراه رئیس عالم غیر قانونی است غیر دموکراتیک و زمینه صادر کند,” Lallu گفت.

در شب دوشنبه علم دستگیر شد از Hazratganj منطقه پس از FIR ثبت شد در ارتباط با اعتراض های خشونت آمیز در طول یک ضد کا اضطراب در 19 دسامبر سال گذشته است. پلیس گفت که علم را در محل پیدا شد خشونت نقطه.

Lallu گفت: “کنگره رهبران و کارگران متعهد به بالا بردن صدای خود را برای مردم مسائل. BJP دولت می تواند سوء استفاده پلیس به سکوت صدای احزاب دیگر اما نه حزب ما.”

“نام اقلیت همراه رئیس Shahnawaj علم نه که در شاه و نه در chargesheet اما پلیس او را برداشته از خانه خود را در اواخر شب,” او گفت:.

Lallu بیشتر اطلاع داد که دولت بی جی پی دولت نا امید به عنوان تاثیر کنگره در اوتار پرادش در حال رشد است.

“این دولت است که می ترسم اما سربازان Rahul و پریانکا نیست می ترسم. یوگی دولت در تلاش است تا ما را بترساند اما ما نمی ترسم. ما را به مبارزه در خیابان” او گفت:.

Lallu بیشتر ادعا کرد که صدها نفر از کنگره کارگران شده اند سیلی با غلط موارد است. “یک غلط در مورد ثبت شد ما در برابر دبیر Manoj Yadav, زمانی که او در بازداشت پلیس در باغ محیط زیست است. حتی یک مورد ثبت شده بود در برابر رسانه های اجتماعی ما مسئول محیط Pandey, زمانی که او در راه خود را به لکهنو از دهلی نو. چگونه است که این همه انجام شده است و که در دستور?” Lallu پرسید.

وی از سوی مامورین که در این مثال از یوگی دولت و کنگره دفتر در حال جاسوسی بر Lallu گفت: کسانی که در عمل به عنوان خبرچین برای Britishers در حال حاضر جاسوسی در کنگره دفتر از طریق پلیس و سازمان های اطلاعاتی.

“برای یک ماه در حال حاضر پلیس شده است deputed در دروازه (کنگره دفتر); آنچه را که پلیس رو در دفتر حزب دروازه” او پرسید.

کنگره مقننه رهبر حزب Aradhana Mishra مونا گفت که دستگیری علم بود یک عمل نامردی. “دولت در تلاش است برای سرکوب صدای مخالف. سرخوردگی از یوگی دولت بیش از افزایش نفوذ کنگره کاملا آشکار در حال حاضر,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>