دهلی نو نویدا گورگان Gurugram Coronavirus خبر: COVID19 موارد افزایش در شورای ملی مقاومت اقدامات سختگیرانه اجرا

 delhi news, noida news, noida covid 19 cases, noida news today, noida corona update, gurgaon news, gurgaon corona cases, gurgaon containment zones, gurgaon lockdown, gurugram coronavirus, gurugram covid 19 cases, دهلی نو Noida Gurugram Gurgaon coronavirus خبر: دهلی ثبت کرده است 2,373 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته. (انتخاب تصویر)

دهلی نو Noida Gurugram Gurgaon coronavirus اخبار COVID19 موارد مهار مناطق مستند آخرین به روز رسانی: Coronavirus موارد در دهلی نو, Noida و Gurugram در ادامه به افزایش حتی به عنوان مربوطه دولت خواسته شد تا با استفاده از Aarogya Setu Itihaas برنامه های سریع آنتی ژن تست کیت و اوایل بستری از COVID-19 بیماران در این مناطق است. دهلی ثبت کرده است 2,373 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته. با این coronavirus شمارش در سرمایه های ملی عبور کرده 92,000-علامت گذاری و مرگ و میر در ایستاده بود 2,864. در حالی که نویدا و Ghaziabad باید بیش از 900 فعال coronaviruses هر Gurugram ثبت بیش از 100 مورد جدید.

Gurugram coronavirus Gurugram COVID19 موارد گورگان مهار مناطق

Gurugram ثبت 106 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته. 212 نفر درمان شده اند و 4 COVID-19 بیماران فوت کرده اند. در ضمن مهار مناطق در Gurugram در حال حاضر 104 از اوایل 108.

اخبار مرتبط

نویدا تاج به روز رسانی COVID-19 موارد

نویدا گزارش کرده 116 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته و تا کنون بیش از 900 فعال COVID-19 موارد است. گوتام Buddh نگر دولت را آغاز نموده است 10-بعد نظارت مبارزات انتخاباتی به سطح شیب دار بالا coronavirus غربالگری در سراسر Noida گریتر نیدا. حدود 1500 سلامت تیم های درگیر در این مبارزه است.

Ghaziabad گزارش کرده 129 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته. تا کنون 4.77 لاخ مردم شده اند نمایش برای COVID-19 در Ghaziabad.

در دهلی هند برای اولین بار پلاسما بانک راه اندازی شد. تا کنون 10 COVID-19 بهبود بیماران خود را اهدا پلاسما. دهلی دولت اعلام کرده است از راه دور آموزش آموزش طرح برای تمام کلاس ها به مسائل از شکاف دیجیتال و کاهش دانشگاهی از دست دادن دانش آموزان در پی بسته شدن مدارس به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. این Arvind Kejriwal-رهبری دولت راه اندازی 12-عضو خبرگان نشان می دهد اقدامات برای بهبود اقتصادی از coronavirus تاثیر در سرمایه های ملی. در همین حال دادگاه عالی دهلی نو شد و گفت: آزمایشگاه خصوصی در دهلی توقف باید در محل مجموعه از نمونه ها یا آزمون.

معیارهای واجد شرایط بودن برای اهدای پلاسما برای Coronavirus COVID-19 درمان

یکی به بازیابی از coronavirus. سن و سال او باید بین 18 و 60 و وزن باید بیش از 50 کیلوگرم است. زنانی که قبلا زایمان کرده اند و یا هر گونه بهبود بیمارانی که بیماریهای همراه هستند واجد شرایط برای اهدای پلاسما برای Coronaviprus COVID-19 درمان است.

پلاسما بانک در دهلی نو و آدرس و شماره تلفن واتساپ شماره: هند برای اولین بار پلاسما بانک راه اندازی شده است در موسسه کبدی و صفراوی علوم (ILBS). برای هر گونه نمایش داده شد شما می توانید تماس در 1031 و یا شما می توانید واتساپ مقامات در 8800007722.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>