فارکس ذخایر توسط $1.27 میلیارد دلار 506.84 میلیارد

In the previous week ended June 19, the reserves had dipped by USD 2.08 billion to USD 505.57 billion.در هفته گذشته به پایان رسید ژوئن 19, ذخایر تا به حال نیز با کاهش دلار 2.08 میلیارد دلار 505.57 میلیارد دلار است.

پس از سقوط در هفته گذشته در این کشور افزایش ذخایر ارز خارجی دلار 1.27 میلیارد دلار 506.84 میلیارد دلار در هفتۀ منتهی به ژوئن 26, با توجه به آخرین داده ها از RBI.

در هفته گذشته به پایان رسید ژوئن 19, ذخایر تا به حال نیز با کاهش دلار 2.08 میلیارد دلار 505.57 میلیارد دلار است.

اخبار مرتبط

ذخایر حال عبور از نیم تریلیون دلار را برای اولین بار در هفته منتهی به ژوئن 5 پس از آن بود رسید با یک دلار 8.22 میلیارد تومان رسیده 501.70 میلیارد دلار است. آن را لمس کرده بود و عمر بالا از دلار 507.64 میلیارد دلار در هفتۀ منتهی به ژوئن 12.

در هفته منتهی به ژوئن 26, افزایش ذخایر با توجه به افزایش دارایی های ارزی (FCA) که بخش عمده ای از ذخایر کلی.

FCA افزایش دلار 565 میلیون دلار 467.60 میلیارد دلار در گزارش هفته RBI داده ها نشان داد.

بیان شده در شرایط دلار از دارایی های ارزی شامل اثر قدردانی و یا استهلاک غیر واحد مانند یورو و پوند و ین ژاپن برگزار شد در ذخایر ارز خارجی.

ذخایر طلا در گزارش هفته افزایش دلار 707 میلیون دلار 33.52 میلیارد داده ها نشان داد.

حقوق نقشه کشی ویژه با صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) بود کاهش دلار 3 میلیون تومان 1.44 میلیارد دلار است.

این کشور رزرو موقعیت با صندوق بین المللی پول افزایش یافت و دلار 3 میلیون تومان به 4.27 میلیارد دلار در گزارش هفته داده ها نشان داد.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>