گرفتن پول به شرکتهای کوچک و متوسط: بانک ها باید به جای توسعه موسسات مالی, اما بدون مهارت لازم مجموعه

RBI باید به فوریت بررسی معیارهای اعلام گیرنده به عنوان NPA اگر او به طور منظم به تاریخ قطع; را در یک طرح برای تبدیل overdrawing با توجه به Covid تا 30 سپتامبر.

توسط KS مهتا

در پس زمینه از یک هسته در بخش خروجی انقباض از 23 درصد در ماه مه یک سقوط در, استخدام, Rs 8 تریلیون دلار وام در مهلت قانونی و نیاز فوری برای احیای اشتغال از طریق فعالیت های اقتصادی و بازسازی سیاست های پولی و اعتبار اقدامات اعلام کرد باید سریع تحویل. در حالی که این هدف در احیای شرکتهای بخش سیاست برای وام گیرندگان در حال طراحی و نیاز صادر می شود به سرعت. نیز وجود دارد که نیاز به تدوین اقدامات برای وام گیرندگان که تا به حال سابقه خوب تا مارس 2019 اما نه در قطع تاریخ 1 فوریه. چرخه کسب و کار نیست و تبدیل شما به یک مدیر بد. ملی هدف این است که برای شارژ ارواح حیوانی و دولت باید ببخشید و از جمله مدیران ،

اخبار مرتبط

جدید شرکتهای اعتباری در جریان اقدامات فوری نیاز به پنج حمایتی ستون:

  • اجرای سریع از یک لیبرال صندوق از بودجه تحت فعال مدیریت حرفه ای با پوست در این بازی است.
  • دولت-تضمین بدهی 20 درصد باید در نظر گرفته شود به عنوان شبه حقوق صاحبان سهام و بدهی. RBI می تواند موضوع یک diktat برای این معتبر تا مارس 31, 2023, برای محاسبه نسبت های داخلی ارزیابی اعتبار
  • فوری بررسی NPA معیارهای همچنین به عنوان یک کاهش موقت هسته ای سرمایه مورد نیاز برای سرمایه در گردش و دارایی های ثابت
  • آزادسازی معیارهای داخلی رتبه بندی اعتباری تا مارس 31, 2023.
  • نظارت افسر در هر شهرستان برای بررسی تاخیر در تحریم اعتباری و یا امتناع و عبور از منافع کاهش.

RBI باید در اسرع وقت طراحی اقدامات برای شرایط خاص و یا اجازه به بانک ها برای انجام این کار. اگر مثلا یک شرکت با سابقه خوب می شود سنبله در سفارشات با توجه به جدید EPC قرارداد و یا صادرات عرضه قرارداد. این کافی نت با ارزش برای کسب و کار موجود است اما نه برای فرصت های جدید. در اینجا جریان نقدی همراه با عملکرد گذشته و نه سرمایه سهم به تنهایی باید معیارهای. بخش های مختلف از گیاهان بزرگ, راه, ساخت, ساختمان, ساخت و ساز, هستند, نمونه های عالی از EPC کار می کنند. بودجه گره خورده است تا در پیشنهاد اوراق قرضه تضمین می کند ، چنین اقداماتی را ایجاد رشد ببر و برگرد ملت بیکار دارایی.

اولین ستون یعنی صندوق از بودجه (FOF) می تواند در دراز مدت تغییر بازی به عنوان یک منبع حقوق صاحبان سهام و یا شبه سهام برای رشد بخش SME. توجه فوری نیاز به با توجه خود را برای نتیجه موثر گرا عملکرد در یک زمان کوتاه است. دولت می تواند متقاعد کردن حداقل چهار VC موفق وجوه (ترجیحا ترویج شده توسط بانک ها) به کمک سرمایه به طور مستقیم و یا غیر مستقیم و از همه مهمتر برای شرکت در عملیات کمیته. هر بانک باید به طور موثر خود را شناسایی SME مشتریان با سابقه خوب قبل از Covid و آنها را تشویق به چرخش و یا رشد با FOF پشتیبانی می کند. و به نوبه خود به من قرض بدهید اعتبار بیشتر! برنده-برنده وضعیت برای همه و به خصوص ملت است. این FOF همچنین باید به دنبال investees خود را در آن. افسران FOF نباید وابسته به دولت پرداخت فلس اما incentivised در نتیجه حتی اگر آنها در بانک نمایندگی و یا پهلو منصوب کرد. فقط حرفه ای آن را موفق.

نوآوری در ابزار سرمایه گذاری خواهد بود که کلید از جمله عدم رای گیری سهام شرکت اولویت سهام تبدیل وام. بسیاری از مروج ممکن است در یک موقعیت برای رقیق کردن سهام در ابتدا. RBI باید این را در نظر بگیرید به عنوان هسته صاحبان سهام به نسبت محاسبات برای سه سال. آنها همچنین باید به آدرس طراحی صندوق ابزار برای شرکت های مشارکت و تنها اختصاصی نگرانی.

موضوع دوم این است بازآفرینی شرکتهای کوچک و متوسط ظرفیت به قرض گرفتن. بزرگ بخش دهکدهای از دست داد 2,600 تومان کرور روپیه در ماه مارس سه ماهه. SME ضرر و زیان خواهد بود حداقل دو تا از این توسط سپتامبر چهارم; جریان نقدی را رنج می برند به شدت از تاخیر در پرداخت مشتری می باشد.

RBI سزاوار کامل ستایش به تدریج اعمال نظم و انضباط مالی در گذشته است. دو اندام شد که وام گیرندگان باید کمک 25 درصد از سرمایه در گردش و 40 درصد از وام های بلند مدت از ارزش خالص وجوه. از مارس تا سپتامبر تلفات را به شدت کاهش ارزش خالص وجوه negativate نسبت compliances بنابراین تأثیر ظرفیت برای استفاده از تحریم وام و در نتیجه کاهش ظرفیت تولید بهره برداری. این نسبتهای مالی از 31 مارس سال 2021 نیز منعکس سقوط در عملکرد. وضعیت بدتر خواهد شد به خصوص اگر دولت وام های تضمین شمارش به عنوان بدهی. تجدید نظر در اقدامات نیاز به برنامه ریزی شده در حال حاضر به طوری که وام گیرندگان می دانم انطباق اهداف.

همانطور که در سوم و چهارم ستون RBI باید به فوریت بررسی معیارهای اعلام گیرنده به عنوان NPA اگر او به طور منظم به تاریخ قطع; را در یک طرح برای تبدیل overdrawing با توجه به Covid تا 30 سپتامبر به سرمایه در گردش وام مدت با توقف تا 31 مارس سال 2021. برای وام های منظم آن باید liberalise آن معیارهای سختگیرانه برای وام های داخلی برای این دوره از FY20 به FY23 و پس از آن بازگرداندن وضع موجود حول و حوش.

که در آن دولت مرکزی تضمین بازپرداخت وام برای چهار سال اين وام باید شمارش به عنوان شبه سهام و نه به عنوان بدهی توسط یک RBI diktat. آنها امن تر از وام های مسکن در co-دارایی. آن را باید در کاهش ارزش خالص سهم سرمایه در گردش از 25 درصد به 15 درصد تا پایان FY21 و سپس به 20 درصد توسط FY22. خرید نوسازی و یا متعادل گیاه سهم باید کاهش یابد تا 15 درصد بالاتر بدهی به حقوق صاحبان سهام نسبت 2:1 برای سرمایه گذاری به FY23. این منجر به بهره وری بهتر و با کیفیت بالا-درجه بندی. مهمتر از همه این تنظیمات نسبت را حفظ خواهد کرد وام در نرخ بهره پایین تر و براکت خود را در وام های موجود. همچنین این بسیار مهم خواهد بود همکاران به صادرات رقابت و کاهش تورم است.

پنجم ستون است که با هدف تقویت اجرای سیاست جدید و کاهش نرخ بهره. ما در حال حاضر پنج بزرگ بخش عمومی بانک که کارکنان در شعبه سطوح ارائه خواهد شد بهتر است اگر نظارت. موثر افسر ارشد صنعتی با اعتباری پس زمینه باید منصوب شود در هر شهرستان تنها به بررسی موارد عدم یا تاخیر فراتر از سی روز در وام های تحریم و یا در عبور کردن رای مزایای برش. او همچنین باید به عنوان یک بازرس برای وام گیرنده.
در نهایت بخش بانکی فوری نیاز به ساخت و آموزش یک کادر جداگانه است که دارای تخصص در بخش تولید وام ارزیابی. این بانک ها باید به جای DFI یعنی توسعه موسسات مالی, اما بدون مهارت لازم مجموعه است.

من صادقانه بر این باورند که در بالای ستون با هم و با احیای تقاضا منجر به چرخش سریع تر و مهمتر از ساخت “آسیایی ببر”. کشاورزی بوده است saving grace خوب بادهای موسمی پیش بینی شده است. از این رو محوری در احیای تولید با هم با یک سیاست محوری در بخش های مانند تجارت, گردشگری, مسافرت, هتل های ساخت و ساز و املاک و مستغلات خواهد بود که کلید.

نویسنده شریک اس اس Kothari مهتا و شرکت. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>