هنگ کنگ متهم به تروریسم در اولین استفاده از جدید امنیتی چین قانون

پکن اعمال قانون در این مستعمره سابق بریتانیا در اوایل این هفته با وجود تظاهرات از هنگ Kongers و کشورهای غربی تنظیم چین آزادترین شهر و مرکز مالی عمده ای در بیشتر استبدادی آهنگ.

منتقدان می گویند این قانون که مجازات جنایات تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان – است که هدف خرد کردن مخالفت و طولانی در حال اجرا مبارزات انتخاباتی برای بیشتر دموکراسی است.

پلیس می گویند 23 ساله تانگ یانگ-کیت و مجروح برخی از افسران در یک غیر قانونی اعتراض در روز چهارشنبه. یک ویدئو آنلاین نشان داد یک موتور ضربه زدن بیش از چندین افسران در یک خیابان باریک قبل از راننده می افتد و دستگیر شده است.

تانگ بود که در بیمارستان بستری پس از حادثه متهم شد کمتر از 24 ساعت پس از دولت شهرستان گفت: شعار او حامل – “آزاد هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما” – connotes تجزیه طلبی و یا براندازی تحت قانون جدید است.

فریاد حمایت طلبی به نظر می رسد بر روی پلاکارد تی شرت و پس از آن یادداشت چسبیده به دیوار در اطراف هنگ کنگ.

چین به تصویب رسید و این قانون تامین گاهی اوقات پس از تظاهرات خشونت آمیز در سال گذشته باعث ترس پکن شد خفقان آزادی های تضمین شده توسط “یک کشور دو سیستم” فرمول توافق زمانی که دلار هنگ کنگ بازگشت به قانون در سال 1997.

مقامات در پکن و هنگ کنگ می گویند این قانون با هدف در چند “مشکل” است و نه گسترده تر از حقوق است که زیر بنای این شهر نقش به عنوان یک دروازه برای گردش سرمایه در داخل و خارج از چین.

اما بین المللی اضطراب در حال رشد است بعد از مقامات بازداشت 10 نفر تحت قانون جدید ظرف 24 ساعت پس از آن با در نظر گرفتن اثر. اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) است و قرار است در هنگ کنگ بالا در دستور کار خود در حالی که سازمان ملل متحد حقوق بشر با بیان زنگ بیش از بازداشت.

“من نمی ترسم”

در یکی دیگر از دادگاه ده ها تن با تجمع در همبستگی با یک مرد به اتهام چاقو زدن یک پلیس در بازو در طول چهار اختلالات. آنها برگزار شد تا تکه های خالی از کاغذ برای نشان دادن ترس برای آزادی بیان است.

“من نمی ترسم. بیا چه ممکن است” گفت: 25 سال از معترضان که به نام او تنها به عنوان ویلسون.

در روز چهارشنبه 23 سالگرد هنگ کنگ بازگشت به قانون پلیس دستگیر حدود 370 نفر با 10 پرونده های مربوط به تخلفات از قانون جدید است.

در بیشتر شوم نشانه ای برای فعالان حزب کمونیست کادر برجسته در طول سال 2011 سرکوب در زمین حقوق معترضان در جنوب چین ایجاد کرد که به عنوان یک قدرت امنیت ملی در هنگ کنگ رسمی آژانس خبری العالم گفت.

ژنگ Yanxiong, 57, اخیرا به عنوان دبیر کل حزب کمونیست کمیته استان گوانگدونگ در مرز هنگ کنگ.

فیلم به بیرون درز طول سال 2011 اختلاف نشان داد او را سرزنش کردن روستاییان و تماس با رسانه های خارجی “فاسد”.

قانون جدید به دفتر امنیتی بیشتری در اجرای عمل و قدرت را گمان بر روی سرزمین اصلی و همچنین اعطای امتیازات برای عوامل از جمله هنگ کنگ مقامات نمی تواند بازرسی وسایل نقلیه خود را.

برخی از فعالان حفظ شده است مشخصات پایین و یا ترک.

Demosisto یک طرفدار دموکراسی رهبری جاشوا وانگ منحل ساعت پس از این قانون تصویب شد در حالی که برجسته عضو گروه ناتان قانون ترک شهرستان.

“تظاهرات در هنگ کنگ شده است یک پنجره برای جهان به رسمیت شناختن است که چین در حال گرفتن بیشتر و بیشتر استبدادی” قانون و گفتگو کرد.

هنگ کنگ عمومی-بودجه عمومی پخش RTHK است که احساس فشار دولت موشکافی به نظر می رسد به تبعیت از قانون بازتولید شعار به عنوان “L*******#هنگ کنگ” در یک اظهار نظر در توییتر به تمسخر برخی از کاربران رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>