چگونه مواد غذایی خبرخوان سیستم عامل کمک کرده اند Naturals بستنی برای احیای کسب و کار خود

The company aims to double its marketing spends this year from 5% earlier, according to Siddhant Kamath, director, Naturals Ice Creamاین شرکت با هدف به دو بازاریابی خود را صرف این سال از 5% زودتر
با توجه به Siddhant Kamath, مدیر, Naturals, بستنی

Naturals بستنی که در عمل تنها از آن منحصر به فرد با نام تجاری رسانه ها تا کنون در حال تغییر است آن خرده فروشی استراتژی برای افزایش فروش. Siddhant Kamath در گفتگو با Devika Singh, مذاکرات در مورد جعل کراوات یو پی اس با مدرن و به طور کلی تجارت فروشگاه های افزایش بازاریابی خرج می کند و برای درآمد از دست داد.

این مستند نهفته خود را در اوج مصرف فصل است. چگونه آیا شما برنامه ریزی برای جستن به عقب ؟

اخبار مرتبط

حدود 50 درصد از درآمد ما می آید در طول تابستان زمان است که محو این سال است. هدف ما در حال حاضر است که برای رسیدن به حداقل نیمی از درآمد ما به دست آورده در سال گذشته است. ما عملیاتی شده است از طریق انتخاب و در فروشگاه های آنلاین aggregators از اواسط ماه ژوئن و پاسخ خوب بوده است. ما تا به حال شده است شاهد فروش خوب طریق مواد غذایی aggregators حتی قبل از این مستند و در حال حاضر 70 تا 80 درصد از این کسب و کار بازگشته است. ما 130 فروشگاه در خارج از آن 104 عملیاتی هستند در حال حاضر. آفلاین, ما در حال انجام 40-50 ٪ از کسب و کار در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. ما نه از افتتاح چند فروشگاه به عنوان آنها یا در مهار مناطق و یا مراکز.

ما تنها فروش خانواده بسته در لحظه و اجتناب از قاشق برای محدود کردن تماس انسان به عنوان آنجا که ممکن است. ما برنامه ریزی برای راه اندازی نوآورانه بسته پیش رفتن که ما پیش بینی است که در خانه مصرف بستنی بالا خواهد رفت. تا کنون ما retailed تنها از ما منحصر به فرد سرو اما در حال حاضر فکر کردن در مورد بستن با مدرن تجارت و به طور کلی تجارت فروشگاه.

در حال کراوات یو پی اس با hyper-محلی تحویل بازیکنان روی کارت ؟

ما نگه داشتن چشم در فروش در حال حاضر و برخی از تصمیم گیری های استراتژیک به زودی. ما برنامه ای برای همکاری با شرکت های که ارائه آخرین مایل تحویل مانند Dunzo. همچنین, برخی از فروشگاه ما ارائه شده تحویل قبل از, اما در حال حاضر ما در حال کار بر روی یک راه حل که تحت آن تمام فروشگاه ما ارائه خواهد شد از طریق ناوگان خود. ما به زودی معرفی لینک وب سایت برای تحویل در وب سایت ما.

با توجه به بحران نقدی شما ارائه هر گونه برنامه های پرداخت به شما franchisees?

ما 115 franchisee-اداره فروشگاه و از این 90 عملیاتی هستند در حال حاضر. ما کار کرده اند بسیار انعطاف پذیر طرح پرداخت در راه است که آنها را جریان نقدی و پرداخت می تواند اجاره, حقوق و غیره در زمان. ما ارائه آنها را به تمدید اعتبار. ما نیز مذاکره اجاره با ما صاحبخانه اما ما درک می کنیم که این یک وضعیت وخیم برای همه. ما در حال شفاف در مورد درآمد ما با آنها و امیدوارم ما را در رسیدن به نوعی از توافق با آنها را به زودی. تمرکز این است که برای ایجاد یک وضعیت برنده-برنده برای همه.

با مصرف کنندگان در حال تبدیل شدن بیشتر سلامت و بهداشت آگاهانه چگونه شما اطمینان آنها را در مورد ایمنی محصولات خود را ؟

ما معمولا با تکیه بر کلمه از دهان بازاریابی. به طور سنتی حدود 5 درصد از درآمد ما می رود به سمت بازاریابی است. اما در این سال ما برنامه ریزی برای بازاریابی هزینه ها. قبل از آن ما خواهد ما تقسیم بودجه بازاریابی به طور مساوی بین رسانه های دیجیتال و کانال های دیگر; این سال ما برنامه ریزی به صرف حدود 70 درصد از بودجه ما در دیجیتال. ما در حال تولید فیلم ها و درگیر شدن با اثرگذارندهها به اطمینان مصرف کنندگان در مورد ایمنی محصولات ما فروشگاه ها و تسهیلات ساخت.

شما خواهد شد راه اندازی ایمنی-تقویت انواع, به عنوان این است که این روند در حال حاضر?

محصولات ما ساخته شده تنها با سه مواد لازم — شیر و شکر و میوه ها. آن است که به خوبی شناخته شده است که میوه ها و شیر و افزایش ایمنی. ما طبیعی هستند و آیا اضافه کردن هر گونه مواد نگهدارنده. عمر مفید از محصولات ما است که تنها 15 روز و از این رو ما اصلا احساس نیاز به رول از هر گونه محصولات جدید. ممکن است ما را به ما زنجبیل با عسل محدوده اما ما را به چوب اصلی ما ارائه شده است. ما را تحت فشار قرار دادند و ما برنامه ای برای راه اندازی لبنی و شکر محصولات خود را به دیوالی زمان.

این طرح به دو فروشگاه شما تعداد تا سال 2024 قرار داده شده است در نگه دارید ؟

هیچ. ما ممکن است تاخیر در راه اندازی فروشگاه های چند اما ما برنامه ریزی برای باز کردن 250 فروشگاه توسط 2024. در این سال ما برنامه ریزی برای باز کردن پنج فروشگاه جدید است. منطقه عاقلانه تمرکز ما این است که رفتن به شمال — 60% ما فروشگاه جدید راه اندازی خواهد شد در این منطقه است. ما همچنین برنامه ریزی برای راه اندازی یک فروشگاه در چنای با سال مالی آینده آن را به عنوان تنها مترو شهر که در آن ما در حال حاضر نیست.

دفعات بازدید: همچنین: Manish سینها در افزایش تقاضا برای خدمات رسانه ای و راه حل های

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>