چگونه مدرن مدیران تجاری در COVID-19 واکسن سهام حدس و گمان

در ضمن این شرکت اجرایی شده است حفره میلیون دلار در هر ماه با فروش سهام که باید سه برابر قیمت در اخبار مدرن را در پیشرفت و توسعه یک تحلیل رویترز از شرکت های بزرگ براده را نشان می دهد. فروش – توسط مدیر عامل استفان Bancel فرزندان خود اعتماد و شرکت او صاحب – مقدار به حدود 21 میلیون دلار بین 1 ژانویه و ژوئن 26, از جمله 6 میلیون دلار در ماه مه.

شرکت پزشکی رئیس تل Zaks است نقد کردن اکثر سهام موجود و گزینه های توری بیش از 35 میلیون دلار پس از ژانویه براده نشان می دهد.

سودآور liquidations برجسته غیر منتظره ای قدرتمند انگیزه برای بیوتکنولوژی مدیران به برجسته نقاط عطف توسعه برای مواد مخدر است که اغلب هرگز تایید شده و یا به فروش می رسد با توجه به مصاحبه با هفت اجرایی-جبران کارشناسان. خوش بین شرکت های بزرگ بر اظهارات coronavirus واکسن به گفته آنها می تواند سرمایه گذاران را به overpay برای سهام شرکت و یا ایجاد امید کاذب در میان مردم و مقامات بهداشت به دنبال سلاح های جدید برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

Bancel تنظیم یک برنامه ثابت خود را برای به اشتراک گذاری و فروش – شناخته شده به عنوان یک 10b5-1 برنامه – طولانی قبل از همه گیر رسید. چنین اجرایی به اشتراک گذاری-فروش طرح به معنای محافظت در برابر تجارت خودی اجتناب از پتانسیل برای مدیران فروش در پیشبرد خبر بد آنها می دانند که در حال آمدن است و یا برای قرار دادن بازی فروش تا پس از مثبت اعلام.

Zaks به شدت افزایش سرعت فروش خود را با یک طرح جدید او در جای خود قرار داده در مارس 13. بود که سه روز قبل از مدرن اعلام کرد و آن را به حال dosed اولین انسان با کانديد واکسن اخبار که در آن قیمت سهام تا 24 درصد و حاکی است که توسعه آینده نقاط عطف ممکن است فشار سهام بالاتر است.

فروش به شرکت مدیران غیر معمول فرصت را به قفل در سود بزرگ در آنچه که می تواند زودگذر بازار خوش بینی گفت: Jesse سرخ شده یک دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد نوشت که یک کتاب در مورد اجرایی جبران.

“این ممکن است خود را به یک شات در ساخت boatload از پول اگر واکسن کار نمی کند” سرخ گفت. مدیران باید اختیار گسترده ای در انتشار اطلاعات در گفت و مدرن این ستاد باید یک انگیزه قوی برای “نگه داشتن قیمت سهام است.”

رادیو فردا هیچ مدرکی وجود ندارد که Bancel, Zaks یا مدرن است اغراق آمیز شرکت واکسن حال پیشرفت است.

بسیاری از رسانه های خبری گزارش داده اند که فروش مدرن مدیران در پی اخبار مثبت در آن واکسن تلاش. ایسنا برای اولین بار است که به گزارش Bancel و نهادهای وابسته به فروش 90,000 سهام هر ماه و Zaks نقل مکان کرد به شدت افزایش فروش خود را در ماه مارس سه روز قبل از مدرن منتشر شد بازار در حال حرکت ،

یک مدرن سخنگوی گفت که Bancel است liquidating تنها بخش کوچکی از منابع و که “قابل ملاحظه ای از خانواده اش دارایی باقی می ماند سرمایه گذاری در مدرن.” این stakeholding منعکس Bancel را “تعهد دراز مدت” به شرکت سخنگوی گفت. Bancel شرکت او و اعتماد فرزندان خود را بیش از 24 میلیون مدرن سهام و او دومین سهامدار داشتن حدود 8 درصد از شرکت کردن کمی از آغاز سال است.

Zaks نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و مدرن نیست اظهار نظر در مورد سهم خود فروش.

فرکانس بالا و حجم سود Bancel را معاملات – در حدود 90000 سهام ماهانه – منحصر به فرد در میان مدیران اجرائی از 26 شرکت های شناسایی شده توسط ایسنا در حال توسعه در COVID-19 واکسن و یا درمان است و به طور منظم انتشار اطلاعات در اجرایی معاملات سهام شرکت.

بیست-یکی از شرکت ها دیده می شود سهام خود را افزایش پس از پایان ماه ژانویه فقط قبل از coronavirus گسترش در سطح جهان و ده از آن از جمله مدرن اند دیده می شود قیمت سهم حداقل دو برابر شود. اما فقط چهار نفر از مدیران عامل این شرکت از جمله Bancel اند به فروش می رسد سهام شرکت. تنها یکی – چاد سینه های تطبیقی بیوتکنولوژی ساخته شده قابل توجه و به طور منظم فروش تحت 10b5-1 طرح مانند مدرن را Bancel. تطبیقی بیوتکنولوژی اما دیده می شود به مراتب کوچکتر اخیر سهام-افزایش قیمت – حدود 50 درصد از مدرن. در ماه مه و ژوئن ها, سینه های فروخته شده حدود 12 میلیون نفر در سهام پس از تطبیقی سهام افزایش قیمت در اخبار آن است که تحقیق در مورد آنتی بادی درمانی و coronavirus تست ارائه می شود که نتایج سریعتر.

تطبیقی بیوتکنولوژی کاهش یافته است به نظر و با اشاره به یک شرکت تشکیل پرونده گفت: Robins فروش سهام برای تنوع بخشیدن به سرمایه گذاری خود را.

بسیاری از Bancel فروش انجام شده از طریق برنامه در محل پس از دسامبر 2018, براده نشان می دهد. معاملات آغاز شده در ماه نوامبر سال 2019 زمانی که اعتماد متعلق به کودکان خود شروع به فروش 11,046 سهام در هر هفته. این ژانویه Bancel و دو شرکت او کنترل شروع به فروش سهام به طور منظم. از آن پس آنها را در مجموع به فروش می رسد حدود 90000 مدرن سهام در هر ماه.

خطرات بالا, پاداش

چنین برنامه ریزی شده فروش بیشتر شایع در مراحل اولیه شرکت های زیست فناوری از جمله مدرن – که در صورت شدید خطر پاداش حالات – از در تثبیت بیشتر و متنوع مواد مخدر شرکت های که در آن مدیران اغلب نگه داشتن سهام خود را تا زمانی که آنها را ترک این شرکت است.

مدیران’ مداوم فروش موثر پرچین در برابر بزرگتر خطر حرکت نزولی مواجه شده توسط شرکت هایی مانند مدرن. مستقر در کمبریج ماساچوست شرکت بیش از 20 درمان و واکسن در توسعه – اما هیچ کدام در نزدیکی تصویب. سرمایه گذاران مشاهده این شرکت به عنوان یک حزب سوسیالیست در ایجاد یک COVID-19 واکسن اما آن مواجه 17 رقبای جدی با نامزدها در ارزیابی بالینی و 129 نفر دیگر در اوایل مراحل توسعه با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. تنها تعداد بسیار کمی از شرکت ها در حال انتظار برای دریافت واکسن به بازار بیوتکنولوژی مدیران و کارشناسان بهداشتی می گویند.

اگر مدرن با موفقیت راه اندازی آن coronavirus واکسن و یک دوجین دیگر از آن بیشتر امیدوار کننده آزمایش داروهای سهام آن قیمت می تواند افزایش به $279 جدید بر اساس درآمد با توجه به تحلیلگران مورگان استنلی. که عملکرد Bancel ثروت از حدود 10 میلیارد دلار از جمله در حال حاضر unvested به اشتراک گذاری گزینه های رویترز و تحلیل نشان می دهد.

شرکت بورس افزایش یافت و از 18 دلار در اواخر فوریه – فقط قبل از آن اعلام کرد که تا به حال حمل آن کانديد واکسن به دولت آمریکا برای محاکمه به در نزدیک $56.57 در جولای 2, پایین 5 درصد پس از یک گزارش که شروع آن بزرگ آزمایش واکسن خواهد بود به تعویق افتاد. می دهد که این شرکت یک بازار capitalisation نزدیک به 23 میلیارد دلار. سهام آمار بالایی از 80 دلار در ماه مه.

اما مورگان استنلی همچنین دارای یک “خرس مورد” است که در آن شرکت خواهد بود به ارزش تنها به عنوان مقدار به عنوان پول نقد در ترازنامه اگر همه از آن واکسن و دارو نامزدها را ندارد آن را به بازار است.

‘علم با آزادی مطبوعات’

Bancel و Zaks شده اند صعودی در مدرن چشم انداز در بیانیه های عمومی است.

Bancel تماس mRNA فن آوری شرکت با استفاده از برای همه واکسن توسعه “نرم افزار زندگی” با پتانسیل برای ایجاد “یک کلاس جدید از داروها.” او همچنین گفت: Moderna روند می تواند ایجاد واکسن بسیار سریع تر و با شانس “ویژگی های موفقیت” – و با مفهوم تصویب قانونی از شرکت های دیگر.

“ما آگاه هستند از هر کس دیگری که می توانید انجام این کار در این مقیاس و با این تمرکز در این سرعت گفت:” سرمایه گذاران در ژوئن 2. قبلا در مارس 7, درآمد, دعوت Bancel گفت که او “هرگز به عنوان هیجان زده و خوش بینانه در مورد آینده مدرن.”

بسیاری از سرمایه گذاران و تحلیلگران خوشبین هستند و همچنین اما می گویند آن را دشوار است به ارزیابی مدرن چشم انداز با توجه به مراحل اولیه از آزمایشات است.

این شرکت جلب انتقاد از دانشمندان برای انتشار اطلاعات ناقص از دادگاه انجام شده توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت (NIH). در 18 مه مدرن اعلام کرد که خود را کانديد واکسن تولید کرده محافظتی آنتی بادی در یک زیر مجموعه کوچک از سالم آزمایشی داوطلبان. خبر دادند مدرن سهام تا 20 درصد به اوج خود از $80.

برخی از دانشمندان پیشنهاد مدرن باید برگزار کردن تا انتشار آن تا به حال همه افراد مورد آزمایش’ نتایج. “این علم با آزادی مطبوعات” گفت: پل Offit مدیر واکسن مرکز آموزش کودکان در بیمارستان کودکان فیلادلفیا است. بدون اطلاعات کامل, او گفت:, “شما از سمت چپ به خواندن برگ چای.”

Dr. Anthony Fauci – ملت بیماری های عفونی متخصص مشترک نتایج آزمون با ما فرمانداران, معاون رئیس جمهور, مایک پنس گفت: در توییتر پست بعد از مدرن اعلام. اما Fauci – که در حال اجرا است مدرن trial – بعد گفت که او نمی مانند شرکت در اوایل انتشار اطلاعات ناقص با توجه به مصاحبه منتشر شده توسط آمار سلامت نیوز سرویس. سخنگوی Fauci را آژانس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نظر نیست فراتر از آنچه Fauci گفت: در مصاحبه.

Bancel گفت: سرمایه گذاران در ماه ژوئن کنفرانس که Moderna رهبری نگران اطلاعات دیده شده است توسط بیش از حد بسیاری از مردم از جمله در NIH. او گفت که این شرکت ساخته شده و بخشی از یافته های عمومی چون نگران این اطلاعات را به بیرون درز کرد – و آن را در نظر گرفته ناقص نتایج مواد و اطلاعات است که تمام سرمایه گذاران باید در همان زمان. یک سخنگوی این شرکت به رویترز گفت این شرکت اعتقاد بر این نیاز به انتشار اطلاعات مطابق با کمیسیون بورس و اوراق بهادار قوانین.

روز بعد از مارس 18 اعلام Zaks به فروش می رسد 125,000 سهام – توری او را نزدیک به 10 میلیون دلار در یک قیمت از $78 دلار 66 روز جمعه قبل از دوشنبه در آزادی مطبوعات. شرکت براده نشان می دهد فروش اعدام شد مطابق با برنامه ریزی که Zaks در جای خود قرار داده در مارس 13.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de