است که با پنج روز کار در هفته بیش از ؟

بررسی های اخیر نشان می دهد که هر دو کارکنان و کارفرمایان حمایت این ترتیب. و تحقیقات نشان می دهد که چند روز در هفته و در هر مکان شماره سحر و جادو به لغو منفی هر ترتیب در حالی که به دلیل بیم و مزایای هر دو.

“شما هرگز نباید فکر کردن در مورد تمام وقت یا زمان صفر” گفت: نیکلاس بلوم استاد اقتصاد در دانشگاه استنفورد که تحقیقات شناسایی لینک های علی بین کار از راه دور و عملکرد کارکنان. “من اعتقاد راسخ در پست-COVID نیمه وقت در دفتر.”

بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط صبح مشورت 47 درصد از کسانی که مشغول به کار از راه دور می گویند که یک بار آن را بی خطر است برای بازگشت به کار ایده آل خود را تنظیم خواهد بود برای ادامه کار از خانه 1-4 روز در هفته. چهل درصد خواهد از خانه کار می کنند هر روز و فقط 14 درصد خواهد بازگشت به کار هر روز.

این گروه از کارگران است که قادر به کار از خانه است به احتمال زیاد به بیشتر آموزش و پرورش با درآمد بالاتر و تا کنون موفق به فرار شدید ترین کار ضرر و زیان از این بیماری همه گیر. که می تواند تغییر به عنوان اقتصاد همچنان به رنج می برند که به گفته تحلیلگران می تواند بر کار از خانه سیاست ها در راه های مختلف: کارفرمایان ممکن است وحشت و بازگشت به روش های قدیمی خود را و یا تشویق به کار از راه دور برای کاهش هزینه های املاک و مستغلات.

در این نظرسنجی کسب و کار و عدم قطعیت توسط آتلانتا تغذیه دانشگاه استنفورد و دانشگاه شیکاگو — کارفرمایان پیش بینی شده است که پس از همه گیر 27 درصد از کارکنان تمام وقت ادامه خواهد داد کار از خانه برای چند روز در هفته است. دیگر نظرسنجی از شرکت ها نشان داده اند که آنها انتظار می رود حداقل 40 درصد از کارکنان به نگه داشتن کار از راه دور.

در سراسر سازمان به کار شد موثر ترین زمانی که کارکنان به خانه بودند 1-2 روز در هفته در بر داشت تحقیقات توسط Humu یک شرکت با تکنولوژی اجرا شده توسط گوگل رئیس سابق منابع انسانی است.

“ایجاد یک تغییر که در آن زمان دفتر است که برای کار مشترک برای کار خلاقانه برای داشتن آن جلسات و زمان است که به صورت متمرکز کار می کنند” گفت: Stefanie تکنیک سنجش از دور, مدیر داده ها و تجزیه و تحلیل در Humu که باعث می شود ابزار برای شناساندن مردم برای بهبود زمان خود را در محل کار.

برخی از گذشته آزمایش در کار از راه دور در ایالات متحده بود و در بهترین خرید و یاهو بودند به پایان رسید چرا که مدیران تصمیم گرفت از راه دور کارگران جوابگو نیست به اندازه کافی و از دست رفته را در فرد همکاری.

اما در تحقیقات بر روی کنترل از راه دور کار سخت است تا ثابت کند که کارگران محل باعث برخی اثرات و بدانید که اگر این اثرات می شده اند متفاوت بوده است رقبای خود همکاران و مشتریان نیز مشغول به کار از خانه. همچنین تنها در چند سال گذشته فناوری برای تماس های تصویری و مجازی همکاری بیشتر بدون درز.

در حال حاضر این بیماری همه گیر را مجبور کرده است از شرکت های بزرگ امریکا به یک مقیاس بزرگ آزمایش بر روی کنترل از راه دور کار می کنند. و تا کنون نتایج تا حد زیادی مثبت بوده است — حتی با تنشهای ناشی از این بیماری همه گیر از جمله توقیف مدارس.

در صبح مشورت و نظرسنجی انجام شده در ماه ژوئن 16-20 با یک نمونه نماینده از 1,066 آمریکایی که گفت: شغل خود را می تواند انجام شود از راه دور و نزدیک به دو سوم گفت: آنها تا به حال لذت کار از خانه است و فقط 20 درصد گفت: آنها تا به حال (بقیه گفت: آنها نمی دانند و یا تا به حال هیچ نظر). سه چهارم خوشحال هستند با چگونه شرکت خود را به کار گرفته اند انتقال; فقط 9 درصد نیست. پنجاه و نه درصد خواهد بود به احتمال زیاد به درخواست برای یک کار است که ارائه از راه دور کار می کنند.

از 87% که می خواهید به نگه داشتن کار از خانه برخی از شماره روز هفته حتی پس از آن را بی خطر است برای بازگشت به کار را بیشتر مورد علاقه انتخاب در تمام گروه های جمعیتی است که کار از راه دور 1 و 4 روز در هفته. مردم 18-44 کمی بیشتر به احتمال زیاد به می خواهید این ترتیب به عنوان افرادی با تحصیلات دانشگاهی و درآمد بالاتر است. زنان کمی بیشتر از مردان می گویند آنها می خواهند به کار از خانه در هر روز است.

چند ماه گذشته نشان می دهد که برخی از فرضیات در مورد تجارت آف از کار دور از دفتر همیشه درست است.

یک مثال این باور است که کارگران بیشتر متمرکز شده و مولد در خانه, اما بیشتر خلاق در دفتر. ایده های شکوفه فکر می رود تا زمانی که مردم شروع به مطالعه مکالمات در تخته سفید و یا در کافه تریا.

این بهره وری قطعه نشان داده شد در یک آزمایش توسط شکوفه در دانشگاه استنفورد که در آن مرکز تماس کارکنان در یک آژانس مسافرتی به صورت تصادفی از خانه کار می کنند یا نه. کسانی که مشغول به کار از راه دور تا به حال 13 درصد افزایش در عملکرد و بالاتر کار رضایت.

در صبح مشورت نظرسنجی 49 درصد از پاسخ دهندگان گفته بودند پربارتر کار از خانه — حتی با حواس او را پرت مرتبط با این بیماری همه گیر — در مقایسه با 32% که گفت: آنها (19% نمی دانید).

اما آیا در دفتر کار منجر به خلاقیت بیشتر سخت تر است برای اندازه گیری. مطالعات ثبت اختراع داده ها پیشنهاد کرده اند که مخترعان بهره مندی از نزدیک به یک دیگر اما برخی از کارشناسان استدلال می کنند که کار از راه دور است که به خوبی برای تولید ایده بیش از حد به دلیل آن اجازه می دهد تا مردم را به استراحت و ورزش و یا فکر می کنم در سکوت.

چهل و چهار درصد از پاسخ دهندگان در نظرسنجی جدید گفت: کیفیت کار خود را بهبود یافته بود در حالی که کار از راه دور در طول بیماری همه گیر در مقایسه با 27 درصد که گفت: آن را به حال و 29 درصد که نمی دانم.

شرایط فعلی ممکن است خیلی متفاوت با اکثر کارگران دفتر کار از راه دور در یک بار و با ابزار مدرن مانند شل کردن و زوم — که برخی از جنبه های منفی از راه دور کار شده اند ameliorated.

هارون Levie, مدیر اجرایی, جعبه, که باعث می شود ابر همکاری نرم افزار برای کسب و کار گفت: کار از راه دور افزایش یافته بود هر دو بهره وری و نوآوری در شرکت خود را. به جای آن از تولید ایده ها با گروه های کوچک در اتاق های کنفرانس و یا زمانی که مردم اتفاق می افتد و برای اجرا به یکی دیگر گفت: این شرکت با در اختیار داشتن مکالمات با بزرگتر و متنوع تر گروه در شل.

او به عنوان مثال از یک شرکت جدید پروژه است.

“ما گرفته ام چه بوده است 5-به-10 فرد پروژه به 300 فرد ایده نسل ماشین با افرادی که هرگز شرکت در این پروژه حتی کارورزان” او گفت:. “این ممکن است معادل 20 جلسات در اتاق کنفرانس که در واقعیت یک شل کانال با چند ایده خوب را ممکن است برای تمام جلسات.”

جعبه اعلام کرده است که پس از همه گیر این شرکت را یک رویکرد ترکیبی با هر دو از راه دور و حضوری کار می کنند.

برخی از جنبه های منفی کار از راه دور باقی بماند. اکثر مردم از دست ارتباطات اجتماعی در محل کار این بررسی نشان داد. در بلوم مطالعه چینی, سفر, شرکت, نیمی از کارگران از راه دور می خواستم به بازگشت به دفتر هنگامی که آزمایش به پایان رسید. دلایل خود را داشتند و تنهایی و انگ و مجازات در نظر در حال ترویج است. اینها و دلایل دیگر که چرا جعبه و شرکت های دیگر می خواهند کارگران را به سرانجام بازگشت در برخی از ظرفیت.

ایده آل کار راه اندازی چندین گویند ممکن است که در آن هر کس با این نسخهها کار از خانه و یا در دفتر همان چند روز در هر هفته و هر کس می داند که روز خود را برای همکاری و که به صورت متمرکز کار می کنند. که ممکن است برای رسیدن به در حالی که coronavirus است که هنوز هم یک خطر شدید به دلیل مبهوت برنامه توصیه می شود برای رسیدن به فاصله فیزیکی در دفاتر.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>