حملات رعد و برق بیهار دوباره جان 8; آسام سیل وضعیت باقی می ماند گریم

death due to lightening in bihar8 مرگ و میر به علت روشن در بیهار امروز.

حملات رعد و برق کشته شدن هشت نفر در ایالت بیهار در روز جمعه و دو جزئی پسران غرق در آب باران پر از لک در ماهاراشترا حتی به عنوان سیل وضعیت باقی مانده گریم در آسام ادعا یک زندگی بیشتر و موثر بیش از یک میلیون نفر در 20 منطقه. بمبئی در ضمن دریافت سنگین باران با آی پیش بینی متناوب متوسط بارش باران های سنگین و “امکان بسیار سنگین و بسیار سنگین بارندگی در مکان های جدا شده” در روز شنبه.

در بحار گفته مقامات در پتنا که حداقل هشت نفر کشته شدند در حملات رعد و برق در روز جمعه یک روز پس از 26 کشته در حوادث مشابه در هشت منطقه از دولت است. آخرین تلفات گزارش شده از پنج منطقه با سمستیپور حسابداری برای بیشترین تعداد از سه مرگ و میر. دو مرگ و میر گزارش شده از Lakhisarai در حالی که هر یک مرده در گایا Banka و جموی مناطق منابع در مدیریت بحران اداره گفت.

اخبار مرتبط

بیش از 100 نفر کشته شده اند با توجه به حملات رعد و برق در دولت در یکی از آخرین هفته است.

وزیر Nitish کومار ابراز غم و اندوه بر مرگ و میر و دستور پرداخت تومان 4 لاخ به عنوان سابق gratia به بعدی از قوم و خویش هر یک از مرحوم.

حتی اگر سیلاب ها در حال عقب کشیدن از چند ولسوالی آسام وضعیت کلی باقی مانده گریم با یک مرگ گزارش روز جمعه در حالی که 13.3 لاخ مردم آسیب دیده باقی می ماند در سراسر منطقه 20 از 22 پنج شنبه.

تازه مرگ گزارش شده از Dhubri منطقه در زمان تلفات به 35 مقامات و افزود: در تجمعی مرگ ارقام در سیل و رانش زمین افزایش یافته است به 59.

این ASDMA گفت: تحت تاثیر قرار مناطق عبارتند از: Dhemaji, لخیمپور, Biswanath, Chirang, Darrang, Nalbari, برپتا, بنگیگن, ککرژر, Dhubri جنوبی Salmara, گلپرا, Kamrup, Kamrup شهری Morigaon, Nagaon, Golaghat, جرحت, دیبروگره و تینسوکیا مناطق.

سیلاب نیز به کشته شدن 41 حیوانات در پارک ملی کازیرانگا دولت بولتن گفت: به نقل از DFO شرقی آسام حیات وحش را بدست آورد.

سیل نیز تحت تاثیر 19,14,001 حیوانات اهلی و طیور در سراسر کشور در طول 24 ساعت گذشته به آن اضافه شده است.

نخست وزیر نارندرا مطمئن باشید پشتیبانی کامل به آسام در مبارزه با COVID-19 و سیل بحران.

ساعت نارندرا است تحریم سابق gratia تومان 2 لاخ هر بعدی از قوم و خویش از افرادی که جانشان را از دست دادند با توجه به سیل در آسام از نخست وزیر ملی امداد صندوق (PMNRF) و” سازمان بنادر و دریانوردی است.

در ضمن در ماهاراشترا دو پسر غرق در باران پر از لک در یودگیر tehsil از لاتور منطقه در صبح روز جمعه کشته شده است.

Indarjeet Machole و Govind Boyane هر دو 12 سال وارد دریاچه برای شنا در Hanmantwadi منطقه و غرق در اطراف 11ساعت پس از گرفتار شدن در گل و لای انباشته شده در پایین یک مقام رسمی گفت.

هند اداره هواشناسی پیش بینی کرده است بارش باران های سنگین برای بوپال و ایندور در روز شنبه. دوش بودند که در چندین بخش از Madhya Pradesh پس از پنج شنبه شب.

تا شمال شرجی شرایط آب و هوا ادامه داد: برای پیروزی در هاریانا و پنجاب با حداکثر دمای معلق در هوا 3-7 شکاف بالاتر از محدوده طبیعی است.
Chandigarh مشترک سرمایه دو کشور ثبت و حداکثر دمای 39.1 درجه سانتیگراد سه شکاف بالاتر از محدوده طبیعی با توجه به هواشناسی بخش در Chandigarh.

در هاریانا حصار sweltered در بالا از 44.1 درجه سانتیگراد پنج شکاف در برابر نرمال در حالی که نرنول حداکثر مستقر در 39.2 درجه سانتیگراد است.
امبلا ثبت حداکثر 39 درجه سانتیگراد و کرنال 38.5 درجه سانتیگراد هر دو چهار شکاف بالاتر از حد نرمال است.

در پنجاب امریتسار Ludhiana و پاتیالا ثبت نزدیکی مشابه حداکثر دمای 41.4, 41.7 و 41.3 درجه سانتیگراد, که, چهار, پنج و هفت شکاف بالاتر از نرمال بود. شده است وجود دارد مقدار بارندگی فعالیت در هاریانا و پنجاب طی 4-5 روز ساخت آب و هوا گرم و مرطوب.

جنوب-غرب موسمی آمار دو کشور از جمله Chandigarh بیش از یک هفته پیش. با این حال اداره هواشناسی در اینجا پیش بینی شده است که بارش باران موسمی فعالیت است به احتمال زیاد به بهبود در دو کشور از جمله Chandigarh از 4 جولای.

گرم و مرطوب شرایط آب و همچنین غالب jn غربی منطقه راجستان به عنوان موسمی جنوب غربی تضعیف یک گروه رسمی گفت.

اکثر قطعات از دولت ثبت افزایش دو-سه شکاف در حداکثر و حداقل درجه حرارت در مقایسه با روز شنبه ،

بیکانر شد داغترین شهرستان در دولت با 45.1 درجه سانتیگراد و پس از 45 در Sriganganagar, 43.8 در چورو, 43.5 در Jaisalmer. شهرستانها عمده از دولت ثبت حداقل درجه حرارت بین 26.7 درجه سانتیگراد و 33.7 درجه سانتیگراد است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>