نپال و حزب کمونیست ایستاده کمیته برای دیدار روز شنبه برای تصمیم گیری Oli سرنوشت

Top NCP leaders on Tuesday demanded Prime Minister Oli's resignation, saying his recent anti-India remarks were "neither politically correct nor diplomatically appropriate."بالا NCP رهبران در روز سه شنبه خواستار نخست وزیر Oli استعفای, گفته های اخیر خود را ضد هند سخنان بودند “نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب است.”

آینده نپال نخست وزیر K P Sharma Oli خواهد بود تصمیم گرفت در یک بسیار مهم ایستاده جلسه کمیته از حزب حاکم کمونیست در شنبه, پارتی, منابع گفت: روز جمعه در میان رشد تقاضا برای استعفای خود را.
دیدار از نپال و حزب کمونیست 45-عضو کمیته دائمی, قدرتمند ترین بدن از حزب در روز پنج شنبه قرار داده شده است به عنوان بالا برنج حزب موفق به ایجاد اجماع در استعفای نخست وزیر Oli.

بالا NCP رهبران در روز سه شنبه خواستار نخست وزیر Oli استعفای, گفته های اخیر خود را ضد هند سخنان بودند “نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب است.” “نخست وزیر این سخنان که هند شد توطئه برای حذف او بودند نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب” حزب اجرایی رئیس Pushpa کمال Dahal ‘Prachanda’ گفته بود.

اخبار مرتبط

نخست وزیر Oli, 68 روز یکشنبه ادعا کرد که وجود داشته است, انواع فعالیت های در “سفارتخانه ها و هتل ها” به حذف او از قدرت است. او گفت: برخی از رهبران نپال نیز درگیر در این بازی پس از دولت خود را به روز رسانی سیاسی کشور نقشه با ترکیب سه استراتژیک کلیدی هندی سرزمین — Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura.

متهم همسایه جنوبی و رهبران حزب خود با نخست وزیر بود و نه مناسب یک رهبر ارشد این حزب به نقل از Prachanda عنوان کرد و گفت در طول کمیته جلسه روز سه شنبه. Prachanda بارها صحبت در مورد عدم هماهنگی بین دولت و حزب و او با فشار دادن برای یک مرد یک سیستم موقعیت به دنبال NCP.

تفاوت بین دو جناح از NCP — یک led توسط Oli و دیگر به رهبری Prachanda — شدت پس از نخست وزیر به طور یک جانبه تصمیم به prorogue بودجه, جلسه مجلس در روز پنج شنبه. Prachanda به نام مهم جلسه از کمیته دائمی برای شنبه که می تواند در تصمیم گیری های آینده نخست وزیر منابع گفت.

در طول چهار کمیته دائمی نشست دو طرف کار خواهد کرد برخی از مکانیسم های زیر که حزب و دولت هر دو باید به دنبال یک نوع پروتکل به طوری که تفاوت patched گفت: کمیته دائمی عضو گانش شاه. نخست وزیر Oli اجرا شده است دولت به طور یک جانبه و او نیز اجازه می دهد نه اجرایی رئیس حزب Prachanda به کار خود او اشاره کرد. هر دو نخست وزیر Oli و نخست وزیر سابق Prachanda هستند رئیس حزب حاکم.

در حال حاضر نخست وزیر دارای گزینه ای — یا او باید به من بدهید تا صندلی یا پست از نخست وزیر به دنبال یک مرد-یک موقعیت اصل گفت: Bishnu مي مرکزی عضو کمیته NCP و حزب معاون رئیس امور خارجه.

“من فکر می کنم یک مصالحه خواهد بود کار می کرد بین دو طرف به پچ کردن تفاوت به طوری که بحران خواهد بود پس از جلسه روز شنبه.” در روز سه شنبه کمیته, جلسه, Prachanda و نخست وزیران Madhav کومار نپال و Jhalanath Khanal خواسته Oli به استعفا از پست برای ساخت اظهارات بحث برانگیز در حال اجرا دولت بدون مشورت با حزب و عدم تحویل به مردم است. آنها همچنین خواسته Oli به تولید شواهد برای اثبات اظهارات خود.

Oli شده است در گوشه ای در حزب حاکم به عنوان اکثریت از رهبران ارشد هستند با Prachanda. Oli به حمایت از تنها 15 عضو در کمیته دائمی. به گفته یک مقام ارشد کابینه عضو Oli prorogued مجلس برای معرفی مجدد یک لایحه بحث انگیز است که اجازه می دهد تا تقسیم یک حزب است. این لایحه خارج از پارلمان پس از حزب حاکم قانونگذاران مخالف آن را از چند ماه پیش.

این لایحه اجازه می دهد تا هر گروه سیاسی به طور رسمی شکست این حزب با پشتیبانی از 40 درصد از هر دو مجلس نمایندگان و عضو یا اعضای کمیته اجرایی مرکزی. برخی از خودی حزب می بینی که Oli ممکن است انتخاب کردن برای شکستن این حزب برای نجات خود دولت است. حکم NCP دارای 174 کرسی از 275 عضو مجلس نمایندگان.

نخست وزیر Oli و Prachanda در حال حاضر برگزاری یک-به-یک جلسه در ساعت اقامت در Baluwatar به مرتب کردن بر اساس خود تفاوت یک از اعضاء کابینه گفت. آنها در حال تلاش برای پچ کردن تفاوت با پرداختن به هر یک از دیگر نگرانی او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>