تنها مجازی دارشان در Baidyanath معبد در طول Shravani Mela, سفارشات, Jharkhand HC

دولت تا به حال مورد علاقه مجازی دارشان از Shravan جشنواره در Baidyanath معبد.

این Jharkhand دادگاه عالی در روز جمعه را تکذیب کرد اجازه برگزاری سالانه Shravani میله در Baidyanath معبد در دئوگره با توجه به COVID-19 همه گیر و کارگردانی دولت برای تسهیل مجازی نماز برای جانبازان. کشیش انجام خواهد شد puja در معبد که جانبازان می توانید عملا آن را دستور داد.

یک بخش از نیمکت رئیس دادگستری دکتر راوی Ranjan و عدالت Sujit Narayan پراساد گذشت نظم در یک درخواست ثبت شده توسط BJP MP Nishikant Dubey. با اشاره به اخیر دیوان عالی کشور به منظور اجازه می دهد رته Yatra در Odisha با شرایط خاص Lok سبها عضو از Godda بود خواست دادگاه عالی اجازه می دهد تا kanwar yatra و باز به احترام حرم برای جانبازان در طول ماه مقدس Shravan شروع جولای 6.

اخبار مرتبط

حکم دادخواست همچنین التماس کرد دادگاه عالی اجازه می دهد تا باز کردن Basukinath معبد در دومکا حدود 40 متر از Deoghar به عنوان جانبازان که نماز در Baidhyanath معبد همچنین بازدید از همسایه حرم. دادگاه عالی تا به حال در تاریخ 30 ژوئن محفوظ سفارش در دادخواست.

نیمکت تلفظ نظم جمعه پس از Jharkhand دولت را به دادگاه ارائه شده است که آن را قادر به سازماندهی Shravani میله و نماز در Baidyanath معبد با توجه به همه گیر. آن را بیشتر گفت که با توجه به افزایش موارد عفونت در دولت تجمعات عمومی در هر مناسبت و puja ها ممنوع, همه مدارس و کالج ها بسته شده اند.

دولت تا به حال مورد علاقه مجازی دارشان از Shravan جشنواره در Baidyanath معبد. دبیر مدیریت بحران, بخش, آمیتا Kaushal به دادگاه گفت که با توجه به شیوع کروناویروس همه مکان های عبادت بسته شده اند توسط دولت.

در تاریخ 26 ژوئن دادگاه عالی خواسته بود Jharkhand دولت به پاسخ و بیهار دولت ،
در طول kanwar yatra شیوا جانبازان در دولت واکشی مقدس آب از رودخانه گانگا در Sultanganj در بیهار را Bhagalpuqr منطقه و ارائه آن در Baidyanath معبد.

میلیون ها نفر از شیوا جانبازان از نقاط مختلف کشور و نپال انجام زیارت مقدس از Sultanganj به دئوگره معبد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>