همه گیر می اندازد زندگی مردم تغییر جنسیت به آشفتگی

او قناعت اما کوتاه بود به عنوان بابی یک فرد همجنسگرا را از دست داده و این کار زمانی که او هویت فاش شد.

بابی در حال حاضر باعث می شود زندگی به عنوان صدقه سالک در Mogbazar Railgate.

“این سخت ترین زمان برای ما. من می دانم که دیگران رنج می برند در طول این اپیدمی اما ما را به رنج می برند بیشتر گفت:” بابی.

یک زندگی در حال حاضر مملو از مبارزه برای رسیدن به عزت ساخته شده از همه مشکل تر است برای این کشور transgender community توسط coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که صدقه به طور معمول به فرم صورت خود را معیشت مردم از جنس سوم که شناسایی خود را به عنوان زنان در اکثر موارد تا به حال شده است در تلاش دست خود را در مشاغل مختلف به منظور به دست آوردن استقلال اقتصادی که coronavirus بحران پدید آمده است.

مجبور به دنبال اجتماعی فاصله اقدامات مردم را از حاشیه رانده گروه تبع آن شاهد درآمد خود را اسلاید در حالی که برخی از آنها شغل خود را از دست.

در 2018, Shohagi افتتاح یک سالن زیبایی در Savar را Hemayetpur که در حال حاضر چهره های فولادی به دلیل بحران جاری.

“کسب و کار من را تاسیس این سال اگر coronavirus همه گیر نشد. در حال حاضر من تقریبا ورشکسته” یک نا امید Shohagi گفت: bdnews24.com.

“باور نکردنی است که چگونه من موفق به اجرای همه چیز را برای چهار ماه گذشته است. خانه اجاره مغازه, اجاره, مواد غذایی-همه چیز پرداخت می شود. من مضطرب و فکر کردن در مورد چگونه من شما را از طریق روز پیش رو است.”

Shohagi که در تلاش است تا به صورت مستقل قطار دیگر از اعضای این جنس سوم جامعه برای تبدیل شدن به آرایشگران. او شاغل پنج نفر از آنها در سالن زیبایی است.

“در حال حاضر من مجبور به پرداخت هزینه برای مواد غذایی خود را و هزینه های دیگر. هزینه های یکسان هستند حتی اگر درآمد کاهش یافته است به هیچ چیز. من تا به حال برخی از صرفه جویی که من استفاده می شود به پرداخت اجاره خانه,” او گفت:.

آنها نه دریافت هر گونه کمک از دولت Shohagi اضافه شده است.

Arifa Hossain Mayuri موفق به کیسه, کار پس از گرفتن دیپلم در رشته مهندسی با توجه به هویت جنسیتی.

در سال 2013 او آغاز شیری رفاه اجتماعی سازمان در جملپور استخدام 65 نفر از اعضای transgender community.

Coronavirus اپیدمی تا به حال تاثیر بسیار زیادی در کسب و کار Arifa یک برنده از شرکتهای کارآفرین ملی و جایزه بهترین Joyeeta Padak در داکا را بدست آورد.

“ما در حال رفتن را از طریق یک زمان دشوار است. هیچ کس هر کار و من نمی توانم آنها را با ارائه فرصت های شغلی یا نه.”

نخست وزیر داده است Tk 200,000 برای کمک به مردم تغییر جنسیت در این بیماری همه گیر اما Arifa معتقد است که نیازهای جامعه بیشتر دولت در کمک به سوار شدن از بحران است.

“ما از شرکت در نمایشگاه بین المللی و سایر رویدادهای برجسته. ما باید مشوق های بیشتری از دولت است.”

ایوان احمد Kotha, رئيس جمهور از Sochetan هجرت Somaj Sangha, با این نسخهها کار در زمینه پروژه icddr b در حالی که در حال اجرا یک گروه رقص و موبایل سالن زیبایی به طور همزمان.

“ما در حال مقابله با یک بحران مالی به ما نکرده بود و هر کار از مارس. ما هیچ روابط به ما پدر و مادر و یا بستگان است. ما در حال رفتن را از طریق یک کابوسی زمان ,” او گفت:.

Kotha به نام برای خدمات مشاوره برای افرادی که تغییر جنسیت برای کمک به آنها در مقابله با بحران.

“بسیاری از ما مجبور به ترک خانه های ما به عنوان ما قادر به پرداخت اجاره. دولت در ارائه Tk 2,500 هر فرد به فقرا. اما آنچه در مورد ما ؟ آنها می توانند حداقل خوراک ما.”

“Coronavirus تبدیل کل جهان وارونه اما دولت در حال انجام هیچ چیز برای ما است. ما محروم از حقوق اولیه ماست,” او گفت:.

Ananya Banik مختصات اشتغال طرح مانند سالن زیبایی مزارع و دیگر تلاش برای تغییر جنسیت افراد در Dhamrai. کارآفرینان در حال اجرا مزارع موفق شده اند برای زنده ماندن رکود اقتصادی به حدی اما دیگران پیدا کردن خود را در مشکل عمیق, با توجه به او.

“ما در حال اجرا کسب و کار ما بسیار خوب است و این فاجعه کاملا غیر منتظره. کسانی که زندگی در درآمد روزانه کاهش یافته است ، ما حدود 20 کارآفرینان که کسب و کار شکسته شده اند از بحران.”

Ananya همچنین دارای یک گروه رقص اما درآمد حاصل از آن بیش از حد خشک شده است تا با توجه به کمبود حوادث در گذشته 5 ماه.

“ما از کمک مالی قبل از عید اما این کافی نبود.”

آنها تهدیدی کمک از شهرداری شهردار Dhamrai به اطمینان حاصل شود که تغییر جنسیت کارآفرینان کمک دولت, او گفت:.

Ananya نیز عنوان سازمانی به نام Shadakalo که با این نسخهها کار برای توسعه استاندارد زندگی از جنس سوم مردم است.

“ما باید 135 اعضای این سازمان که در مواجهه با سخت ترین زمان در حال حاضر,” او گفت:.

رفاه اجتماعی وزیر Nuruzzaman احمد گفت: دولت در حال سازماندهی برخی از پروژه ها برای کاهش مخمصه نما مردم است. “ما فاش کردن اطلاعات هنگامی که کسانی که در حال انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de