ارسال دفتر درآمد ماهانه طرح: در اینجا این است که چگونه شما می توانید ماهانه درآمد حاصل از سرمایه گذاری خود را

POMIS, Post Office Monthly Income Sceme, how post office monthly income scheme work, how to open account in Post Office, know about POMIS every thing, small savings scheme, regular income through post office,هنگامی که شما شروع به سرمایه گذاری, شما دریافت پرداخت از سرمایه گذاری با شروع از ماه اول که خواهد شد به شما در پایان هر ماه.

اداره پست ماهانه درآمد طرح (MIS) است که یک ریسک پایین سرمایه گذاری طرح ارائه درآمد ثابت و از این رو مناسب است برای سرمایه گذاران محافظه کار و شهروندان ارشد. آن را یکی از پس انداز های کوچک طرح های سرمایه گذاری در جایی که شما می توانید شروع به سرمایه گذاری با حداقل مبلغ 1000 تومان.

این طرح یکی از محبوب ترین گزینه های سرمایه گذاری در هند آن را به عنوان یک دولت-حمایت از طرح ها و سرمایه گذاری مقدار حفاظت شده توسط دولت تا بلوغ. این اشتباه است که یک درآمد ثابت طرح است و ریسک پایین سرمایه گذاری. پول سپرده در معرض خطرات بازار و امن باقی می ماند.

اخبار مرتبط

سرمایه گذاران می توانید شروع به سرمایه گذاری 1,000 تومان در این کار ماهانه درآمد طرح و مقدار به تدریج تکثیر در طول زمان است. این پست دفتر سرمایه گذاری همراه با یک قفل در تصدی از 5 سال, در جایی که مقدار سرمایه گذاری را می توان برداشت و یا دوباره سرمایه گذاری پس از بلوغ است.

تحت اداره پست, درآمد ماهانه, طرح, سرمایه گذاران سرمایه گذاری می تواند به Rs 4.5 لاخ به صورت جداگانه و Rs 9 لاخ به طور مشترک. هنگامی که شما شروع به سرمایه گذاری, شما دریافت پرداخت از سرمایه گذاری با شروع از ماه اول که خواهد شد به شما در پایان هر ماه.

با اشتباه سرمایه گذاران کسب درآمد تضمین شده بهره می گرداند هر ماه. فعلی نرخ بهره ارائه شده توسط اداره پست MIS است 6.6 درصد در سال از 1 آوریل سال 2020 است. کارشناسان اشاره می کنند POMIS دیده می شود به ارائه سود بالاتر نسبت به سایر درآمد ثابت سرمایه گذاری از جمله برخی از بانک FDs اما بازده از MIS سرمایه گذاری نمی ضرب و شتم تورم است.

یک فرد می تواند باز کردن بیش از یک حساب به نام خود اما کل مبلغ سپرده نمی تواند بیش از حد حداکثر Rs 4.5 لاخ با هم در تمام حساب های. سپرده گذاران همچنین می توانید یک حساب مشترک باز تا 3 نفر حساب متعلق به همه دارندگان حساب به همان اندازه بدون در نظر گرفتن که این سهم. یک حساب کاربری نیز می توان به نام یک جزئی در سن 10 یا بالاتر که قادر خواهد بود برای دسترسی به صندوق های پس از رسیدن به سن 18 سال. کل سرمایه گذاری در مورد یک جزئی نمی تواند بیش از یک کل از Rs 3 لاخ.

توجه داشته باشید که سرمایه گذاری در زیر این درآمد ماهانه طرح را بخش 80C و درآمد مشمول مالیات اما هیچ TDS.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>