خصوصی قطار برای کاهش آهن بدهی

راه آهن کشیده شده است تا 50 تومان-لاخ-کرور سرمایه گذاری زیرساخت های برنامه ریزی برای ده سال تا سال 2030.

توسط Nivedita Mukherjee

پنج شنبه تصمیم راه آهن هند به طناب در اپراتورهای خصوصی برای اجرای قطار مسافری تحت یک درآمد-به اشتراک گذاری بلند و اجاره (35 سال) مدل مارکس یک لحظه نقطه عطفی در تاریخ ملی حمل و نقل تحلیلگران گفت. راه آهن رئیس هیئت مدیره V K Yadav گفت: روند مناقصه برای اپراتورهای خصوصی برای اجرای 109 جفت مسافر -باران مسیرهای از طریق 151 مدرن قطار خواهد بود نهایی آوریل سال آینده و قطار شروع عملیات آخرین آوریل 2023.

در حالی که این طرح می افتد کوتاه از خصوصیسازی — بسیاری از کارشناس پانل است که تعیین نقشه راه برای بسیار با تاخیر گسترش سریع-تقدیر-تجدد از هند زیر ساخت های راه آهن نیز مبارزه خجالتی از کلمه ‘سایپا’ – جدید حرکت خواهد به احتمال زیاد هرالد افزایش آستین گریزان سرمایه گذاری خصوصی در راه آهن هند سیستم. آن را نیز کاهش می دهد IR تکیه بر وجوه قرض گرفته شده برای دیدار با گسترش آن مورد نیاز است.

اخبار مرتبط

راه آهن کشیده شده است تا 50 تومان-لاخ-کرور سرمایه گذاری زیرساخت های برنامه ریزی برای ده سال تا سال 2030. اما حمل و نقل را عطریست با مشارکت عمومی-خصوصی (PPP) مدل به همراه داشت تنها در حد متوسط نتایج تا کنون. یکی از دلایل این است که پرسود ترین مناطق مانند قطار مسافری عملیات شده اند از مرزهای بالقوه سرمایه گذاران خصوصی. این تردید رویکرد خصوصی سازی همچنان ادامه دارد و برای مدت طولانی با وجود این واقعیت است که حمل و نقل خود مازاد شده اند ناچیز (از آن است که در واقع در حال اجرا و عملیاتی کسری; تحت سرمایه گذاری در برخی از بودجه تعیین شده به معنای برای دوباره پر کردن دارایی ها و غیره. اجازه داده است آن را برای نشان دادن دوام مازاد).

حتی برای سال مالی 2019-20, PPP جزء تحت اضافی منابع بودجه (EBR) — است که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به اصلی از راه آهن capex شد در بودجه 33 درصد از کل EBR. در Rs 28,100 کرور روپیه PPP در طول سال با توجه به بودجه برآورد شده بود به سختی 18 درصد از کل capex مبلغ سرمایه گذاری از Rs 1.6 لاخ کرور.

تصمیم به دعوت از درخواست مدارک (نتایج استعلام ها) برای بخش خصوصی مشارکت برای اجرای 109 جفت مسافر -باران مسیرهای از طریق 151 مدرن قطار به تنهایی و انتظار می رود که به تولید و سرمایه گذاری خصوصی در حدود 30000 تومان کرور. آن را بسیار به احتمال زیاد است که بیشتر در مسیرهای در دسترس خواهد بود برای اپراتورهای خصوصی زودتر از بعد. خصوصی قطار در حالت PPP در فاز اول را شامل می شود و تنها 5 درصد از راه آهن به طور کلی عملیات; تایید این دامنه را برای سرمایه گذاری خصوصی در عملیات مسافر بزرگ است.

یک کلاچ از شرکت ها از جمله R K پذیرایی Adani بنادر و MakeMyTrip و همچنین شرکت های هواپیمایی از جمله نیلی Vistara و SpiceJet در حال بنا به گزارش ها به احتمال زیاد به پیشنهاد برای عملیاتی خصوصی قطار در فاز اولیه.

“قطار باید طراحی شده برای حداکثر سرعت 160 kmph. وجود دارد خواهد بود یک کاهش قابل توجه در زمان سفر. زمان در حال اجرا گرفته شده توسط یک قطار باید قابل مقایسه و یا سریع تر از سریع ترین قطار راه آهن هند عامل مربوطه در مسیر” راه آهن گفت. امتیاز دوره برای این پروژه باید 35 سال و نهاد خصوصی باید پرداخت که راه آهن هند ثابت حمل اتهامات اتهامات انرژی به ازای مصرف واقعی و به اشتراک گذاری در درآمد ناخالص تعیین شده از طریق شفاف مناقصه روند.

109 مبدا-مقصد مسیرهای تشکیل شده اند به 12 خوشه در سراسر شبکه راه آهن هند. هر قطار باید حداقل 16 مربیان است. این راه آهن همچنین گفت که اکثر این قطارهای شهری مدرن هستند تولید می شود در هند به عنوان ” را در هند و نهاد های خصوصی باید برای تامین مالی تهیه عامل و حفظ قطار.

پیشنهادات و انتقادات گسترده-پایگاه PPPs جدید نیست اما IR نشده است قادر به اجرای این طرح است.

این DK Mittal کمیته در گزارش خود در سال 2014 پیشنهاد PPP سرمایه گذاری در هسته عملیاتی مناطق راه آهن. همه واگن می تواند متعلق به بخش خصوصی است و اضافه کرد که مسافر قطار می تواند یا به طور کامل متعلق به خصوصی بازیکنان و یا گرفته شده در اجاره نامه اساس از IR. همچنین وجود داشته است پیشنهادات خود را به قطار خصوصی اپراتورها پرداخت اجاره به IR مسیر دسترسی به, اما هیچ یک از این اتحاد محسوس.

یک کمیته به رهبری Niti Aayog عضو Bibek Debroy بود و همچنین حمایت از شرکت های خصوصی در هسته پروژه های راه آهن. این Debroy پنل نیز به نام تجاری حسابداری, مسیر دسترسی, تمرکز زدایی و یک تنظیم کننده مستقل. اما قدرتمند راه آهن هیئت مدیره ظاهرا شده است با احتیاط از privatsation. با قرض گرفتن هزینه های راه آهن فزاینده دولت ظاهرا قرار داده و آن پا کردن. در مقیاس بزرگ سرمایه گذاری خصوصی به نظر می رسد جریان در, برای تکمیل محدود بودجه و منابع خود را از راه آهن به صندوق آن humungous نوسازی مورد نیاز است.

در بودجه FY20 ارائه شده در ماه جولای سال گذشته PPP حالت شده است توصیه می شود برای آهنگ rlling سهام تولید و تحویل مسافر و حمل و نقل خدمات. “ما به انتظارنشسته بودند تا یک کل حیطه سرمایه گذاری های منطقه ای برای اتصال از طریق دولت مخارج و کمک های مالی خصوصی و همچنین. از آن شده است به من ارائه شده است و ما از طریق آنها” راه آهن وزیر Piyush Goyal گفته بود بلافاصله پس از آن بودجه است.

با توجه به Yadav جدید خصوصی, مدرن, آموزش قرار داده خواهد شد در بنگلور از جایی که آنها را فرستاده به مسیرهای مختلف. او افزود که یک معیار اصلی در انتخاب مسیرهای خصوصی عملیات تقاضای برآورده نشده از مسافران است. راه آهن گفت: باید برآورد نیاز كرسي سالانه در 8.4 میلیارد دلار است. “هدف از این قطار خصوصی است که برای پر کردن شکاف بین تقاضا و در دسترس بودن این سایت متعلق به صندلی. برآورد شده است که راه آهن حمل خواهد شد 13 میلیارد pasesngers در سال 2030 و 18 میلیارد توسط 2040,” او گفت:.

با هدف ارائه هواپیمایی مانند خدمات به مسافران قطار ملی حمل و نقل گفت: بخش خصوصی بازیکنان جدا از تثبیت کرایه باید به همچنین ارائه امکانات مانند غذا و تمیز کردن و عرضه ملافه به مسافران است. در اوایل سال جاری, Niti Aayog و راه آهن هند با یک مقاله بحث برای اجرای 150 قطار در 100 مسیرهای خصوصی اپراتورهای envisaging سرمایه گذاری تومان 22,500 کرور. بحث مقاله با عنوان “شرکت های خصوصی: قطار مسافری’ شناسایی کرده 100 مسیرهای از جمله بمبئی مرکزی-New Delhi, New Delhi, Patna, Allahabad-پونا و Dadar-وادودارا. برجسته دیگر مسیرهای شامل هوره-Chennai, هوره-Patna, ایندور-Okhla لاکنو-Jammu-Tawi, چنای Okhla, آناند, Vihar-باگلپور, سکوندربد-گواتی و هوره-آناند Vihar.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de