رهبران اتحادیه های کارگری ترس reappointment بسته آسیاب جوت کارگران است “نادرست وعده’

آنها اشاره می کنند که بسیاری از صاحبان جدید از خصوصیسازی کنند میلز قبلا استخدام کارگران از انتخاب خود در حالی که برخی دیگر چپ بنگلادش با فروش کارخانه و زمین در دسترس نباشد.

زندگی ده ها هزار نفر از کارگران و خانواده های آنها خواهد شد در معرض خطر اگر آنها دوباره شاغل در میان coronavirus بحران رهبران ترس است.

برخی از شک و تردید بر پرداخت حق عضویت. دولت تصمیم گرفته است به پرداخت بسیاری از کارگران نیمی از غرامت نقدی و بقیه در پس انداز گواهی.

علاوه بر 25,000 کارگران در حال ارسال بر بازنشستگی اجباری, 26 دولتی گونی کارخانه های تولید را حدود 26,000 کارگران که پرداخت می شود به صورت روزانه.

“همه ما خواهد بود و بیکاری اگر میلز خصوصیسازی کنند. زیرا افرادی که اجاره کارخانه تعیین خواهد شد و کارگران از انتخاب خود گفت:” Zillur رحمان رئیس جمهور Rajshahi گونی کارخانه های تولید CBA.

Business علم و کارگر رهبر از Chattogram را حافظ گونی کارخانه های تولید که اقدام به عنوان رئیس جمهور بنگلادش گونی کارگران کارخانه های لیگ گفت: “بسیاری از صاحبان کشور را ترک کرده بود با فروش ماشین آلات و زمین است. آنها را پرداخت نمی کند کارگران یا نه.”

او تهدید کرد در اعتراض به برنامه های چنین به عنوان سریع تا مرگ اگر کارگران پرداخت نمی شود به درستی.

کارگر جبهه های مختلف گروه های سیاسی نمی بینم هر منطق پشت بسته شدن کارخانه های تولید جوت در میان همه گیر.

این گونی کارخانه های تولید می تواند ذخیره شده بود دولت مدرن این ماشین آلات, گفت Rajekuzzaman راتان دبیر کل Samajtantrik Sramik جلو.

این حرکت برای قرار دادن گونی کارخانه های تولید تحت PPP چیزی جز یک اقدام به حیف و میل شود دولت خواص اتهام Kamrul Ahsan رئیس Jatiya Sramik فدراسیون.

Anwar Hossain رئیس جمهور بنگلادش Sramik Dal گفت: این کارگر جوان را در یک نامشخص دولت از سالمند خود همکاران با توجه به بسته شدن کارخانه های تولید.

“کسانی که شش ماه یا یک سال از چپ به کار خود قادر خواهد بود به زندگی می کنند اگر آنها در حال پرداخت پول آنها سزاوار است. اما آنچه جایگزین فراموش کارگران جوان را در حال حاضر ؟ خواهد آنها شغل خود را به عقب ؟ چه کسی تضمین خواهد شد این؟”

Shahidullah چودری رئیس جمهور بنگلادش اتحادیه مرکز فکر کرده اید که چرا دولت خواهد پرداخت کارگران Tk 50 میلیارد به جای صرف Tk 12 میلیارد دلار در توازن نوسازی بازسازی و توسعه یا BMRE.

“ما می توانید انتظار پرداخت مناسب از آنها از او پرسید: و تهدید بزرگ تظاهرات اگر کارگران پرداخت نشده است.

‘PM گرفته شارژ’

نساجی و گونی وزیر گلم Dastagir Gazi به دنبال اطمینان از این کارگران گفت: آنها خواهد بود “امن” به عنوان نخست وزیر شیخ حسینه خواستند تا “مسئول رفاه خود را”.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه Gazi گفت حسینه خواستند دستور مقامات به ترتیب آموزش برای کارگران برای بازسازی خود را.

“غافل نشوید و آنها را به خاطر ما نمی خواهیم به از دست دادن آنها” به نقل از وزیر حسینه خواستند عنوان کرد و گفت.

دولت وزیر کار Monnujan صوفیان گفت که او امیدوار است آن را نمی خواهد بیش از سه ماه به بازگشایی کارخانه های تولید.

“ما در حال بسته شدن کارخانه های تولید. ما را بازگشایی آنها را در سه تا چهار ماه تحت PPE,” او گفت: bdnews24.com.

او استدلال کرد که کارخانه های تولید باید بسته به طور موقت برای BMRE.

Monnujan همچنین گفت حسینه خواستند از آنها خواست برای اطمینان از بی نظمی-رایگان پرداخت حقوق کارگران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de