مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره داعش COVID-19 تست به عنوان موارد افزایش سطح رکورد

افزایش coronavirus موارد در طول هفته گذشته قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران در زیر میکروسکوپ و led چند فرمانداران به توقف برنامه ای برای بازگشایی کشورهای خود را پس از سخت مستندات.

“وجود دارد یک افزایش در Coronavirus موارد به دلیل تست ما بسیار عظیم و خیلی خوب به مراتب بزرگتر و بهتر از هر کشور دیگری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر در اواخر روز پنج شنبه.

“این خبر خوبی است اما اخبار حتی بهتر است که مرگ و نرخ مرگ و پایین است,” او گفت:.

روزانه ما شمارش موارد بود در 55,274 اواخر روز پنج شنبه با شکوه قبلی تک-بعد از ثبت 54,771 مجموعه توسط برزیل در ژوئن 19.

موج جدید موارد متعددی فرمانداران متوقف و یا به عقب-رکاب زدن بر روی برنامه ای برای بازگشایی کشورهای خود را پس از ماه دقیق مستندات بسته شدن سواحل و لغو نمایش آتش بازی بیش از آینده استقلال در روز آخر هفته.

ایالات متحده در حال حاضر ثبت نزدیک به 129,000 مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری نزدیک به یک چهارم از شناخته شده جهانی در کل.

بیش از 10.89 میلیون نفر گزارش شده آلوده شده توسط رمان coronavirus در سطح جهان و 520,066 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. ایالات متحده به تنهایی ثبت شده در مورد 2.76 میلیون نفر.

عفونت گزارش شده در بیش از 210 کشور و سرزمین پس از اولین موارد شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>