مغلوب ساختن پیشی جستن خواهرزاده پرس پرونده تلاش به بار انتشار کتاب او

نزدیک به 20 سال پیش مریم تهمت, 55 امضا پیچیده توافق حل و فصل با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دو خواهر و برادر خود قرار داده است که یک پایان تلخ yearlong تف مورد را از خانواده ایلخانی رئیس جمهور پدر فرد تهمت Sr. در میان این توافق مقررات بود و بند محرمانه که محافظ جزئیات پیمان و اجازه مریم تهمت به حفظ سهم خود را از ارث.

اما در یک استشهاد ظ پنجشنبه شب در نیویورک در مبارزه بیش از کتاب, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او راضی به توافق و امضا به دور منافع خود را در چند خانواده خواص — فقط به این دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهر و برادر خود را به دروغ خود را در مورد چه مقدار از آنها به ارزش بودند.

“من متکی نادرست ارزیابی ارائه شده به من عمو و عمه و هرگز به این توافقنامه وارد شده بود من شناخته شده ارزش واقعی دارایی های درگیر,” او نوشت. “من هرگز بر این باور بودند که توافق حل و فصل حل و فصل گسسته اختلافات مالی احتمالا می تواند محدود کردن من از گفتن داستان زندگی من و یا انتشار یک کتاب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن استشهاد و مربوطه حرکت توسط وکیل او تئودور J. Boutrous جونیور شد آخرین سالوو در حرکت سریع مورد. اختلاف هفته گذشته آغاز شد زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برادر رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن, درخواست یک گواهی حصر وراثت قاضی در شهر نیویورک به توقف انتشار مریم تهمت کتاب “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” است که منتشر شد در اواخر ماه جولای.

پس از قاضی رد این درخواست از آنجا که دادگاه خود را فاقد صلاحیت, رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش دوباره برای جلوگیری از انتشار دوم حرکت ثبت شده در شهرستان Dutchess, New York.

روز سه شنبه یک Dutchess County قاضی هال B. Greenwald به طور موقت متوقف شد, انتشار, حتی اگر این کتاب در حال حاضر چاپ شده و یک prepublication پرفروش در سایت آمازون با توجه به آن ناشر Simon & Schuster.

سپس روز چهارشنبه نیویورک دادگاه تجدید نظر قاضی معکوس Greenwald تصمیم حاکم است که Simon & Schuster می تواند به جلو با برنامه های خود را برای انتشار اما ترک unaddressed این سوال که آیا مریم تهمت او را شکست توافق با خانواده اش.

در استشهاد تهمت گفت: او تنها کشف آنچه که او معتقد است به خانواده اش نهفته است که نیویورک تایمز منتشر وسیع تحقیق و تفحص از مغلوب ساختن پیشی جستن در امور مالی خانواده در اواخر سال 2018 است. تا به حال او شناخته شده حقیقت Boutrous نوشت: مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء و نمی خواهد به محرمانه بودن پیمان.

“از آنجا که توافق حل و فصل شد و بر اساس و ناشی از تقلب” Boutrous نتیجه “آن را نمی تواند اجرا شود و نمی تواند بار انتشار از خانم مغلوب ساختن پیشی جستن کتاب است.”

با توجه به Simon & Schuster تهمت کتاب خود را نشان می دهد خانواده “تاریخ” در تلاش برای توضیح دهید که چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “شد که در حال حاضر جهان را تهدید می کند سلامت و امنیت اقتصادی و اجتماعی پارچه.” در تشکیل پرونده پنج شنبه شب Boutrous اضافه شده که مریم مغلوب ساختن پیشی جستن یک روانشناس بالینی خواهد “صحبت می کنند به رئیس جمهور شخصیت و تناسب اندام برای دفتر.”

در حالی که جزئیات این کتاب باقی می ماند یک راز نسخه خطی است که به احتمال زیاد به حفر کردن به خانواده نهفته تنش که باید تقسیم Trumps برای سال.

مریم تهمت پدر فرد Trump Jr., پشت خود را بر روی پدر خود را املاک و مستغلات کسب و کار در حال تبدیل شدن به طور دائم جدا از او برای کار Trans World Airlines. او رنج می برد از اعتیاد به الکل و مرگ او در سال 1981 در 42.

زمانی که فرد تهمت Sr. درگذشت در سال 1999 او همه اما قطع کردن فرد تهمت جونیور فرزند مریم و برادر فرد تهمت III از خود را خواهد آنها را ترک و فقط پول نقد ترکه. مریم تهمت و برادر او رقابت خواهد شد و شکایت کرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهر و برادر خود را با این استدلال که آنها مسموم فرد تهمت Sr. در برابر آنها و همراهی او را به تغییر او چگونه توزیع ثروت خود را.

در این تند و زننده دادگاه مبارزه است که در گرفت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهر و برادر خود را در یک نقطه قطع مزایای پزشکی به فرد تهمت III کودک نوزاد که متولد شدید با مسائل مربوط به سلامت است که مورد نیاز گران و مراقبت شدید.

نبرد قانونی حل و فصل شد و در سال 2001 با توافق حل و فصل که در آن مریم تهمت و فرد تهمت III به فروش می رسد منافع خود را در خانواده های مختلف منابع خود را به عمو و خواهر و برادر خود را برای جمع نامعلومی. بند محرمانه — دامنه است که در حال حاضر در اختلاف بود گنجانده شده در سند است.

در مقالات خود را در زمینه پنج شنبه, Boutrous گفت: آن مضحک است که این توافق محرمانه ارائه می تواند به عنوان یک “جارو عمر تهوع-سفارش” است که می تواند توقف مریم مغلوب ساختن پیشی جستن از نوشتن در مورد خانواده اش در حال حاضر. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان Boutrous با اشاره به مصاحبه در مورد خواهر خود Maryanne تهمت بری و برادر خود فرد Trump Jr. ده ها تن از کتاب Boutrous ذکر شده در مورد Trumps از جمله نزدیک به 20 که رئیس جمهور خودش را نوشت.

علاوه بر این Boutrous گفت: مریم تهمت تنها امضا توافق حل و فصل به خاطر عمو و خواهر و برادر خود را فریب خورده او را و برادر او. تحت توافق مریم و فرد مغلوب ساختن پیشی جستن سوم امضا به دور از منافع خود در چند خانواده دارایی های املاک و مستغلات از جمله زمین برای اجاره در ساحل و ساحل پناهگاه آپارتمان در نظر گرفته و دو تا از “جواهرات تاج و تخت” از فرد تهمت Sr. امپراتوری.

Boutrous ادعا کرد که تهمت خانواده “به طور قابل توجهی و به عمد کم ارزش” ارزیابی خواص باعث مریم تهمت و برادر او به توافق برسند به خریداری که در آن آنها فریب خورده بودند از میلیون ها دلار.

رابرت تهمت وکیل چارلز سخت تر نیست بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>