Uber تعطیل بمبئی اما همه مشاغل امن به عنوان کارکنان شیفت به کار از خانه

Uber undertook two downsizing exercises, slashing close to 6,700 jobs globally.Uber عهده دو آزادسازي تمرینات کاهش نزدیک به 6700 شغل در سطح جهان است.

بارگذاری بسته شده است خود را از بمبئی به عنوان بخشی از ما-دفتر مرکزی شرکت تصمیم به تعطیل 45 دفاتر در سطح جهانی منابع دانم می گفت. این حرکت بعید است که تاثیر شغل به کارکنان منتقل شده به کار از خانه و آن را همچنان به “کسب و کار به طور معمول” گفتند.

Uber هند نیست اظهار نظر در مورد این موضوع. با این حال یک سخنگوی شرکت گفت: “Uber در ادامه به ارائه سطح بالایی از خدمات را به تمام سواران خود در بمبئی است.”

اخبار مرتبط

آنلاین تاکسی aggregators ثبت نام یک شیب قابل توجهی در رزرو به عنوان شرکت ها معطوف به کار از خانه در حالی که مصرف کنندگان به طور کلی باید محدود حرکات برای بررسی گسترش ویروس. بسته شدن موسسات آموزشی اضافه شده اند به گلایه.

در ماه مه شرکت گذاشته 600 دائمی کارکنان در سراسر عملیات در هند با توجه به “تاثیر Covid-19 و طبیعت غیر قابل پیش بینی از بازیابی.” Uber عهده دو آزادسازي تمرینات کاهش نزدیک به 6700 شغل در سطح جهان است.

“همه اقدامات ما گرفته شده و اقدامات ما قصد داریم در آینده نزدیک خواهد شد در نتیجه کاهش بیش از ($)1 میلیارد دلار در annualised هزینه های ثابت در مقابل ما Q4 طرح” مدیر عامل دارا Khosrowshahi تا به حال گفت: در طول این شرکت Q12020 درآمد تماس بگیرید.

Uber را زیان خالص به ضرب گلوله به $2.9 میلیارد دلار در ماه های ژانویه-مارس چهارم از 1 میلیارد دلار در Q12019. Uber هند مستقر در Gurgaon در عمل در بیش از 70 شهرستانها در کشور است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>