را تقویت روابط با هند: بایدن

واشنگتن جولای 2

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق جو بایدن گفته است که اگر او برنده انتخابات نوامبر تقویت امریکا روابط استراتژیک با آن شریک هند خواهد بود “اولویت بالا” برای دولت او.

“هند نیاز به یک شریک در منطقه برای ما امنیت خاطر و کاملا رک و پوست کنده برای ایشان” بایدن گفت: در پاسخ به یک سوال در آمریکا و هند رابطه طی مجازی صندوق بیدار کننده رویداد در روز چهارشنبه.

در صندوق بیدار کننده به میزبانی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Beacon سرمایه شرکای آلن Leventhal سابق معاون رئیس جمهور گفت: هند و آمریکا شد و طبیعی شرکای.

“که با مشارکت و همکاری استراتژیک لازم است و نکته مهم در امنیت ما” بایدن گفت: وقتی پرسیده شد که توسط یک شرکت کننده که آیا هند حیاتی برای آمریکا امنیت ملی است. وی با اشاره به هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور گفت: ما در دولت من افتخار می کنم به بازی در یک نقش بیش از یک دهه پیش در تامین امنیت کشورش برای ما-هند مدنی ایران است که یک معامله بزرگ است.”

“کمک به باز کردن درب به پیشرفت زیادی در رابطه ما و تقویت ما همکاری استراتژیک با هند شد یک اولویت بالا در اوباما-بایدن دولت و خواهد بود یک اولویت بالا اگر من به عنوان رئیس جمهور انتخاب می شود.”

هر دو به عنوان معاون رئیس جمهور و سناتور دلاور بایدن بود که یک حامی بزرگ هند-ما در ارتباط است.

در مورد نوامبر, نظر سنجی, بایدن, 77 گفت که شخصیت این کشور در انتخابات. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>