وای! ISRO را Mars Orbiter Mission قطاری تصویر از فوبوس بزرگترین ماه سیاره سرخ

isro mars imagesISRO مادر تصاویر گرفته شده از بزرگترین قمر مریخ است. ایسنا

مریخ رنگ دوربین (MCC) پردازنده ISRO را Mars Orbiter Mission اسیر تصویر از فوبوس نزدیکترین و بزرگترین قمر مریخ است. تصویر گرفته شده در جولای 1, زمانی که بچه بود در مورد 7,200 متر از مریخ و از 4200 متر از فوبوس. “فضایی با وضوح تصویر 210 متر. این است که یک تصویر ترکیبی تولید شده از 6 MCC قاب شده است و رنگ اصلاح” ISRO گفت: در یک به روز رسانی همراه با تصویر.

فوبوس است که تا حد زیادی اعتقاد بر این بود ساخته شده از کربن chondrites. با توجه به ISRO, “خشونت آمیز فاز است که فوبوس مواجه شده است دیده می شود در بخش بزرگی gouged از گذشته برخورد (Stickney دهانه) و تندرست ejecta.”

اخبار مرتبط

تصویر از Phobs گرفته شده توسط مادر. منبع: ISRO

“Stickney, بزرگترین دهانه در فوبوس همراه با دیگر چاله (Shklovsky روشه & Grildrig) نیز دیده می شود در این تصویر” آن را گفت.

این ماموریت همچنین به عنوان شناخته شده Mangalyaan در ابتدا به معنای شش ماه گذشته اما پس از آن ISRO گفته بود آن را به حال به اندازه کافی سوخت برای آن به گذشته “بسیاری از سال است.” این کشور تا به حال در سپتامبر 24, 2014 در موفقیت قرار می گیرد مدارگرد مریخ ماموریت فضاپیما در مدار اطراف سیاره سرخ در اولین تلاش در نتیجه شکستن را به یک باشگاه نخبگان.

ISRO راه اندازی کرده بود این فضاپیما در آن نه ماه ادیسه در وطنی موشک PSLV از Sriharikota در آندرا پرادش در نوامبر 5, 2013. از آن فرار کرده بود زمین میدان گرانشی در دسامبر 1, 2013. Rs 450-کرور مامان ماموریت با هدف بررسی سطح مریخ و ترکیب مواد معدنی و همچنین اسکن فضای آن برای متان (شاخص زندگی در مریخ). این مدارگرد مریخ دارای پنج ابزار علمی – لیمان آلفا فتومتر (LAP) متان سنسور برای مریخ (MSM) مریخ Exospheric خنثی ترکیب تجزیه و تحلیل (MENCA), مریخ, رنگ دوربین (MCC) و حرارتی مادون قرمز تصویربرداری طیف سنج (TIS).

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de